Turčija

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sanny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 6. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sanny » 06. Sep. 2009 15:22

super :D v katerem hotelu sta bila? Koliko pa kaj stane izposoja avta? :)
_tejcha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 20. 9. 2007
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a _tejcha » 06. Sep. 2009 20:05

Mogla bi bit v hotelu Eftalia Aytur,ampak so imeli polnega in so nas dali v sosoednjega Wien....mela sva 3 * in res hotel upedenan fulll lepo....itak v sobi nisi nč,razn kar spiš notr....edin morš merkat da ma klimo ker takrat je blo 42 stopinj,zdj bo vrjetn že velik bolš... Izposoja avta stane mislm da od 10-20€ na dan....ugodno,midva sva vzele dva dni in sva itak zbijala ceno,kar morš pri vseh stvareh... :wink: :) edino bencin je potem dražji kot pri nas,ampak če najameš avto res lahko vidiš veliko in je veliko ceneje kot če hodiš z agencijo na izlete kjer te itak olupijo kar se da..
Uporabniški avatar
TiGy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 26. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a TiGy » 07. Sep. 2009 9:02

Mi2 sma tud letos bila v Turčiji, natančneje v Alanyi ki je oddaljena od Antalyje(letališča) nekje 120km, vozila sma se še 2 uri z avtobusom. Bila sma v Kahya hotel, ki leži neposredno ob zelo lepi kleopatrini plaži. Plačala sma skupaj 1066eur. Edino njihova hrana mi ni bila všeč razen kakšnih sladic :) . Drugače pa je ta hotel zelo blizu centra mesta tako da se ne rabiš vozit s kakšnim kombijem, cca. hoje je 5min.
BrIng OuT tHe BeAst
_tejcha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 20. 9. 2007
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a _tejcha » 07. Sep. 2009 14:50

TiGy napisal/-a:Mi2 sma tud letos bila v Turčiji, natančneje v Alanyi ki je oddaljena od Antalyje(letališča) nekje 120km, vozila sma se še 2 uri z avtobusom. Bila sma v Kahya hotel, ki leži neposredno ob zelo lepi kleopatrini plaži. Plačala sma skupaj 1066eur. Edino njihova hrana mi ni bila všeč razen kakšnih sladic :) . Drugače pa je ta hotel zelo blizu centra mesta tako da se ne rabiš vozit s kakšnim kombijem, cca. hoje je 5min.


hehe ja hrana nama tud ni bla neki posebej všeč:S
sanny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 6. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sanny » 09. Sep. 2009 19:55

Hvala za odgovore. Kakšno pa je kaj vreme konec septembra? Ker za mene mora bit morje kar toplo da grem not, pa nisem rada če me zebe ko pridem iz vode :D
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 20. Mar. 2010 9:47

Istanbul prihajam :)
Uporabniški avatar
poletje06
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 128
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: tam kjer ljubezen ne pozna meja

Neprebrana objavaNapisal/-a poletje06 » 21. Mar. 2010 23:06

ana27 napisal/-a:Istanbul prihajam :)


tudi jaz to pravim :)
Aaiysha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 26. 12. 2009
Kraj: Bovec

Neprebrana objavaNapisal/-a Aaiysha » 27. Apr. 2010 12:48

Mi2 s fantom greva letos u Turčijo na sp košarko konec augusta-začetek septembra. :D
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 27. Apr. 2010 20:48

_tejcha napisal/-a: Vrjetno pa je super tudi v glavnem mestu v Antalyi...


Bi človek pričakoval, da boš poznala glavno mesto, če si tak ekspert za Turčijo.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 29. Maj. 2010 17:58

Tiste, ki ste bile v Kahya hotel... Na holidaycheck-u sem gledala, da je kar dobro ocenjen, sploh glede na to, da ima samo 3,5*. Kako pa ste bile sicer zadovoljne s higieno (tako v sobah kot v jedilnici)? Plaža izgleda lepa in to mi je v prvi vrsti najbolj pomembno, še vedno pa me mikajo kakšno boljši hoteli. Pozna katera kakšen hotel višje kategorije, ki ima prav tako lepo čisto plažo (peščeno)? :)
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 09. Avg. 2010 20:51

A je v Turčiji še primerno vreme za kopanje tam nekje oktobra oz. novembra?
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 10. Avg. 2010 15:25

Ker del Turčije? Klik - spodi maš razpredelnico povprečnih temperatur zraka in morja čez celo leto ;)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 10. Avg. 2010 16:40

Hvala za link :) Za Antalyo me je zanimalo, ampak vidim, da je novembra že kar hladno tam... :?
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 10. Avg. 2010 16:54

Turčija je sredozemska država. Saj imajo par mesecev daljšo sezono, ni pa tako podnebje, da bi se dalo kar celo leto kopat. Podobno kot Grčija.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 10. Avg. 2010 17:30

*Gaja* napisal/-a:Hvala za link :) Za Antalyo me je zanimalo, ampak vidim, da je novembra že kar hladno tam... :?

Ni kej. Na linku so ble drgač povprečne dnevne - najvišje dnevne novemberske temperature so pa tam med 20 pa 25°C (blo lani tko po spodnjem linku sodeč). Je pa pomoje prvih dvajset dni oktobra še dost okej, lani je blo do 26. oktobra recimo čez dan skoz okol trideset stopinj (plus/minus tri) - klik, zvečer oz. ponoči je pol edino mal chilly, pade na 15°C :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]