Toskana?

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ransome
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 4. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ransome » 04. Apr. 2009 10:41

pozdrav

Tisti, ki je že bil v toskani na lastno pest ali ima kakršnekoli informacije v zvezi s to pokrajino, naj prosim pove. Imava namen obiskati toskano z avtomobilom za dva dni in bi potrebovala par napotkov in informacij kaj se splača in kje je morda najboljša pot . Hvala za odgovore.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 04. Apr. 2009 13:16

Jaz ti samo povem, da se za 2 dni ne splača, ker vožnje ni tako malo (no, tudi odvisno iz katerega dela Slo. si), pokrajina (in mesta!) pa prelepa, da bi šel že 2. dan domov. :wink:
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 04. Apr. 2009 16:34

Mhm, to se tud js strinjam. ceprov ajde, sej mogoce léoh sfuras, ampak je mal pointless ja. Kaj pa 3, 4 dni?


Kaj te pa zanima? Mi smo ksn tedn al kok ze vandral po Toskani.
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 05. Apr. 2009 9:24

Imaš mogoče že načrtovano kam boste šli? Mene ful mika it za prvomajske, malo sem gledala najem vile in pride zadeva za 4 ljudi okoli 500€ na teden, kar se mi zdi precej ugodno.
Uporabniški avatar
love.<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 18. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a love.<3 » 05. Apr. 2009 10:27

mi smo bli z avtodomam po toskani za 5 dni. pa ti povem da je premal. pogledal smo si par manjših (a predvsem zlozlo lepih) mest pa piso (sicer v dežju in na hitro, a me ni prepričala) potem firenze (če hočeš v uffizio si rezervirej 15 minut predn greš noter karto - je mal draži pomoje sam se splača kr čene čakaš 2 ure alpa več, sicer nism šla kr so bli bouni in se jim ni dal. so pa firenze zlo zlo zlo lepe) pa verono seveda (sicer spet v dežju (ja smo mel to nesrečo da smo mel skos dež) ampak je lepa, utrip mesta mi je bil tut zlo ušeč ker gre use počas pa sproščeno). sicer ker smo bli z avtodomam smo bli v kampu (sicer so bli po večini zaprti) tko da neven kolk pridejo kkšni hoteli. pa šli smo po stranskih poteh. mislm ne tko po avtocesti ampak pač od enga mesta do druzga (oz. vasice) smo šli po ozkih, makadamskih poteh. ceste sicer niso lepe sam se ti bol splača jit po telih kot pa po glavnih kr videš res velikvelik več pa pokrajina je res zlozlo lepa sploh k gledaš sončn vzhod alpa zahod k se barve lepo prelivajo.
Uporabniški avatar
Marichuy90
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 28. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Marichuy90 » 11. Okt. 2011 18:37

...
Zadnjič spremenil Marichuy90, dne 02. Apr. 2012 12:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
HopeStar357
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 18. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a HopeStar357 » 23. Feb. 2012 7:56

tudi jaz planiram obiskat toskano in me zanima, ce je ze kdo bil v termah saturnia?bo brskanju po netu sem jih zasedila pa me zanima, ce ma kdo kake izkusnje, se splaca it pogledat? :)

http://www.youtube.com/watch?v=x7Ykfofj ... ata_player tole je pa link od teh term, zgledajo zanimive :)
~ The greatest trick that devil ever pulled, was convincing the world he didn`t exist ~
Dola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 16. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Dola » 17. Mar. 2012 13:32

Vožnja v Toskano je kar precej dolga..tam okol 5-6 ur, če greš z busom malo več. jaz sem bila pred parimi dnevi dol.

katere lokacije pa misleta pogledati?

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov