Terme, toplice [ZT]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 09. Mar. 2009 10:39

renatka_ napisal/-a:Ta naftni bazen je v Termah 3000 al kaj? Bi blo za sprobat.


Je ja :wink: Nazadnje, ko sem bla, nisem šla noter. Drug tedem pa grem spet za par dni in sem že mojmu rekla, da bi rada vidla kako je, pa je reku, da bom fuuuul smrdela po nafti, pa da tega vonja sploh ne bom mogla dol s sebe spravt pa kr nekaj..sej mogoče je res, sam on na pamet govori, ker sploh še ni bil noter. Čist mi je veselje vzel :razz:

@densy: si ga sprobala? :D
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 09. Mar. 2009 10:50

Jaz redno hodim t ta 'naftni bazenček', kogrem v Vivat v MOravskih. To je meni najljubša zadeva tam. V enem dnevu grem po 4-5x tja not sedet za cca. 5-10 minut, odvisno kok hitro se naveličam, oziromami postane vroče. Krasno.

Nisem pa še nikoli ne jaz, ne mož, dobila kakšne reakcije, čeprav je ob njem opozorilna tabla, da ta voda NI razkužena, ni klorirana kot bazenska. In popolnoma nič ne smrdiš po 'nafti' potem. Ma pa ene 39-41 stopnij.
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 09. Mar. 2009 11:02

UG84 napisal/-a:Nisem pa še nikoli ne jaz, ne mož, dobila kakšne reakcije, čeprav je ob njem opozorilna tabla, da ta voda NI razkužena, ni klorirana kot bazenska. In popolnoma nič ne smrdiš po 'nafti' potem. Ma pa ene 39-41 stopnij.


Vau :eek:
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 09. Mar. 2009 11:35

Ja, saj zato pa ne zdržiš dolgo. Niti ni priporočljivo. Itak pa midva hodiva v toplice samo pozimi in to res paše. Ta beaznček je v Vivatu zunaj in ko greš iz zunanjega bazena VEN do tega naftnega bazenčka ti to res paše. Greš iz 32 stopnij na -10 (par sekund, potem pa v 40 stopinj. Oooooo kok fajn!
sawell
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 19. 3. 2009
Kraj: Moravske Toplice

Neprebrana objavaNapisal/-a sawell » 20. Mar. 2009 12:10

Definitivno se bolj splača rezervirati privat apartmaje in pol kupit karte za Terme 3000.
Če pogledamo malce ponudbo, je cena apartmajev od term 3000 NA OSEBO, V PRIVAT APARTMAJIH PA JE CENA ZA NAJEM APARTMAJA.
Glede kopalnih kart z večkratnim vstopom v terme3000, to je pa itak brezveze, kdo se bo pa 2x ali pa celo 3x šel kopat. ?
Tudi privat apartmaji imajo posebne ponudbe , ki tudi vključujejo kopalne karte.

http://www.moravske-toplice.net/
http://www.terme3000.si
A pozna kdo te apartmaje (BRUNARICA) , kakšne izkušnje imate?
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 20. Mar. 2009 23:02

Moravci zmagajo pr men! Najbolši mi je bazen hotela Termal, sploh izven sezone v hladnem delu leta, k je zvečer tok mal ljudi v bazenu, da loh marsikej počneš tm :D
Drugač so mi ble pa tud Terme Laško všeč, ker so tko moderne, pa dovolj majo bazenov pa ni gužve.
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 20. Mar. 2009 23:17

ja saj so kul Terme 3000,čeprav sem enkrat letno tam in jih mam res na nosu :D
Ja jaz priporočam kakšne privat apartmaje ali sobce.Okrog jih je ful veliko :) Če se vzame apartma je itak v bližini trgovina in se lahko nakupi.V bistvu pa je cca.7 km oddaljena Interspr restavracija in je res ful poceni.
Ja drugače pa so vsi abzeni prav fajni...v naftinega ne hodim dost tak da ne morem rečti kak je...koliko vem sta 2 bazena z naftino vodo.
Če že greste tja ziher sprobajte bazen zaljublenih :D
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 20. Mar. 2009 23:24

CorfuGirl napisal/-a:Če že greste tja ziher sprobajte bazen zaljublenih :D

Kermu pa tko pravjo?
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 20. Mar. 2009 23:28

Če greš v oni ki so notri a ne..in moraš it po tistih štengah gor da prideš do bazenov še enih,prek kerih lahko videš dol in prek bazena...in potem je v onem kar noter kao ena votlinca in moraš it tja notr samo...so neki efekti notri..sam res dolgoooo že nisem bila tam tak da več nevem če se lahko pogoavrjaš s kom ali ne..vem pa da slišiš samo svoj glas ki odmeva :D
si že bila???
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
chaotic_freak
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 13. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a chaotic_freak » 23. Mar. 2009 16:12

A je že bila kater v vili Ana v Šmarjeških toplicah? Če je bila katera, me zanima kako je bila zadovoljna? http://www.terme-krka.si/si/smarjeske/namestitev/ana/
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 24. Mar. 2009 18:32

chaotic_freak napisal/-a:A je že bila kater v vili Ana v Šmarjeških toplicah? Če je bila katera, me zanima kako je bila zadovoljna? http://www.terme-krka.si/si/smarjeske/namestitev/ana/

Fletn zgleda! Sicer še nisem bla, ampak pr apartmajih nimaš kej za sfalit... :D Najbrž je u redu. Če je pa še kopanje u bazenih od Šmarjeških uključeno u ceno je pa sploh super :D
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 23. Apr. 2009 10:53

Zanima me, če se kera kej boljš spozna na terme v Avstriji. Neki sm že gledala, pa so dobesedno astronomske cene, kar pa definitivno ne pride v poštev. Gledam pa bližnjo Avstrijo, Štajersko pa Koroško Avstrijo predvsem.
Pomoč dobrodošla :)
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 24. Maj. 2009 21:11

joooj dans sm bla u moravskih, na tistem prostem padu - luping toboganu....OMG NOROOOOOOOOOOOOOOOOOOO :D stopis na loputo, navpicno dol tobogan...ti odsteva, in pol se ti kr tla odprejo in paaaadeeees...zakon =)

tist naftni bazen je pa grozen - nerazkuzena voda, leglo za bakterije in viruse :?
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 25. Maj. 2009 17:10

Mene pa fuul zanima, če je že kdo bil v Podčetrtku v novem delu Term Olimia - Orhidelia wellness center? :razz:
Uporabniški avatar
Larćie°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 4. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Larćie° » 25. Maj. 2009 17:47

Terme 3000 so res ful vredu. Ko sem bila stara 3 leta smo začeli hodit-ni še blo nič novejših bazenov:) ampak je blo vseeno zelo lepo(okolica in vse ostalo). zdej je blo kar nekaj let premora,lani pa sem spet šla in je blo super:) Spravili so me na vse topogane-bilo je skoraj tako kot v gardalandu hehe.
V naftni bazen sem šla,ker sem pač hotela videt kako je...pa sem notri zagledala tablo,da ni nič razkuženo sem letela ven kot šus! :?

Me pa mikajo še Ptujske. Ve katera kako je kej tam?:)

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov