Terme, toplice [ZT]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 29. Okt. 2008 8:23

mam en problem, oz. vprašanje:
učer sm bla v terme čatež, bazen+savna, 3 ure, 16€/osebo.
nisem bila pozorna na račun, ki sem ga dobila na blagajni in sem šele danes opazila, da je na računu napisano bazen vikend, savna vikend (čeprav je bil včeraj torek). razlika v ceni kart med tednom in vikendom je nekje 3€.
zdj pa ne vem al so me nategnil
al zdej, ko so počitnice veljajo cene za vikend tudi med tednom?
kaj naj? lahko sploh kej? :oops:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 29. Okt. 2008 10:10

I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 29. Okt. 2008 10:27

^^ hvala, vse jasno, sem spregledala tisit datum tam :D
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 29. Okt. 2008 21:43

Kake svinje, da takle podražajo, ko so počitnice :roll: Čudno, da cele poletne počitnice nimajo takih visokih cen :roll:
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 30. Okt. 2008 8:04

ja men se tud ne zdi fer, d tkole dvignejo cene v času počitnic.
jez sm mela namen koristit še tuševe zvezdice, ker maš pol neki popusta pri nakupu kart,
ampak me je kr lepo zavrnila, da ne bo šlo, ker so počitnice. :eek:
matr, se odloč familija s 3 otročki it se kopat, zbirajo te zvezdice, d bojo loh skoz pršli s kešem, pol pa tkole. nabijejo cene kukr da! loh celo plačo tm pustijo... :evil:
to se mi zdi res trapast!
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 30. Okt. 2008 11:05

^^ A res? Mi smo pa s tistimi zvezdicami kar velikrat šli v Čatežke med počitnicami in smo vedno dobili karte. :P Drugače se mi pa Čatežke sploh ne zdijo drage, če jih primerjamo recimo s kakšnim Atlantisom.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 30. Okt. 2008 18:16

^^ Ja med poletnimi počitnicami se je dalo kopati z zvezdicami, zdej ko so pa Krompirjeve počitnce pa ne...kr neki :roll:
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 30. Okt. 2008 21:26

jst grem pa sred novembra v čateške.mal dopusta, končno, ker ga že nujno potrebujem ker sem totalno izmučena.tolk stvari, tolk za mislit skoz, da res rabim počitek.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 18. Dec. 2008 21:49

danes sva bila v vodnem parku v boh. bistrici in je res super. moram pohvaliti. ni bilo gneče, lepo je spucano, papir na wc-ju je vedno na voljo. feni so fajn, omarice so tudi prostorne.

verjetno se pri moji oceni pozna, da ni bilo gužve, cca. 10 nas je bilo. dopoldan in to med tednom.

edino poznalo se je, da niso bili ves čas vklopljeni razni curki, đakuzija, tobogan pa je bil zaprt.

se pa prijetno pogreješ v obeh đakuzijih, v bazenu pa je tudi dovolj topla voda, če plavaš, te ne zebe :D
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 21. Dec. 2008 22:33

A mogoče kera iz izkušenj ve, če se da v Moravcih za silvestrovo zvečer kopat v hotelu Termal al pa v Termah 3000? Tm bomo v njihovih apartmajih, pa mamo vključeno kopanje, pa ne vem, če se bomo takrat loh kopal.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 22. Dec. 2008 0:11

gregalina napisal/-a:Kake svinje, da takle podražajo, ko so počitnice :roll: Čudno, da cele poletne počitnice nimajo takih visokih cen :roll:


men so se čateške tud zagraužale, ker sploh nimajo meje kolk folka notr spustit :roll:
zanč sva bla in res je blo tooook ljudi, da tud dvakrat zamahnt nisi mogu, kaj šele plavat :roll: Mislm nevem, al jim je taka požrtija za dnar al kaj?uglavnm, mislm da ko pokurva še un bon ko ga mava, se jim bom lepo kar izognla.Res, da je bla nedelja, ampak useen ena meja more bit a ne, drugač pa naj ceno znižajo ker če ne morm plavat nevem kaj naj tm delam, sedim na robu bazena za 15 eurou al kaj? :roll: pa prepihi so me motl na wcjih pri garderobah ker so bla kr okna odprta na stežaj pa smrdel je pa tko.
pa tista restauracija da smrdi ke notr u bazen tud ni lih najbolj se men zdi.skratka čateške, notranji bazeni so za en ku*ac! :evil:
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 22. Dec. 2008 11:03

Midva sva končno dočakala najin oddih :)
Jutri greva v Terme Ptuj za 4 dni, juhu
Uporabniški avatar
oranžna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 5. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a oranžna » 03. Jan. 2009 20:43

mene pa zanima, če se splača kšn vikend paket (naprimer) rezerverat in pač use uštimat prek turistične agencije, al je bulš da tu sama direkt rezerveram hotel in use..sprašujm, če mogoče pride prek turistične agencije kej dražje, al je načeloma useen?
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Jan. 2009 0:42

ja turistilna agencija more itak neke procente pobrat od tega, tko da je lahko dražje.
lahko je pa spet tko, da oni dobijo cenej in potem tud mal cenej prodajo naprej.
najboljš, da si sama pregledaš in preračunaš pa boš najbolj videla kaj in kako.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 04. Jan. 2009 0:46

purple, ti to veš ali ugibaš?

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov