Slabe/dobre izkušnje s potovalnimi agencijami

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 30. Jul. 2011 11:09

Jaz imam s Sončkom dobre izkušnje. Vse je bilo tako kot bi moralo biti. :)
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 30. Jul. 2011 21:14

Palma :wtg:
Anja!
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 3. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja! » 03. Okt. 2011 17:16

Mene pa zanima kakšne mate kej izkušnje z agencijo Supra Travel?
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 03. Okt. 2011 17:53

kar se zabave tiče obvezno Jupiter - agencija za mlade! Men je blo fenomenalno, predvsem zaradi izjemnih vodičev/animatorjev/organizatorjev/motivatorjev. Priporočam za naslednje leto!
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
mojca88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 4. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mojca88 » 18. Jan. 2012 22:05

Večinoma potujem v lastni organizaciji, tu in tam pa grem z agencijo, če mi zmanjka časa za organizacijo oz. gre za res dobro in ugodno ponudbo. :D

Najprej slabe izkušnje z agencijo:
Supra travel - za novo leto sva s fantom potovala z njimi.
Organizacija na psu, vodiči oz. spremljevalci niso imeli pojma o pojmu, samo 1x sva šla z njimi na en ogled in je bil vodič še napol pijan, pojma ni mel kaj govori. Osel gre samo 1x na led :evil:

Dobre izkušnje :
Turistična agencija Nasmeh - kolegica je slučajno nekje izbrskala to agencijo in sva se precej na hitro odločile potovati z njimi na Islandijo. Uglavnem same pohvale, vse perfektno organizirano, super vodič in posrečen šofer. Priporočam :D hihi :D
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 18. Jan. 2012 22:52

Sem šla enkrat s kolegico za novo leto skupaj s Supro Travel.

Moram rečt da organizacije skoraj nobene, nastanitev in prevoz povsem običajna. Mislim da je primorno za tiste ki se mislijo biti na potovanju večino časa pijani jim tako sama organizacija in detajli niso pomembni.
Njihovih organiziranih ogledov se zaradi tega nisva udeležili in si sami ogledali mesto in zanimivosti... je bil še najpametneje porabljen čas...pa tudi organizirana zabava za novo leto...nič posebnega.

Vzdušje je bilo tako kot si ga sam (in še nekaj ljudi pri mizi) naredil...

...tako da se strinjam z mojco88 da gre osel samo 1x na led... :(
Uporabniški avatar
Atonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Atonka » 03. Apr. 2012 10:57

Jaz sicer zelo malo potujem z agencijami, ker v veliki večina vse smai zorganiziramo, smo pa šli mislim da dvakrat tako na hitro za podaljšan vikend in nene počitnice s Tuš klub potovanja in moram priznat da je bilo vse super in smo bili zadovoljni, tako da če bomo še kdaj šli kam, gremo zagotovo z njimi.
Uporabniški avatar
Norika33
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Norika33 » 05. Apr. 2012 10:58

Vse sam Intelekte ne! Živ obup so...
Ne kupujem v DM-u, ker ignorirajo nekatere slovenske izdelke!
Suzany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 5. 6. 2012
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Suzany » 21. Nov. 2012 19:02

Atonka napisal/-a:Jaz sicer zelo malo potujem z agencijami, ker v veliki večina vse smai zorganiziramo, smo pa šli mislim da dvakrat tako na hitro za podaljšan vikend in nene počitnice s Tuš klub potovanja in moram priznat da je bilo vse super in smo bili zadovoljni, tako da če bomo še kdaj šli kam, gremo zagotovo z njimi.


Atonka, agree, tud jaz bla s tuš potovanji ful zadovoljna, so me pa nazadnje razočarali pri collegiumu. :x
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 23. Apr. 2014 21:27

Slaba: #1 je vsekakor Intelekta. Šli smo na maturanca, pa ni blo nobene organizacije, 2 blond frkljici, ki nista izgledali veliko starejši od nas, srednješolcev, pa tudi vedli sta se tako: prvi večer sta sploh pozabili, da bi mogli na voden ogled klubov, naslednji dan sta sklicali pol razreda, za ogled smo tisti, ki so nas "izpustili s seznama"izvedeli naslednji, torej 3. dan po ogledu pri zajtrku! potem sta tudi zelo neposrečeno organizirali prevoz, ki smo ga morali nazadnje še plačati na lastne stroške(pa naj bi bil že vključen za en izlet po otoku za en dan), enkrat sta se ga tudi napili in se pomešali med nas ter veselo priznavali, da sta bolj frišni vodički in da nimata v bistvu pojma, ampak glavno, da se "zabavamo. pika na i je bila ko sta nas na avtobusu do letališča nazaj do slovenije spodbudile, naj jima damo najvišjo oceno na anketnih listih za Intelekto :!: smo namesto tega napisali dolgo pritožbo direktno njunim šefom.

Tudi sama sem bila izžrebana enkrat za Jupiter, vsa vesela, dokler nisem prebrala drobnega tiska-ne hvala. Še miljon doplačil...

Dobra je Relax. Na hrvaško sem šla preko njih, vse zrihtano v roku in zelo korektno. Letos grem spet :)
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 24. Apr. 2014 9:24

Zanimivo glede intelekte. Ko smo bili v fazi odločanja za maturantski izlet pred leti sem prav jaz lobiral za njih, ker se mi je njihov program najbolj dopadel. Razni Mondiali in Juputri medtem raje podkupujejo folk, da pridobijo stranke..

Zgleda, da je res težko najt eno dobro in kvalitetno ponudbo za maturantske izlete - očitno nišna zadeva v Sloveniji?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Apr. 2014 12:30

Js sm bla z Mondialom, pa se mi ni zdelo tak slabo. Res da je masovno, lahko naletiš svašta na svašta vodičev. Ampak vsaj splanirano majo kul in z prevozi, itd...

Mi je bil pa tud kul Relax, ker last minute odpovedala in so mi vrnili keš (mislim da celo več, kot bi mi uradno morali, ker blo tolk pozno), edin zelo majhen del obdržali.

Pa tudi Palma mi je bla kul. Dobra ponudba, takrat dobila še ene 80€ nakazanih na Spar kartico, ker meli lih akcijo (plus najboljšo last minute ponudbo za cca 100€ od ostalih).

So mi pa še vedno predrage in jih ne maram preveč z cenami, bolj samo za Turčijo, Tunizijo, Egipt. Ostalo raje sama organiziram (no, pa te lokacije mi že tak niso neki všeč ble).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 24. Apr. 2014 13:27

mastermind napisal/-a:Zanimivo glede intelekte. Ko smo bili v fazi odločanja za maturantski izlet pred leti sem prav jaz lobiral za njih, ker se mi je njihov program najbolj dopadel. Razni Mondiali in Juputri medtem raje podkupujejo folk, da pridobijo stranke..

Zgleda, da je res težko najt eno dobro in kvalitetno ponudbo za maturantske izlete - očitno nišna zadeva v Sloveniji?


Mogoče...zdi se mi, da je problem v tem, da na maturante pač večina gleda kot na lahko zadovoljive stranke, saj pričakujejo, da kaj več od pijančevanja, clubbinga in mačkastega vlačenja na plažo po prežurani noči tako večina ne bo sposobna, niti je ne bo motilo, če se par ogledov odpove...

Prej sem pozabla omenit, da sem enkrat šla tudi preko Hoferjeve ponudbe, pa je bilo tudi zelo v redu, nobenih komplikacij.
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 24. Apr. 2014 14:10

Do zdaj je bilo vedno vse fajn s sončkom..:)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 21. Maj. 2014 10:28

Tudi sama ne bi šla nikoli več z Intelekto! Oscar je bil enkrat zelo fajn, pa tudi Tuš potovanja bi lahko pohvalila, do sedaj so nam še vedno priskrbeli zelo dobre hotele na Jadranu!

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov