Sama na morje

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Liena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Liena » 31. Jul. 2009 12:26

No sej, kr tak, da bi se vsedla v avto in odpeljala na morje za nekaj dni sama, pa ne vem, če bi. Mogoče res, če bi bila utrujena od vsega, da bi se odpeljala v toplice za vikend in se pustila razvajati. To res ni slaba ideja.. :)
zala123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 3. 11. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a zala123 » 16. Avg. 2009 13:06

Sama nisem nikoli šla na morje, večkrat pa razmišljam o tem kako bi bilo. Kakšnih par ur sem včasih preživela tudi sama na plaži, ker se prijateljici, ki je bila z mano npr. ni dalo it na plažo. Tiste urce so bile čisto vredu. Bolj me skrbi kaj bi počela zvečer, ker okrog hodit pa ne bi mogla sama.
Če bi imela svoj vikend nekje ob obali pa bi sigurno kdaj odšla sama na morje in se tam res sprostila.
Miss_M
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 2. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss_M » 01. Sep. 2009 20:08

keepsake kaj sm se nasmejala tvojmu natipkanemu postu ei :) :lol:
Miss_M
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 2. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss_M » 01. Sep. 2009 20:11

Uh men pa ksne dni prou pase da sm sama s sabo, sm lih zadnič razmislala če bi mela svoj avto bi se odpelala na enodnevni izlet na morje..sama..bi prou pasal. Včasih bog nedej da bi sla sama na kavo, zdj pa zagrabm svoj časopis, revijo, se usedm na sončkam, popijm kafe in grem :)luksuz kaj hočs lepsga..haha..

Na daljso turo na morje pa ne bi sla sama..vseen rabim druzbo, fanta ali kolegico:)
pistacija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 9. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a pistacija » 09. Sep. 2009 13:12

Tudi meni paše občasno krajši izlet, da sem lahko malo sama s sabo. Za daljša potovanja pa ne vem... Nekak se še nisem odločila, da bi šla sama, čeprav bi znalo bit zanimivo.

Ponavadi grem s kako frendico ali frendi, ker mi kar paše družba.
mornarček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 13. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a mornarček » 13. Jul. 2016 17:02

Pozdravljeni! Tudi jaz sem letos ostal sam za dopust. S punco sva se razšla 14 dni pred odhodom na morje in sem se odločil da letos prvič grem sam na morje v Vodice kjer je čaga in upam da bo fajn.
poletnodekle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 6. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a poletnodekle » 15. Jul. 2016 11:22

sam iti na morje sploh ni tako slabo! mene je pred nekaj leti prijateljica malo "zafrknila" in potem ni šla z mano, kot sva bili dogovorjeni. pa sem hotla najprej skenslat rezervacijo in upat, da bom dobila kaj denarja nazaj, pa mi je potem kar naenkrat v glavi kliknilo in sem kar šla :D
super je blo..takrat sem si prvič v življenju vzela toliko časa zase in zares odklopila vse okoli sebe. je zelo poživljajoče, tako da brez strahu :wink:
mornarček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 13. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a mornarček » 18. Jul. 2016 12:08

poletnodekle vsaka čast. Tudi jaz že komaj čakam mojega prvega dopusta ko grem res sam, in vem da bo super, iskal bom stvari s čem se bom najbolje zabaval in zamotil. In glede na to da sem kar družaben in zabaven vem da bom si našel doli družbo, mogoče tut kako lepo punco s katero bo še lepše :ja: :D
poletnodekle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 6. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a poletnodekle » 21. Jul. 2016 8:14

jaaa, tako se govori! :)
uživaj na polno, ko prideš nazaj, pa poročaj, kako je bilo :D

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov