Sama na morje

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

speaker1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 3. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speaker1 » 21. Jul. 2009 22:44

Ajoj ženske ve bi kr same potovale, jest sem tukaj frej pa se lahko kaj zmenmo. Sam pa nikol nebi šel na morje to mi je pa tok dolgočasno, brez druščine že, ko sem šel enkrat sam proti morju kr tako sem vozil tja in nazaj 3 ure je bil totalni dolgčas.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 21. Jul. 2009 23:20

ja veš da! še enega nepoznanega tipa bomo vlačle s sabo! raj sama! manjka se tipov tam kamor grem!
Taniyia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 15. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Taniyia » 22. Jul. 2009 8:57

Jaz ne bi šla sama na morje, bi bilo preveč dolgočasno...sicer imam rada čas zase...ampak, če kam grem...pa imam rada družbo...
Luštna stran o sloveniji ...
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 22. Jul. 2009 10:58

Jaz pa mislim, da bi zdržala sama na morju. Bil bi popoln odklop, mobitel bi imela vklopljen samo zaradi ure (še to bi bilo u tistem času nekoristno), delala bi tisto, kar mi paše... Zvečer na pijačko, plesat... Kolikor se poznam, bi sigurno tam koga spoznala.

Kakšen vikend na morju, ne zgleda slabo ;) .
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 22. Jul. 2009 11:52

Jaz sem že šla sama na morje, ampak je pa tudi res, da sem šla v našo prikolico, kar je vseeno drugače, kot če bi šla nekam v res neznano. Pa mi je bilo fajn, sicer mi je po nekaj dneh postalo malo dolgčas, ampak vseeno grem raje sama na morje, kot da sploh ne grem.
speaker1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 3. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speaker1 » 22. Jul. 2009 18:46

delusional napisal/-a:ja veš da! še enega nepoznanega tipa bomo vlačle s sabo! raj sama! manjka se tipov tam kamor grem!


pa nič in dlih tle je problem k ste ženske tok zadržane, kod da ne obstaja e-mail, msn, ps.....pa se lahko v 3 urah vse poveš.
lp
lady gumica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 12. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lady gumica » 24. Jul. 2009 20:15

Še zmeraj išeč kero ki bi šla z mano v Turčijo ali bolgarijo konec avgusta?
Če je katera za naj mi piše na zs, pa bodeite polnoletne.
:D
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 24. Jul. 2009 21:34

^Si mal zgrešila temo :)

Sicer je pa moja mami šla v mojih letih za 1 mesec sama na morje, pa ji je blo baje fenomenalno. Ker sm pobrala veliko njenih genov (da znam uživat sama s sabo), načrtujem drug let tut kšn mesec po hrvaški obali z nahrbtnikom. Mogoče se bom nekje ustavla in šla na kšn tečaj potapljanja al pa kj, ne vem. Zdi se mi fajn :D
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 24. Jul. 2009 23:03

delusional napisal/-a:pr collegiumu se v bistvu sploh ne moreš sam prijavit, ker je to pač nenormalno in moreta bit vsaj 2, da ne boš pol k nek outsider tam v apartmaju. (sem že vprašala)

če greš sam kamorkoli (pri nas že v trgovino), pa na hrvaškem, te vsi tako čudno gledajo, da ti že to toliko zamori, da vse skupaj bedno izpade. spoznaš kak folk, pa te itak s predsodki obravnavajo.

tako da.... dobro je vsaj koga poznat, ki bo tam.

baje da drugod po svetu to ni tako weird.


To s collegiumom pa ne vem če je čist res. Razen če so v zadnjem letu to spremenili. Mi smo bili predlani s collegiumom v Budvi in je bil tam tudi en tip (star tam nekje 30 let), ki je šel čist sam. Tako, da očitno se da. Bil je dost čudaški in to, je pa rekel, da on gre vsako leto sam na morje.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 25. Jul. 2009 1:54

meni so lani rekli da ne morem it sama. pa sem vprašala po telefonu, da ne bo katera rekla, da sigurno zato ker čudno zgledam :D

letos pa si se lahko prijavu sam za 1. maj recimo.... to pa zato k je recesija in so sprejeli čisto vse.... od individualistov, do 70-letnikov, do družin.... vse na enem busu...
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 25. Jul. 2009 18:06

Jaz bi šla v bistvu potem že rajš nekam sama kot pa s to collegium konzervo k si stlačen tm v bus pa še kr naprej te nekam vlačjo, domačinov pa tko al tko niti vidš ne k si primoran v lokale s Slovenci.

Tud jaz sm za letos razmišljala, da bi šla za en teden v Grčijo sama in mislm, da mi ne bi kej dost manjkal. Znam se zabavat sama s sabo tudi doma ne samo na dopustu, spoznala bi pa tud zihr koga za it žurat al pa kakšen klepet. Kaj bi si pa ljudje mislil mi je pa dost vseen.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 30. Jul. 2009 14:04

men niso počitnce z možgani na off pa ceu dna izležavat na plaži pa brt knjige (?!?) amapk da so aktivne, skos neki dogaja, da maš družbo in s ega žura, heca, da so prigode...tko da sama, hmm, če bi bla res neki izmučena pa še to bi mi po eni uri ratal bedno in ker rada govorim bi se začela pogovarjat z najbližnjim drevesom lol sicr sama si znam narest ja, če grem sama u shopping, na fax za urco..pol s epa nehaaaaa lol
sploh ne pag it sam, nočm vedt kako je, če greš pa s collegiumom pa vrjem da si najdš kej za žurat, sploh če si usaj mau zgovorna pa luštna hehe :P
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 30. Jul. 2009 22:48

keepsake napisal/-a:KMŠ open air summer edition (bolj znano kot Zrče)


:respekt: lepšega izraza še nisem slišala :D

sicer pa..morje, sama. oja. z veseljem bi poskusila, čeprav ne za predolgo.. 4,5 dni max. bi pa šla z veseljem na kakšno potovanje za dlje časa sama (ampak to je že OT)
početi vse kar želiš, točno takrat ko ti to hočeš, pa to so nebesa :D mislim, da bi se samo še bolj vzljubila in vzpostavila en fini odnos sama s sabo.
sicer pa se še bi vedno zadovoljila tudi z družbo, ker ne prakticiram druženja na morju s tečnimi osebami :D
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Liena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Liena » 31. Jul. 2009 8:35

Jaz pa grem sama letos in to v Afriko. Sicer ne sama, v lastni režiji, ampak z eno skupino, s katerimi smo se do zdaj dvakrat srečali in je to to od poznanstva. Sicer pa nisem edina, ki gre sama v tej skupini, in se mi zdi, da bom tako ogromno odnesla od dežele in ljudi, kot pa če bi bila tam dol obremenjena še s kom. Itak pa folk nima cajta in keša, da bi se tri tedne jagal tam dol. :D And I like it! še en teden...
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 31. Jul. 2009 9:04

^^ saj, ko se gre na taka potovanja, itak vedno nekoga spoznaš. moja dobra prijateljica je šla popolnoma sama za 3 mesce v indijo in ji je blo najboljše možno. itak je spoznala miljon ljudi, čeprav je bila eno tretjino časa tudi čist sama..
mislim, da so to čist dobre priložnosti, da se bolje spoznaš.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov