ryanair

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 02. Nov. 2004 20:23

je ze katera potovala iz londona z njim in kam se je najbols odpravit, v kater kraj to vse leti? imam namen it iz londona nekam pa ne vem kam...
prosim za kak nasvet
hvala in lp :razz:
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 02. Nov. 2004 20:27

Že sem potovala z Ryanairom, vendar samo iz Graza v London ter iz Londona v Salzburg, tako da ti ne morem povedati kaj dosti. Šli pa smo preko agencije, tako da tudi za cene nevem čisto točno. Drugače pa mi je bilo v redu...
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
foxy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a foxy » 02. Nov. 2004 20:37

na http://www.ryanair.com imajo vse destinacije, kamor letijo, tudi cene se hitro najde..
jaz sem ze veckrat letela z njimi in je ok, sploh za tako malo denarja
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 03. Nov. 2004 0:08

ja res je-če greš na njihovo stran poišči zemljevid in ko postaviš miško npr. na londonsko letališče (v tem primeru stansted) se ti bojo pokazale vse destinacije, kamor letijo iz tega letališča. je pa londonsko letališče eno od njihovih baz, tako da ni problem, greš od tam lahko kamorkoli! drugače je pa z njimi leteti tako kot s katero od drugih družb-vsaj v primerjavi z adrio ni nobene razlike, razen da ne dobiš tiste hrane gor na letalu
It looks like we could have made it baby...me and you!
Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 03. Nov. 2004 11:56

alina
sm bla na tej strani sam ja se tu ne znajdem nic. kje sploh je ta zemljevid za najt?! :oops:
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 03. Nov. 2004 12:02

na zacetni strani mas tm na levi meni... najdi destinations in to je to.
v desnem zgornjem kotu pa mas online booking... klikn pa mal probi razlicne dneve letov da vids kake so kej cene...
Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 03. Nov. 2004 12:13

opium: hvala sm najdla
ja kuk pa to da ne leti na ibizo?! :evil:
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 03. Nov. 2004 12:23

Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 03. Nov. 2004 12:25

leti leti samo sam do konc mesca :cry:
je bla katera na Ibizi?
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 03. Nov. 2004 12:29

mah sej na ibizo se gre poleti, oz se najbol septembra k so closingi Slika
Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 03. Nov. 2004 12:31

js mam u dobro darilo od brata in grem v london do zacetka marca morm izkoristt pol pa bi sla se full na ibizo sm kaj k ne vozi.

drgac pa polet je ibiza zakonc ja, vem :yau:
Islandkiss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 11. 11. 2006
Kraj: Outer space

Neprebrana objavaNapisal/-a Islandkiss » 12. Nov. 2006 10:54

Ryan je cist cool samo pazit moras da imas dovolj cas ce letis naprej...ker striktno zaprejo check in 40 minut pred odhodom.Enkrat sem zamudila 2 min pa me niso spustili.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 14. Nov. 2006 20:55

Kitten napisal/-a:leti leti samo sam do konc mesca :cry:
je bla katera na Ibizi?


Jst sm bla na Ibizi, ampak ne s to letalsko družbo, ampak z Myair-om, ki leti iz Benetk/Bologne na Ibizo ... to je isto ena nizko proračunska letalska družba, tko da se kr splača ...

Drgač pa tko k je Opium reku trenutno ni lih sezona za Izbizo, edin če planiraš ta trip drugo leto ... No, če te kej zanima mi lahko tut ZS pošlješ, da ne bom kle zdej na veliko nakladala ... :D
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 23. Feb. 2010 17:02

živijo

kmalu bom prvič rezervirala in letela z rynair in glede na smešno nizke cene me zanima, če so kakšne fore, kjer te lahko okol prnesejo, še nimaš pojma tako kot jaz...so kakšna dodatna doplačila, kako sploh plačaš karte, kako je s prtljago???

tiste, ki mate izkušnje z rynair se prosim mal razpište :P
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Feb. 2010 19:58

^^kot si ugotovila, fora je predvsem s prtljago - s sabo (v kabini) imaš lahko 1 kos z največ 10 kg, katerega mere ne smejo presegat 55x40x20cm.
Prtljaga, ki jo pa čekiraš in oddaš, je pa lahko do 32 kg (v največ dveh kosih).
Drugega niti ni toliko, razen da zgleda kot avtobus :D, usedeš se kjer pač najdeš plac.

Še to: prtljago je fajn "najavit" že med nakupom karte, ker doplačilo na letališču je predrago.

Aha, pa itak nč hrane ne dobiš. Možno je gor kupit kakšen sendvič/čaj/kavo, sam je tumač drago.

Same karte pa plačaš prek neta, s kakšno od plačilnih kartic - "splača" se z Viso, za katero ne zaračunajo "provizije na plačilo s kartico" (al neki tazga), ker pri nekaterih drugih nabijejo še 5€ zraven.
še en edit, se opravičujem, zavajam - nisem vedla - sem šla še 1x preverit in tole zgornje (glede kartic, predvsem za Viso, ne drži :?), provizije ni samo pri plačilu s "prepaid MasterCard", pri vseh ostalih pa je.


*edit: aja, damn. Od lani oktobra je check-in možen samo prek spleta (s potrditveno kodo, ki jo dobiš po opravljenem nakupu karte), sam kako je pa potem s torbami, pa ne bi vedla, že dolg nisem z njimi potovala.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov