ryanair

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 19. Okt. 2011 15:30

V ponedeljek ob 20.30 imam let iz Trsta. Katero uro mi priporočate za odhod iz LJ?

Zanima me pa še, če imam v ročni prtljagi lahko fen za lase? :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 19. Okt. 2011 17:16

^^ Ah, kakšen fen boš to vlekla. A ni škoda placa? Skoraj vedno je bla možnost, al da je bil tam fen, al pa da je bil za sposodit. Rajš za kej druzga prišparej plac :)

Js bi si kar mal z rezervo vzela in vsaj ob 7ih bla že tam (no, js še frej, ker pač nikol ne veš, kaj če je kakšna nesreča, gužva bi že težko bla). Kdaj pa od doma je pa odvisno kje živiš.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 19. Okt. 2011 19:08

Mah lani nisem vzela fena s sabo in pol sem bla cela živčna, ker so se mi lasje tok časa sušili. Drgač pa ja, dobr da si me spomnila, se bom pozanimala, če je fen slučajno za sposodit. V Easy hotelu bova drugače.

Živim pa blizu Ljubljane, najbrž bova štartala med 17h-17.30, da bo vse potekal brez živčnosti.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 19. Okt. 2011 19:10

V easyHotelu prosi na recepciji za fen. Midve sva ga zdej julija dobili brez problema in ne samo enkrat :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 19. Okt. 2011 19:36

O kok kul, hvala za info :)!
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Okt. 2011 20:41

iz ljubljane do ronk je slaba urca vožnje...če si na letališču uro in pol prej, bo po mojem ok...torej ob 18.00 ali 15 min prej bo super! :D
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 07. Nov. 2011 13:57

Hej hej! (:

Čujte, a je mogoče kdo na tekočem, kdaj objavljajo ponudbe za season breake? :) Na primer, jaz sem dobila mail 1.10. za autumn break [rezervacije november - januar]. Bolj natančno me zanima, kdaj bodo ponudbe naslednji break.^^
Neja.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Neja. » 12. Jan. 2012 19:42

No tukaj se oglaša še ena zelo zadovoljna (za tisto ceno je blo super!) ki je že potovala z Ryanairom. (:

Z očetom sva bila 16. - 20. maja v Londonu za 24€ na osebo (povratna) iz Trsta na Stansed.

Nimam se kaj za pritoževat. (: Pa glede tega s kufri sva mela pač 2 ročni prtljagi ki sta bili ravno pravšnje mere. Ni so nič komplicirali, razen tega, da je moral oče na Stansedu zvagat kovček ker pač so zbirali random osebe pa je lih on prišel, ampak ni blo preveč. So pa komplicirali glede tiste vrečke za tekočine, ker nismo vedeli da mora biti taka, da se jo zapre ampak so tam prodajali po 1 funt tako da ni blo kakšnega večjega problema.

Zdej pa že iščemo naslednji cenejši let v London. (;
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 13. Jan. 2012 14:54

Na tisto glede vrečk itak Ryanair nima vpliva, to je pač strogo londonsko letališče. Ker takrat, ko tekočine posebi itak vse letalske družbe skupen check-in.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Neja.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Neja. » 13. Jan. 2012 15:00

Ja sej vem. Ampak na strani od Rynaira ni nič pisalo da je to potrebno - pač je pisalo samo vrečka. Dobro da so nam pokazali kje se jih da kupit. Pa dosti jih je kupovalo te vrečke. (:

Trenutno gledam relacijo Trieste - London 25.-29. marca. Karta je 13€ ampak bomo še videli. So pa nabili neke druge takse, tako da karta pride ubistvu 20€.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 13. Jan. 2012 20:49

^^hjooooj, to je pa men en večjih nategov, 1€/GBP za te vrečke!
Sej vem, če ni druge možnosti, jo je žal treba kupit, ampak ponekod jih imajo pa zastonj - resda naj se jih ne bi celih kupov odnašal, ampak jz pa si jih po kakšne 3 vzamem vsakič, ko jih vidim :D


(drgač pa vsaka stran ima obvestilo o tekočinah v ročni prtljagi, tudi Ryan)
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 18. Jan. 2012 22:27

Zadnje čase sva s prijateljico razglabljali, da bi šli v Anglijo k bivši sošolki in postavili okvirne datume.
In potlej, a veš tisti občutek, ko te zagrab veselje ob pogledu na ceno (povratna 32.98eur) in ko te zagrab panika v isti stotinki sekunde, ko opaziš, da so samo še štirje sedeži prosti in s svetlobno histrostjo rezerviraš karte. :D :D
Torej, Anglija, here we come! :)
Neja.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Neja. » 27. Jan. 2012 15:53

Super. (:
Jaz že nekaj časa iščem, ampak ne najdem zadosti poceni, pa bomo verjetno šele naslednje leto spet šli.

Kateri datum si rezervirala?
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 31. Jan. 2012 15:31

28.2.-4.3. (:

Mah, mal čekiraš nekaj časa. Prijavi se na Ryanairove novice, ker pošiljajo, kdaj so kake akcije in potlej pogledaš.
Neja.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Neja. » 01. Feb. 2012 18:48

shinee napisal/-a:28.2.-4.3. (:

Mah, mal čekiraš nekaj časa. Prijavi se na Ryanairove novice, ker pošiljajo, kdaj so kake akcije in potlej pogledaš.


Kje se lahko prijavim? Nisem uspela dobiti.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov