Nujno potrebujem #1

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 09. Jul. 2013 13:25

^^Aja jih res nimajo več v Mullerju? To je malo čudno, da ne bi več imeli, ker sedaj so imeli skoz, tudi pozimi, ko ni sezona, tako da me to res preseneča.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 09. Jul. 2013 20:30

Mini šampone in ostalo ma DM.
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 09. Jul. 2013 20:33

zanima me če ima kdo izkušnje s temi last minute ponudbami, pri katerih ime hotela izveš šele na licu mesta? npr. kompas ima eno ponudbo za santorini, 299€, hotel NO NAME - pač te pelejo kr v en hotel, zveš tam kater. zanima me tudi, čemu ta skrivnostnost? :P
You make me smile, please stay for a while :)
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 09. Jul. 2013 22:23

To ni skrivnostnost, ampak zgolj fora, kateri hoteli ostanejo na razpolago, v tistega te bodo namestili ;)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 09. Jul. 2013 22:31

mislim, da agencije vnaprej zakupijo hotele, sobe itd na pamet in potem so last minute variante posledica tega, da agencije niso prodale kar so zakupile...

poleg tega pa agencije med seboj sodelujejo oz. skupaj prodajajo zakupljene kapacitete, s tem presenečenjem se pa zavarujejo, da ne bi česa preveč obljubili...

tako nekako...če je kakšen turistični strokovnjak med nami (haley?), naj to bolj razumljivo in točno pojasni... :)
lina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 8. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a lina* » 06. Avg. 2013 20:41

mi lahko prosim nekdo na kratko pove kje lahko kupim zelo ugodne letalske karte-po Evropi (natančneje Balkan)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3440
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 04. Sep. 2013 18:58

Ryan air, easyjet? Letalske.si?


Z mojim greva za kak teden na turo v prekmurje, in pa po obmejnih mestecih v sosednjih državah (Szentgotthárd, Lenti, Bad Radkersburg, Hartberg, Varaždin, Čakovec...) Kje se (po vaših izkušnjah) najbolj splača prespat? Avstrija/Madžarska/Hrvašaka/Slo?
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 04. Sep. 2013 22:53

Jaz bi na tvojem mestu malo počekiral strani s kuponi, se da dobit kako poceni varianto.. Nisem pa sam lutal po tistih koncih, tako da ne morem svetovat iz prakse
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 05. Sep. 2013 6:39

Sarissima napisal/-a:Ryan air, easyjet? Letalske.si?


Z mojim greva za kak teden na turo v prekmurje, in pa po obmejnih mestecih v sosednjih državah (Szentgotthárd, Lenti, Bad Radkersburg, Hartberg, Varaždin, Čakovec...) Kje se (po vaših izkušnjah) najbolj splača prespat? Avstrija/Madžarska/Hrvašaka/Slo?


Sicer izkušenj nimam, ampak glede na omenjena mesta in če bi rada bla cel čas na enem mestu, mogoče mladinski hostel v moravskih toplicah? Od tam mata do vseh krajev približno enako razdaljo. Ne vem pa, kakšne so cene...
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3440
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Sep. 2013 8:13

http://turizem.kuponko.si/skok-v-prekmu ... telu-strk/

Tole sem našla če še koga zanima :)
Iščem še naprej.
zvuk
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 7. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a zvuk » 07. Sep. 2013 10:56

Tukaj sem našel apartma last minute popust in zdaj sem na zaslužen dopust http://www.trogir-ciovo.eu/si/trogir/tr ... aji-l.html :lol:
Pety1986
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 19. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Pety1986 » 16. Sep. 2013 13:37

Zdravo.

S fantom se čez 14 dni odpravljava v Valencio. Tam bi za 2 dni najela rent-a-car, da bi šla proti jugu, do mesta Alicante. Zanima me, kje (na kateri spletni strani) se najbolj splača rezervirati rent-a-car in kako je z zavarovanji (boljše plačati prej ali potem, ob samem prevzemu avta) ??

Doslej nisva še uporabljala storitev rent-a-carja, zato tudi vprašanja :-) Vsak nasvet je dobrodošel.
Wilma
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 26. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Wilma » 25. Sep. 2013 14:36

Iščem ugoden in urejen motel/hotel v zahodnem Glendale predelu predmestja L.A. Sem sama že iskala, vendar ne najdem kake strani kot sta tripadvisor/holidaycheck, kjer bi turisti komentirali urejenost in koliko * si zasluži po njihovi oceni po obisku določenega motela. Pač, več glav več ve, ane. :) Število * mi ni pomembno, samo da je ugodno in na nivoju 3* hotela pri nas.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 26. Sep. 2013 13:55

na bookingu poglej, expedia... Jst sem bil sicer v Value Inn, Bellflower predelu.. Ti bo pa najboljš mnenja brat kar na bookingu oz. tripadvisorju.
Wilma
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 26. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Wilma » 26. Sep. 2013 17:53

Hvala :)

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov