Nujno potrebujem #1

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 11. Maj. 2010 13:49

^^kaj ma pa to veze s potovanji? :)
Verjetno si hotela temo Ne prezri: Nujno potrebujem! (info, linki, pomoč...) #8 v podforumu Splošno.
Uporabniški avatar
*amber*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 25. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *amber* » 11. Maj. 2010 14:10

Ojoj :( pardon
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 11. Maj. 2010 21:52

_patchouli_ napisal/-a:V Madridu me čaka 14-urni postanek čez noč :?
Huh, srečno. :D
Škoda ker nočni; sicer bi mela ogromno časa še za v mesto skočit pogledat (če še nisi bla? No, pa tud sicer lahko, hehe. Jz lih sveže nazaj in še navdušena :)).
_patchouli_ napisal/-a:Aja pa še to... Nekje sem slišala, da moraš v primeru, da je med letoma več kot 12h (ali nekaj takega), ponovno čekirati prtljago, ne glede na to, da imaš vezan let. Ve kdo? Itak bom na šaltru v VCE vprašala, ampak me zanima že zdaj :P
Hm. Jz prvič slišim za kej takega, še nisem nikol tko letela; če bi pa že bilo tko - a je to odvisno od letališča ali prevoznika? :nixweiss:
Kot tudi mi ni znano, da ti lahko pripada nočitev, ki jo časti prevoznik?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 12. Maj. 2010 21:19

Ja, sej to je problem, ker priletim ob desetih zvečer :? Čez dan bi že zabila nekako te ure. sem razmišljala, da grem lepo do enga hostla, sam sem preveč škrta, da bi plačevala.
Hec je v tem, da ti nič ne pripada, je samo dobra volja letalskih družb. Od zastonj obroka, če čakaš več kot xy ur, do zastonj vodenega ogleda mesta. In nekje sem zasledila, da so ljudje celo prenočišče dobili (kot rečeno, pri arabcih).
Pobožne želje pač. Mogoče se vsaj za kak burger zdilam :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Maj. 2010 11:12

NOVO:

Kako je kaj s hostli in prtljago? A je na varnem ko te ni v sobi (seveda če je soba za ogromno ljudi)? Oz. kako imajo hostli to poskrbljeno?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 31. Maj. 2010 11:49

Ponavadi imajo sefe na recepciji za kakšne dražje stvari (pasoš, karta...), drugače pa ni nič posebno urejeno glede navadnih stvari. Ostane ti, da se greš "na zaupanje". Za zadnji dan imajo hostli ponavadi posebno sobo za prtljago (npr. če se moraš odčekirat do 12ih, letalo pa maš zvečer in bi šla še malo po mestu).

Meni je blo osebno najbolj všeč v hostlu v LA-ju ker si mel svoj "locker", velik kot omara pa pod svojo ključavnico. Najhujše pa v NY, ker še omare nismo mele. Tko da je zgleda odvisno od hostla do hostla.

Kam pa greš? :D
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Maj. 2010 19:00

Vse je še v povojih. Irska 6 dni + 1 dan Londona avgusta za moj roj. dan. Mogoče... Še v fazi načrtovanja in razmišljanja :)

Mal me skrbi, ker lih umrem, če ostanem brez mojih stvari (čustvena navezanost) :lach:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 31. Maj. 2010 19:10

^^ko brskaš po hostlih bod pač valda še na to pozorna (npr. med slikcami al pa opisi).

*edit: aja, al pa če vzameš dvoposteljno sobo pač; še vedno znajo bit dost ugodne cene.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Maj. 2010 19:26

Ja, sej bom pozorna. Sam sem mislna, da je kak standard, da povsod isto :D

I'm very very poor :oops:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 08. Jun. 2010 9:08

midva sva v hostlu v londonu imela prtljago pač v sobi v kateri nas je blo ene 10 pa usak je imel ključ oz kartico od sobe, lahko si najel tudi omarico za zaklenit ampak je blo treba nevemkolk funtov na dan doplačat, zato sva pač dokumente,denar,aparat in mobite nosila s sabo (to js tko al tko zmerej in vedno sabo nosim)..ostalega pa potem ni blo več kej dost za uzet, pa tut nism imela filinga da bi imel kdo take namene brskat po prtljagi...pač zakleneš kufer in to je to :)
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 09. Jun. 2010 11:59

NOVO


A ve kdo za kak uredu, ne preveč drag apartma na Pagu (ja, vem da sm pozna)?
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 04. Jul. 2010 15:40

mene pa zanima, če mi lahko tiste, ki ste že bile tam, poveste, kako je kaj s kampiranjem in kakšne so kaj cene v zrčah? Embarassed
s kolegico greva letos prvič dol in si ne znava predstavljat vsega tega, tako da je vsaka informacija dobrodošla.


hvala!
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Jul. 2010 17:10

^^ Mogoče malce pozno, ampak uporaben link glede kampa: KLIK- Kamp Straško
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 17. Jul. 2010 23:22

^^ hvala za pomoč!
ni nič prepozno :) ju3 odhajava tja :) in so mi ravno danes sporočili za ta kamp ... mislim, da naju bo pot kr tja zanesla, če nevma prej kje dobili poceni apartmaja. hvala! :D
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 19. Jul. 2010 10:34

Za vse primorke!
Jaz bi pa rabla poceni apartma na slo. obali. Grem v ambasado (izola) ta vikend in bi rabla poceni, preprosto sobico za 2 za en ali dva dni. Je fino če je blizu Izole, ni pa nujno.
Our passion is our strength <3

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov