maturantski izlet - KRF

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 16. Avg. 2008 7:14

lolika11 napisal/-a:Js grem pa z Mondialom na Krf in me zanima kko je kj s prostim časom? Ali so ti eventi res nonstop in niti nimaš časa za počitek? Tko mi je ena rekla, da je bla tam samo zmatrana in nič drugega...


Ma meni je blo ful dobro, dol nism bla utrujena, čeprav smo spali povprečno 2 urni na noč. lol
Ko smo prišli domov pa sem spala pol še cel dan :D
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
christianna cruz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a christianna cruz » 25. Maj. 2009 14:21

začenja se nova sezona maturantskih izletov , prvomajski termini so že za nami ....poletni so pa čedalje bliže ..

kdo gre kam , s kom , kdaj ..... ???????
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 12. Nov. 2009 15:53

mi najvrjetneje klasično grčijo + zakintos, krf ali pa tunizijo. Se še odločamo. Mislm pa da naj bi šli s Palmo ali MM turist.
Komi čakam :)
Don't worry, be happy!!
christianna cruz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a christianna cruz » 14. Nov. 2009 12:55

a_pikica_a napisal/-a:
lolika11 napisal/-a:Js grem pa z Mondialom na Krf in me zanima kko je kj s prostim časom? Ali so ti eventi res nonstop in niti nimaš časa za počitek? Tko mi je ena rekla, da je bla tam samo zmatrana in nič drugega...


Ma meni je blo ful dobro, dol nism bla utrujena, čeprav smo spali povprečno 2 urni na noč. lol
Ko smo prišli domov pa sem spala pol še cel dan :D


če si spala 2 ure je to že blaazno velik :)
tisti,ki ''delajo zate'' (vodiči,barmani,spremljevalno osebje) spi še manj, oziroma sploh ne spijo tudi po nekaj dni in noči skupaj
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 14. Nov. 2009 20:54

christianna cruz napisal/-a:
a_pikica_a napisal/-a:
lolika11 napisal/-a:Js grem pa z Mondialom na Krf in me zanima kko je kj s prostim časom? Ali so ti eventi res nonstop in niti nimaš časa za počitek? Tko mi je ena rekla, da je bla tam samo zmatrana in nič drugega...


Ma meni je blo ful dobro, dol nism bla utrujena, čeprav smo spali povprečno 2 urni na noč. lol
Ko smo prišli domov pa sem spala pol še cel dan :D


če si spala 2 ure je to že blaazno velik :)
tisti,ki ''delajo zate'' (vodiči,barmani,spremljevalno osebje) spi še manj, oziroma sploh ne spijo tudi po nekaj dni in noči skupaj


sej. jz sm spala al 0 čez noč al pa kšno urco zjutri od 7h do 8h recimo..al pa čez dan na plaži sm nadoknadla če se je dal,čeprou si stalno v gibanju itk.
christianna cruz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a christianna cruz » 17. Nov. 2009 22:30

no jz konkretno sm spala tko od 7.00 do 8.30 , pa po večerji pol urce če se je dalo - tam nekje :)
sam čez dan pa nism mogla niti za minutko očk zatisnit , ko maturanti te pač ne smejo videt spat in to, morš bit nabit z energijo , skos nasmejan in to....če bi me pa kak nadrejeni vido spat podnevi , pa tak lako spokam kofre in direkt na ladjo in dam...

je fino če si maturant ko lahko spiš od 7 do 10 :) , pa pol na busu na izletke malo (takrat jih največ spi) , pa na kaki plažici za 15 minutk,...
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 25. Jun. 2012 19:45

A gre kdo letos? Mate kakšne izkušnje ?
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
strawberry.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a strawberry. » 17. Sep. 2012 21:21

mi naj bi sli z jupitrom sam men se zdi to nategavščina :)

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron