Kanarski otoki

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
any_any
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 17. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a any_any » 05. Jan. 2009 13:32

V katerem hotelu sta bila pa vidva? Polpenzion, polni?
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 05. Jan. 2009 15:46

any_any napisal/-a:Lejla86 res hvala za odgovore!!

Samo se to me zanima - a 1200€ na osebo?


Ja, na osebo ja.
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 05. Jan. 2009 19:58

Jst sm vidla ponudbo za 233€ na osebo + doplačila 7x polpenzion za na Kanarske. Sam nevem u kiri agenciji že :S
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 05. Jan. 2009 20:03

^^To bi pa mene že skrbel it :?

Lejla, a pa je lepo na Kanarskih drugač? Ker jst sm si zmer predstavljala ene bajne plaže z belo mivko in turkiznim morjem, pol sm vidla pa neki slik in sm bla kr razočarana :) Kaj pa Dominikanska? Sicer je to zdej tle mal OT, sam me tud zanima, če je lepo tam :)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 05. Jan. 2009 20:17

Ja Kanarske usi zamešajo s Karibskimi. Kanarski so pač tle pod Španijo v oceanu, zato tut voda verjetno ni turkizna...Se pa najdejo zlo lepi kraji baje :)
Dominikanska je pa drugač, to so pa Karibski in je zlo zlo lepo. Večina Špancev hodi tja na počitnce.
Mislm baje, sm vidla na slikah :D
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 05. Jan. 2009 20:28

Yazmeen napisal/-a:^^To bi pa mene že skrbel it :?

Lejla, a pa je lepo na Kanarskih drugač? Ker jst sm si zmer predstavljala ene bajne plaže z belo mivko in turkiznim morjem, pol sm vidla pa neki slik in sm bla kr razočarana :) Kaj pa Dominikanska? Sicer je to zdej tle mal OT, sam me tud zanima, če je lepo tam :)


Kar se tiče Kanarskih otokov, je blo men ful všeč, ker je maksimalno 30 stopinj C...ni pa peščenih plaž, razen ene na vzhodnem delu Teneriffov, k je umetno nasuta...sicer je pa lepa. Pa tud morje ni tok toplo, okrog 20 stopinj ma. Narava je ful lepa, otok je vulkanski, tko da je okrog El Teide (najvišji vrh) ful odbita pokrajina...drgač je pa kul tud to, k je otok tok mejhn, da ga v treh dneh z avtom ceuga obdelaš...men je blo res kul no...

Dominikanska ma pa tipične peščene plaže s palmami pa turkiznim morjem...midva kej dost okrog nisva hodila, ker sva se hotla it izležavat, drgač je pa izven turističnih naselij ful revščina. Men je šlo kr na jok v določenih krajih...

Drgač mam pa oba albuma na fejsbuku, če ti kej pomaga, pa me dodej pa jih boš vidla :).
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 05. Jan. 2009 20:28

Ne, ne, jst jih nism mešala s Karibskimi, sam si vseen predstavljala ful lepše :) Karibi so pa sploh za dol past :ja:

Lejla, če se bom kdaj registrirala na facebooku, te bom sigurn dodala, ampak mene še ni tam :)
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 05. Jan. 2009 20:32

Veš kaj je mene en vprašu, ko še nisem bla na fejbuku? "A sploh obstajaš??" :eek: ... :P :roll: No in potem sem se vsen prjavla :D .

Še neki glede Kanarskih...Masca, ki je bla najlepša vas na celem otoku Teneriffe je bla lani poleti požgana...tko da ne vem, kolk je kej ostal...ampak je res lepo tam...pa na severo vzhodnem delu tud... :hearts:
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 06. Jan. 2009 9:15

any_any napisal/-a:V katerem hotelu sta bila pa vidva? Polpenzion, polni?


če si to mene vprašala, sva bla na Tenerifih v kraju in hotelu El Medano, vzela sva pa kot vedno polpenzion, pa še to je zame preveč...men bi bla nočitev z zajtrkom čist dost, ker ne pojem velik, sploh na morju ne :)

glede lepote Tenerifov: to je vulkanski otok, zato mivka ni tipične svetle barve, ampak je črna in zato mogoče mal odbija na prvi pogled...sva šla pa en dan z avtom v hribe pa mim plaže Las Teresitas, ki je umetno nasuta s svetlo mivko.. men je blo v El Medanu zakon, zdej pa odvisno kaj ti nameravaš počet na Kanarcih in kaj pričakuješ: ta kraj je dejansko sam za srfarje in kajtarje, ker je konstanten veter, tud ne vidiš družin z otroki (aleluja), ampak ponavad same tipe al pa pare, povečini so Nemci pa Angleži, ki majo tm tud svoje "tematske" lokale :) angleščino kokrtolk zastopjo, bl nemščino, sm pa fajn pršla skoz z mojim telenovelskim znanjem španščine :D
aja dol sva pa letela tud iz Graza, z Lauda Air in prva stvar, ki mi je bla ful ušeč je bla ta, da smo kmal po vzletu dobil šampanc :P
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 08. Jan. 2009 16:17

Pol pa nekak tko zgleda, kot Stromboli, ki je tud vulkanski otok in ma še delujoč vulkan. In mivka je take temno sive barve. Tud lepo po svoje.
Uporabniški avatar
any_any
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 17. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a any_any » 08. Jan. 2009 23:45

Kaj pa Gran Canaria, a tam je tudi taka mivka kot na Tenerifih?
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 09. Jan. 2009 8:27

celi Kanarci so vulkanskega izvora...na Gran Canarii sicer še nism bla, sm pa ravn prej gledala od enga slike in ja, mivka je črna :)
Uporabniški avatar
any_any
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 17. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a any_any » 09. Jan. 2009 12:33

Kako je pa tista fora s soncem na Tenerifih. Da če hočeš več sonca pojdi raje na južni del otoka. A to res velja? Da je severni del bolj oblačen.
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 09. Jan. 2009 15:27

Ja, to je pa čist res^^. Sej pomoje je več al manj na vseh otokih tko, da je severni del bolj vetroven pa oblačen, južni pa bolj topel pa sončen...vsaj tam, ko sem jst bla, je blo tko...
tyasa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 3. 9. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a tyasa » 13. Jan. 2009 18:38

heii.. mene pa zanimo koliko stane let z letalom za tja in nazaj.. če recimo letiš z benetk? saj sm gledala na netu ampak jst se ne razumem na te stvari :) ..

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov