jezikovna potovanja v tujino

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lola13
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 16. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lola13 » 22. Maj. 2006 14:59

zanima me ali ste že bili kdaj na jezikovnem potovanju, jaz se namreč odločam da bi šla na malto ali v ameriko. sama nočem iti zato iščem koga ki se za to odloča. ( stara sem 15 let). če je kdo že bil naj mi prosim zaupa izkušnje ali se splača in koliko se naučiš.

hvala
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 22. Maj. 2006 15:03

Jst bi šla tut rada letos nekam, ker sem za surf camp eno leto premlada( :x :x :x ) in sem se odločila, da bi šla na kkšn jezikovni tečja. :) Če ma kdo več informacij ...
This too shall pass.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 22. Maj. 2006 16:01

Js sm bla na Malti 4 leta nazaj in je blo norooo. Najprej sm bla pr družini, sam je bla baba čist histerična in sm šla čez 2 dni v hotel. Drgač je pa ful dobr, jezika se vrjetn dost naučiš(js se v šoli nism nč, ker sm pršla v elementary skupino, ker so neki s testi zajebal, znala sm pa ful več), pa žur je itak :D če maš možnost pejt, ti skor zihr ne bo žou, ker je ful lepa izkušnja :) sm šla pa z academio, pa še fuuul fajn vodiča smo mel :D sm razmišljala, da bi šla letos tud, sam pomoje ne bom
Uporabniški avatar
evonja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 16. 11. 2005
Kraj: moravče

Neprebrana objavaNapisal/-a evonja » 22. Maj. 2006 16:04

jst grem letos na malto za 14 dni,bomo videl kako bo :D
Uporabniški avatar
*slatka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: v pravljici*

Neprebrana objavaNapisal/-a *slatka* » 22. Maj. 2006 16:33

jst sm mela namen it letos na malto... ampak smo pol dobil u šoli res ugodno ponudbo za enotedenski tečaj angleščine v avstriji... ma ja, mal smešn se sliš, da se v avstriji učiš angleščine ampak ok :D baje, da je noro :D pa še nekje ob jezeru bomo :D bomo vidl kako bo.... upam, da super :D
Biti pripravljen, je veliko,
znati čakati, je še več,
toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
lola13
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 16. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lola13 » 22. Maj. 2006 17:11

no lepo jst sn tut hotla it na malto letos pa sn se premisla k noben ni hotu it z mano sama pa nočem it. sem pa misla it z academio, čeprav mi je mal žal da nisn se prjavla.
lola13
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 16. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lola13 » 22. Maj. 2006 17:17

sem pa tud razmišlala da bi šla na malto na tečaj potapljanja k to mi je ful noro.

aja classy a si bila sama al si mela družbo? ker mene je strah da mi bo dolgčas
Uporabniški avatar
evonja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 16. 11. 2005
Kraj: moravče

Neprebrana objavaNapisal/-a evonja » 22. Maj. 2006 17:32

a to si misnla na ta tečaj potaplanja zravn preko intelekte,vem da so tm mel to,jst grem z isto agencijo,samo ne na to potaplanje....
jst bom tut sama na žalost :cry:
dej pejt,boš mela mene :D :)
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 22. Maj. 2006 18:35

Waaa lola, pejt! Js sm šla sama. Sej itak je sam v tvoji skupini iz Slovenije velik folka(mislm da je ns blo okol 20), pol pa itak še tm jih veliiik spoznaš, ni dolgčas sploh! To da greš sama je še najmanjši problem, res, pejt! :) Res ti ne more bit dolgčas no ;)
Aja, kok si pa stara? Js sm bla 12, pa nism bla takrt neki fuul družabna, pa sm se usen noro fajn mela, čeprov sm bla najmlajša pa so bli usi okol 16, 17 stari :)
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 23. Maj. 2006 7:27

Jaz nažalost nisem bila. Moja mlajša sestra (14let) pa ma glih ta teden na eno Švedinjo. V soboto so prišle na izmenjavo 4 švedinje, danes pa prde še 10 ljudi iz Karibskih otokov. To je na osnovni šoli prvič letos. Full fajn! Drguo leto pa gre ona k njim na Švedsko. Meni je prav žal da nisem mlajša :D Ker je res fenomenalno da maš vse zastonj ker plača ministrstvo za šolstvo.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
lola13
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 16. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lola13 » 23. Maj. 2006 13:33

waa zaka se nisn prjavlavla upam da ni prepozn. sn pa stara 15 let pa mam občutek da sn ful družabna. jst grem gleat ča se še da prjavit. :)
lola13
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 16. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lola13 » 23. Maj. 2006 13:33

waa zaka se nisn prjavlavla upam da ni prepozn. sn pa stara 15 let pa mam občutek da sn ful družabna. jst grem gleat ča se še da prjavit. :)
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 23. Maj. 2006 14:22

jz sm bla pr 12 sama v angliji... v koliđu... in je blo ful fajn... sicer sm bla med najmlajsimi, sam sm ful obvladala anglescino in bla ful druzabna in zgovorna in spoznala pouhn folka- najvec jih je tm okol 15-17 let se mi zdi... vsaj pr ns je blo tko... naucis se ful pogovorno, tko na pravopisu in slovnci pa to delas zlo mal... sam odneses pa res ful od tm...

dopoldne mas 4 urce pouka, popoldne pa razlicne aktivnosti... al gres pa vn pa raziskujes mal... jz sm bla skor skos okol in sm mela ful sreco da je nasa vodicka rekla da lahko hodmo sami po londonu ce smo v skupinci po 3... in smo skos sami raziskval in okol hodil in tko ful novga vidl, zvedl pa se naucil :)

men je blo super fajn...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
evonja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 16. 11. 2005
Kraj: moravče

Neprebrana objavaNapisal/-a evonja » 23. Maj. 2006 15:45

loli dej pejt pr intelekti,tm je za malto sigurn še frej :!:
t-ya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 10. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a t-ya » 11. Jun. 2006 19:55

js sm šla pr 13 letih v camp california. to je nek camp kjer so froci iz ceuga sveta. no ko sm bla js tam smo bli bl froci iz evrope. učitli¨counslerji¨ so pa res bli iz ceuga cveta :D blo je zakonsk! govoril smo lahka sam anglešk(itq)
pa že ko si pršu tja si mogu določene dejavnosti vpisat, kaj boš pač delu ta čas ko boš biu v tem campu. js sm se npr odločla za sablanje :twisted: kajaking,.. itd.. tk da priporočam
aja ma pa eno dokaj slabo stran: cena je :eek:

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov