Iskalnik letalskih kart

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

alma46
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 12. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a alma46 » 20. Dec. 2015 5:28

Pozdravlje,
zanima me ali ima katera izkušnje z nakupom letalske karte preko strani http://www.poceniletalske.com/ ?
Zanima me če je stran varna?
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 20. Dec. 2015 17:52

prijatelj je kupil enkrat online - nevem katera stran, dobil potrditev, keš so trgali iz kartice in ko je prišel na letališče ni imel karte. Ko je klical na agencijo pa se nihče ni javil. Denarja za karto ni nikoli dobil nazaj nove karte pa tudi ne. Kolegica pa je kupila enkrat direktno pri letalski družbi (TAP) in letalska družba ji je prestavila let na dve uri prej in ji poslala obvestilo v portugalščini. Ker ne zna portugalsko je let zamudila, in na letališču so ji rekli, da zakaj pa bukira preko portugalske strani, če ne zna portugalsko.
Nevem, sama se še vedno bolj zanašam na agencijo in plačam tistih 20 oz 30 EUR več. Na Sonček in STA vem da lahko kar pošlješ povpraševanje pa ti pošljejo ponudbo brezplačno po mailu. Je brez obveznosti. Sem večkrat poslala obema in zaenkrat je bilo vse korektno.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 21. Dec. 2015 9:29

Takole na hitro: tale stran je samo iskalnik kart, ki te nato preusmeri direktno na doloceno stran, kjer nato kupis karto. Torej je ne kupis preko poceniletalske ampak recimo bravofly, edreams itd. Pri nakupu bodo torej veljali pogoji te dolocene online agencije, poceniletalske nima nic s tem.
Preprosto, ko najdes zeljeno karto, poguglaj spletno agencijo in bos videla, ce je kdo imel kako slabo izkusnjo, ziher bo kje na spletu zabelezeno :)
anjabe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 27. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a anjabe » 08. Apr. 2016 8:51

Ali je katera ugotovila ali so razlike med cenami, ki jih dobiš pri skyscannerju ali pa na primer Adrii. Jaz sem po navadi tu dobivala cene https://www.adria.si/en/flights-and-destinations/brussels/

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov