Ibiza,Mallorca

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 21. Jun. 2009 13:23

Santa Susanna ima lepe in ne predrage hotele*** ter lepo plažo. Mogoče malo poglej tukaj :wink:
Uporabniški avatar
*Principessa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 13. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Principessa* » 27. Jun. 2009 10:40

Je že kdo bil na Ibizi v San Antoniu, kjer je znameniti Ibiza Privilege lokal oz. diskoteka, ki tedensko oz. dnevno gosti najbolj znane DJ-je na svetu? :razz: Sem zasledila, da vstopnine znašajo od 50 € dalje. Je bil že kdo tam??
tinna19
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 24. 7. 2005
Kraj: krško

Neprebrana objavaNapisal/-a tinna19 » 03. Jul. 2009 13:15

Moj fantj je bil in pravi, da so res zasoljene cene...od same vstopnine in potem tudi pijače.
tinna19
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 24. 7. 2005
Kraj: krško

Neprebrana objavaNapisal/-a tinna19 » 09. Jul. 2009 11:18

Punce, mene zanima ali je bila morda katera na Balearih v septembru??? Kakšno je bilo kaj vreme??
Uporabniški avatar
Doutzen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 5. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Doutzen » 31. Maj. 2011 15:09

zanima me če kdo ve za kakšen prijeten hotel (3 ali 4*) na mallorci, z lepo peščeno plažo, pa da je cena primerna žepu mladega para :) ker je španija pač znana kot dražja destinacija za morje, bi rada našla kar se da solidno ponudbo (cenovno), ker še potem tam kaj zapraviš. zaenkrat mava ogledan tale hotel: Las Arenas 4*

kakšne izkušnje, nasveti, predlogi??
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Maj. 2011 16:51

Kako boš pa tja prišla? Firbec.

Ker imata Gulet inNeckermman dost ugodne ponudbe za Mallorco.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 06. Jun. 2011 14:38

Sem gledala malo karte za začetek avgusta, pa so vse okoli 200€ :mad:
Don't worry, be happy!!
Ayisha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 7. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Ayisha » 09. Jun. 2011 12:45

Jaz sem bila na obeh destinacijah z agencijo Odisej v http://www.odisej.net/si/katalogi/last-minute-pocitniceLast%20minutevarianti. Poglej si ponudbo tukaj.....
http://www.odisej.net/si/katalogi/last-minute-pocitnice
melitaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a melitaa » 28. Jun. 2011 18:35

Mene pa zanima, če leti kdo iz Ljubljane na Mallorco v terminu od 13.7 do 20.7. Za tiste, ki pa ste že bili na Mallorci me zanima, katere zanimivosti otoka priporočate za ogled.
Uporabniški avatar
Feminim
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 30. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Feminim » 16. Jul. 2011 12:57

No, jaz sem krajši dopust že dala skozi, za en daljši pa že razmišljam vnaprej, in sicer me zanima, kako toplo je na Mallorci v jesenskih počitnicah (konec oktobra) in za novoletne praznike? Je primerno za kopanja? Kam pa se bolj splača it (kje so lepe plaže in ne preveč nabite, pač pa hotelske po možnosti) - v okolico Palme de Mallorca (Magalluf in okoliška mesta) ali kam drugam, morda na vzhod (Cala Millor) ali kam drugam? Bi blo fajn izvedet kakšna priporočila od tistih, ki so že letovali na Mallorci in vedo s prve roke! :)
sarimari
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 8. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a sarimari » 23. Feb. 2012 9:44

razmišljam o Ibizi konec maja. Zanima me, če se v tem letnem času kaj dogaja in koliko je kaj stopinj?

lp
kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 08. Apr. 2012 10:39

Ker sem zasledila, da vas je že veliko bilo na Mallorci bi prosila za kakšno priporočilo glede lokacije, hotela? Midva z mojim namerava letos poleti oditi tja pa bi rabila kakšna priporočila, tudi glede agencij, s katero je najbolje potovati?

Za vse informacije se vam najlepše zahvaljujem. :)
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 14. Apr. 2012 12:36

Žijo!

Če letos kdo namerava na Ibizo, mu prodam karto za 7-DNEVNO bivanje v apartmaju na Ibizi za 2 OSEBI (http://www.arcomar-ibiza.com/index-eng.html) s 50% popustom (108 eu).

Karta je vnovčljiva v mesecih: april, maj, junij in oktober 2012.. Potrebna je le predhodna rezervacija pri njih.

Karto prodajam zato, ker sem s fantom izvedela, da je termin, za katerega sva karto tudi kupila, že zaseden, žal pa imava za takrat že kupljeno letalsko karto :( :( JA..prehitr smo se zaletel :/

Tudi kolegica in njen fant prodajata...tako da sta na razpolago 2 karti...

Če je kdo zainteresiran ali če koga pozna...mu z veseljem prodam, da ne bom stran vrgla denarja.

Lahko me kontaktirate preko ZS-ja ali na elektronski naslov:
marjetka-cvetka@hotmail.com
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 03. Jun. 2012 10:18

Nekaj razmišljam da bi šla na Ibizop to poletje in me zanima, tisti ki ste že bili, kako se imenuje majhen otoček zraven Ibize, kjer so baje prekrasne plaže. Nevem če je naseljen, baje da je majhen in divji. Ker zvečer so tam dobri klubi za žur, ampak čez dan se pa raje umaknem na samo...
Ena znanka je enkrat nekaj govorila o tem ampak se ne spomnem imena.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3409
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Jun. 2012 7:14

Imaš v mislih otok južno od Ibize ali katerega drugega manjšega? ene par je res čisto majčkenih ob Ibizi...

Slika

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov