Ibiza,Mallorca

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 10. Jun. 2007 15:37

hey..kaj pa mislte da v san antoniu na ibizi je tud za družine pa to??
k zdej grejo eni sorodniki..pac starsa pa hčerka k je tam okol 15.. in me prov zanima kok jim bo tam.. :?
birikina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 6. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a birikina » 11. Jun. 2007 19:09

metuljčica napisal/-a:Midva pa greva z agencijo atlas airtours, na mallorco, v hotel geminis.
Kakšne izkušnje, nasveti, karkoli,.......



a res? kdaj pa greš ? :)
jst pa moj greva 22.6. :)
[ razmišljaj o velikih rečeh, uživaj pa v drobnih zadovoljstvih ]
Uporabniški avatar
Nolla
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Nolla » 07. Jun. 2008 13:34

s kolegico mava namen it na mallorco, začetek avgusta. gledale sva cene za letalsko karto + hotel za 7 dni. last minute je kar nekam smešno poceni. 300 evrčkov... Ma mogoče kera kkšne izkušnje? pa kakšne so cene kej na mallorci..?
Uporabniški avatar
roxy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 27. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a roxy* » 11. Jun. 2008 16:16

tudi mene zanima kakšna informacija več o malorci.
recimo kakšne so cene (verjetno take kot na ibizi?)
pa če je kakšna znamenitost tam za it pogledat - al e to varianta samo ležanje na plaži in zvečer žuranje?
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 12. Jun. 2008 12:30

no midva sva bla sicer na Mallorci 3 leta nazaj, tko da najnovejših podatkov nimam:) sva si en dan rentala avto pa šla mal po otoku, kšnih znamenitosti si nisva ogledala, niti jih nism zasledila, ker me kšne cerkve in podobno ne zanimajo... za žurat je blo ful, sploh na območju Playe de Palma (ene 6 km dolga plaža, midva sva imela hotel na začetku enega konca, pa maš do druzga dela same lokalčke)...men je bil ful všeč nemški Ballerman, ene vrste odprt diskač, kjer so žurke cel dan, sam kokr sm nazadne slišala, so ga baje zaprl, ker so se turisti in domačini prtožval zarad hrupa :roll:
emm...prvi večer me je sicer skor kap k sva šla na sprehod, pa je bla zunej ena kepca sladoleda (ok, res je bil Carte d'or) 2,45€ :eek: , drgač so se mi pa zdele cene take kokr pr nas: 1l sangrie je bil v povprečju od 6 do 9€, paella je bla ful dobra, maš razne vrste (zelenjavna, morski sadeži, piščanc, mešana), kupla sm si ene luštne natikače, ki jih je pr nas v Massu takrt zmankal :D
šla sva pa z Guletom..
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 12. Jun. 2008 17:18

Kolega biu dve leti nazaj.Za flaško kokakole je dau na ibizi 20€.Tko da za Ibizo če si jo hočeš prvoščt morš met veli,tko da se ti kr splača pocen varjanto najdt dol,pa da daš mau več dnarja tm pa mau bl uživaš.
nikita..
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 21. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nikita.. » 13. Jun. 2008 16:52

Js sm bla lani polet dva mesca na Mallorci k sm delala tm.In sicer bla sm v Santa Ponci in tm se res pousod ful dogaja.Žurat smo hodil drugač pa v Magaluf sosedno mesto.In to je res sama plaža in bar zrven bara...noro to morš videt ker si sploh ne morš predstaulat kako zgleda.Pa ful trgovinc za shopping maš.Cene so pa približno iste kt pr nas tko da to ni nevem kake razlike sej jst je nisem zasledila.Če greš vn je ful dobra diskoteka BCM,kao največja v Evropi in tam maš vstopnino 20e,dobiš daril kako mjčko al pa torbico pa tko in not lohk piješ kokr hočiš celo noč,tko d je kr fajn.Za znamenitosti pa ne vem kaj bi blo tazga za pogledat.Katedrala v Palmi je res čudovita ,tja grejo zmer turisti al pa pristanišče,isto v Palmi,tam majo tut zvezdniki svoje jahte pa ti pokažejo pa povejo čigava je katera.Drugač pa ne vem druzga tazga za videt js nisem zasledila.
~-~> Sticks and stones can break my bones,
but words will never hurt me <~-~
ElektroKat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 16. 3. 2008
Kraj: neverland

Neprebrana objavaNapisal/-a ElektroKat » 16. Jun. 2008 20:05

kaj ma kera kake veze na Ibizi gor..?kaka poceni vrjanta ala plejs to stej za dalj časa..?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 12. Mar. 2009 19:05

Še kakšna informacija glede Mallorce? Ugotovila da zelo poceni pridejo aranžmaji, pa me začel mikat.

Kako je pa konec septembra kej? Kolk stopinj? pa morje?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
MrBoizo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 4. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MrBoizo » 06. Apr. 2009 20:50

julija grem s frendom na ibizo pa me zanima s kero agencijo se splača it pa v ker hotel :razz:
Uporabniški avatar
Mrs Beauty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 1. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs Beauty » 13. Maj. 2009 15:47

No, mene pa zanima Mallorca z druge perspektive. Nekako sem našla oz. naletela na hotel Pollentia Club Resort ****, pa me zanima, če je že kdo bil tam ali pa kje v bližini in ve povedat kako je tam za družine (pač da ne greš tja žurat, pač pa greš s fantom in družino)? Hotel se mi zdi kar na nivoju za 4* (v Grčiji so po moji presoji malo slabši, majo pa tam večinoma All inclusive, medtem ko v Španiji težko najdeš ALL ponudbo). Nikjer ne piše oz. ni slik o plaži (ali pa jaz ne najdem?). Sem malo poguglala in je našlo takšno plažo. Izgleda fajn, ne vem pa če je to to oz. ali je našlo plažo zraven tega hotela. :D
"If a guy doesn't call you, he doesn't want to call you. And if a guy treats you like he doesn't give a shit, it's because he doesn't give a shit." (He's Just Not That Into You movie)
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 02. Jun. 2009 11:27

mene tud zanima če ma kera kej več info o mallorci.... Je katera bila nedolgo nazaj? Mnenja, izkušnje? :)
Uporabniški avatar
Savannah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 17. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Savannah » 06. Jun. 2009 12:51

Kaj pa v Alcudii na Mallorci je že bla katera? Po možnosti v tem hotelu oz. vsaj na tej plaži? Videt je lepa, ker je nekaj časa plitvina, pa tudi ni nekih velikih valov (vsaj videt ni :D). No, še ena fotka.
Aja, hotel se pa imenuje Delfin Azul 3*. :)
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 09. Jun. 2009 20:47

Mene tud zdj mika na Ibizo...al pa še boljš prej mal po Španiji pol pa na Ibizo žurat. Sam kokr berem je res ful drago.

Kera kej ve kok recimo plačaš za sobo/apartma na noč?
Uporabniški avatar
*Principessa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 13. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Principessa* » 21. Jun. 2009 11:13

S sestro nameravava iti letos skupaj na morje in se odločava med različnimi destinacijami v Španiji, vendar ne veva kje je prijetno in za mlade super destinacija. Ko sem čekirala ponudbe, sem zasledila zanimive ponudbe v Playi de Palma in na Mallorci (kakšna Ibiza se mi zdi skoraj preveč žurerski otok, pa tudi dražji :?), Lloret de Mar pa se mi zdi, da ni najbolj čista plaža glede na to koliko folka ponavadi obišče to plažo? Vsaj takšne informacije imam... Iščeva ponudbo s hotelom 3* s POL in predvsem lepo čisto plažo (pa da ni nekih ogromnih valov kot na Kanarskih otokih). Težko je najti 10-dnevne počitnice, ker jih je večina samo za 7 dni. Prečekirala sem že sončkovo, kompasovo in palmino ponudbo, pa ni bilo kaj dosti izbire. Kje bi lahko našla še kaj o Španiji?

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov