Hrvaška

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
anjica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anjica » 01. Jul. 2010 13:26

mene pa zanima kako je kaj v privlaki, če kdo ve?? plaže, nočno življenje, dogajanje....
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 28. Jul. 2010 18:07

Jz pa sprašujem za mojo mami. S kolegico bosta šle konec avgusta za kakšnih 5 dni na Hrvaško, na morje. In se nekako ne morta odločit kam bi šle. Ne bosta imeli nekih aktivnih počitnic, ker imata obe težave z nogami. Iščeta hotel blizu morja in pa dogajanja. Radi imate fešte, sploh te hrvaške, tko ko so kr po plaži al pa po mestu. Neki takega bolj domačega.
Ima katera kakšne izkušnje kje bi to lahko našle? pa da je seveda ugodno, ne pa neko drago mesto in da ni predaleč, torej bolj severno.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3408
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 28. Jul. 2010 20:54

jaz sem bila enkrat v Šibeniku. Imajo kompleks večih hotelov Solaris (hotel Jure, Andrija ipd). Sedaj ne vem....verjetno to ni več tako zelo dobro za tvojo mamo...ampak jaz sem bila tam ko je mel moj nogo v gipsu. Hotel je zelo blizu plaže, ob plaži en fajn lokalčič (bla enkrat živa glasba, coctail showi, neka animacija z grškimi boginjami ipd), zvečer v enem hotelu zraven disko, in neko Dalmatinsko selo.

Blo fajn :D
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 28. Jul. 2010 22:58

Js mislem, da je fajn da grejo v kako večjo mesto ob morju, ker tam največ dogaja in je zmeraj kaka živa glasba v raznih lokalih. Za hotele je pomoje najbolš pogledat na strani od agencij koliko so oddaljeni od morja.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 31. Mar. 2011 14:21

V Splitu se je lani jeseni odprl nov hostel, s fulfajn imenom :D - Golly & Bossy (ne ga skušat brat po ang.) :lach:
Sam zgleda pa ful lep! galerija slik
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 31. Mar. 2011 14:25

^^haha, full dobro :D pa zanimivo zgleda.
Yada, yada, yada...
Ayisha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 7. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Ayisha » 07. Apr. 2011 11:04

Hrvaška je poleti res super za žuranje...
Jaz priporočam od Istre, definitivno Poreč (nočno življenje se je ful razvilo), od Kvarnerja pa Opatijo . Dalmacija, definitivno Pag in Hvar.

Pa uživajte....
kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 25. Apr. 2011 13:23

Mene bi pa zanimalo kakšne imate kaj izkušnje s Krkom? Katero mesto na Krku je najbolje izbrati? Ima mogoče katera izkušnje z apartmaji na Krku? Mogoče kakšno priporočilo?

Namreč z mojim sva se odločila, da greva letos na morje na Krk, in sicer bi rada šla v apartma. Pogledala sva že ponudbe agencij, ampak bi vseeno rada še kakšno mnenje nekoga, ki je že bil na Krku.
Ayisha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 7. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Ayisha » 04. Maj. 2011 8:49

kokica87 napisal/-a:Mene bi pa zanimalo kakšne imate kaj izkušnje s Krkom? Katero mesto na Krku je najbolje izbrati? Ima mogoče katera izkušnje z apartmaji na Krku? Mogoče kakšno priporočilo?

Namreč z mojim sva se odločila, da greva letos na morje na Krk, in sicer bi rada šla v apartma. Pogledala sva že ponudbe agencij, ampak bi vseeno rada še kakšno mnenje nekoga, ki je že bil na Krku.


Za apartmaje si lahko pogledaš tukaj: http://www.odisej.net/si/katalogi/apartmaji
Sicer pa je meni na krku bilo najbolj všeč v Baški.....
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 04. Maj. 2011 9:26

mene pa zanima kolko dnarja je približno dovolj vzet s sabo na pag, natančneje v zrće, kjer se itak žura nonstop, pa tudi v novalji. mogoče malo neumno vprašanje za koga, ampak nimam predstave. letos grem prvič sama z mojim in družbo, in ne veva kolko bo dovolj. soba me stane cca 200 eur (400 za oba), glede na to, da bomo tam dva tedna pa nimam niti najmanjše predstave kolko vzet s sabo. večino bom prišparala sama, nekaj mi bosta verjetno starša primaknila. če vzamem s sabo nekje 400 eur, bo dovolj za dva tedna (kosila bomo imeli na prostem, ker nimamo apartmaja, pač pa dve sobi - dva para), žurali bomo vsak dan oz. vsak drugi dan + bencin tja pa nazaj (gremo posebej, ker bosta ona dva že prej dol, tako da ne bomo skup dali za bencin). help? :(
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 04. Maj. 2011 9:32

Jaz ti lahko iz svojih izkušenj povem, da mi za dva tedna lani ni bilo dovolj denarja (cca 3400 kn), ko sem bila na Pagu. Dol je vse dražje, ker je turistično področje, tako da bi na tvojem mestu vzela okoli 4500 kn, če nočeš, da ostaneš brez, ker je na morje vedno boljše imet nekaj za rezervo, pa sama razpolagaš koliko boš zapravljala. Okvirno si izračunaj, koliko na dan bi zapravila za pijačo in jedačo, računaj pa tudi, da bo kakšen dan oz. noč naneslo več, sploh če bo kakšen koncert ali kaj podobnega, kjer bo vstopnina. :wink: Seveda pa je vse odvisno od tvojih potrošniških navad. Mogoče so moje za koga razsipniške, za drugega pa bi bilo premalo denarja za dva tedna.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3408
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Maj. 2011 9:35

Jaz ti tudi svetujem, da imej s sabo rajši malo več denarja kot pa premalo in boš potem mogla kalkulirat koliko lahko še zapraviš, da boš prišla čez. Sploh pa na Pagu, v času turistične sezone je drago k pes...Zrće, pijače tam ipd...pa tudi če boste jedli vsak dan zunaj ni poceni!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Maj. 2011 13:13

Mislim, da vam bo še žal za najem le sob. Boljši bi bil kamp, ali apartma ali pa hotel z obroki. Pag je precej drag- tako restavracije, kot pijače v Zrčah. Na koncu boste veliko več zapravili, kot če nebi šparali pri nastanitvi (ali šli v kamp, če ni velik denarja).

Priporočam, da če nameravate velik žurat, da že s sabo pripeljete kaj alkohola (čeprov je treba pazit na omejitve ob prevozu čez mejo).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3408
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Maj. 2011 13:24

Se strinjam!

Blizu Zrć in predvsem blizu Novalje je kamp STRAŠKO pa lahko malo prečekirate, če majo še tam kaj fraj. Drugače vas bo pomoje res full drago prišlo.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 04. Maj. 2011 14:14

Btw, ko je že bil omenjen kamp Straško, me zanima, če je cena mobilne hiške za 7 dni za 4 osebe? Nikjer namreč ne piše za koliko dni. Pa a je nujno, da so štiri osebe, ali sta lahko tudi dve ali tri? Seveda je potem temu primerno tudi višja cena na osebo. :)

http://www.kampiranjehrvaskapag.com/cene-najema-mobilnih-hisic-hrvaska.html

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov