Hrvaška

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 13. Avg. 2009 9:49

*purple* napisal/-a:
borboletta napisal/-a:No evo mene, prišla iz Crikvenice. Super sem se imela...nočno življenje na vrhuncu, morje kristalno čisto, plaže super (so povne, vendar ne prenatrpane). Za kšn vikend bom še šla, ker je pač blizu in poceni.


crikvenica pa kristalno čisto morje? :eek: brez zamere, ampak tega pa ne morm vrjet. Kar nekajkrat sem bla v crikvenici pa drugega kot to da je morje umazano ne morm rečt.men se je dobesedno zagraužala :tot:


Že 20 let hodm na Hrvaško (od Savudrije pa vse do Dubrovnika) tko da vem kaj je umazana voda. Res ne vem kdaj in kje si bla ti, da ti je v Crikvenici blo tko škifo. Uglavnm res ni tko kukr npr. na kšnem otočku (Korčuli) sam je pa zelo čista za moje pojme. No, če sm bl natančna sm bla jst v Dramlju (malo pred Crikvenico) in rees ni bla prov nč umazana. :)
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 13. Avg. 2009 16:58

Mi smo bli dol nek bliz Trogirja. Blo dbest, čista voda, lastniki apartmaja ful fajn, še wejkat so me zravn vzel, dost kul. :) Jz sm se edin mal preveč navadla mivke na plaži, tko da mi je to mau manjkal. :D
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Avg. 2009 18:48

nevem barboletta, men je bla takrat ko sm bla voda umazana.notr je blo poln ene svinjarije in voda je bla prou motna.Pa ni bilo slabega vremena.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 13. Avg. 2009 18:58

*purple*, pomoje si ti pravi naslov za to... Kje se nahaja kak camp, blizu katerega je prodnata plaža, pa da ni ravno sredi največje gužve, da se lahko tud kam bolj na samo umakneš. Zaenkrat pogledujem od pule desno, razne duge uvale in podobno...
Se pa nebi rada vozila več kot tam ene 250km... :)
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Avg. 2009 19:03

Škrila na Krku :D pa da nou kdo mislu da reklamo delam, sam tale kemp mi je pa res hud u nulo, sploh plaža,ker je edina taka v bližini, s čistim morjem in nepreveliko gužve. Lahko se pa tud če greš mal bolj v desno al pa levo na samo umakneš.Na eni strani imaš prod, na drugi sicer skale, ampak ker je to stara baška in je tm ful mal ljudi, si ne boš s prou dostimi delila plažic.
istre pa ne poznam tolk dobr, ker ne hodm, ker mi je antipatična pa predraga.
(aja pa nkol ni tolk folka kukr ga je na slikah, in za šotore maš na levi strani kepma senco, kar se na teh slikah ne vidi dobro.)
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 13. Avg. 2009 19:12

Tole zgleda pa res hudo :D hvala!
Kako je pa kej z gužvo v campu? Grem bolj tko, na blef, brez rezervacij in tega... :)
Je pa prva stran ki mi je po slikah padla v oči tistih trapastih 300 dežnikov ki jih nočem na plaži, upam da ni res tko.
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 13. Avg. 2009 20:24

Kako je s hladilniki v kampih? Nekateri jih ponujajo za doplačilo, samo kje je potem ta hladilnik? A so vssi na skupnem placu, al ga maš pred šotorom?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Avg. 2009 21:26

keepsake...ne ne ah kje, nkol ni take gužve.Mislm usaj kukr jst hodm dol že ene pet let ni blo nikol take gužve.Tud ni mi jasn s kerga zornega kota je ta slika slikana, ker je čist čudna, kukr da ne paše sem notr :? no sej maš v galeriji slike, tiste so pristne .pa tud taqke gužve prikolčarjev in avtodomarjev ni.je pa hud kempič no.so kr navajeni slovenceu tko da sploh glede tega ni nobene panike, plaža je lepa, morje je čisto ker se tam lih neki tokovi mešajo in ker meji na odprto + edino to je dobro vedet, da je vedno stopinjo al dve bolj mrzla voda kot v zalivih,ker je pač na odprtem.
jst tole res priporočam ker tale kemp je res za tkole bliz ena a :)

*mala*, odvisno od kempa.eni majo prou hladilne omarice in maš svoj ključek in svoj prostor v ogromnem hladilniku, spet drugi imajo samo možnost zamrzovanja pingvinčkov, tretji ti dajejo zamrznjene flaške z vodo ali led....Je treba posebi prašat vsak kemp kako majo oni to porihtan, ker se pod Frižider, skriva lohk marskej kar ti nakonc ne odgovarja.
drgač sva pa midva tko naredla da sva mela uno skrinjo ki vzdržuje temperaturo skos na štrom uštekano in večkrat pofilala s kšno mrzlo pijačo al pa kšno zamerznjeno hrano/ledom in sva mela dvanajst dni ohlajeno skrinjo.sicer ne lih na precej nizki temperaturi ampak salame/siri,ribe,itn, so komot zdržale notr dva/tri dni (potem je blo treba dat pa spet kej zmrznjenga notr da spet mal ohladi).
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 10. Apr. 2010 17:12

NOVO VPRAŠANJE :) :

Je katera že bila v kraju Malinska na Krku? Kako je kaj tam? Je kej mladga folka al bolj sam družinice? Zvečer kej dogaja?

Zdej sem vas pa zasula z vprašanji - upam tud na kakšen odgovor :P .
Uporabniški avatar
KayLeigh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 5. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a KayLeigh » 10. Apr. 2010 20:59

Malinska je tko, nekej vmes. Ni lih ful žurerski kraj, se pa dost dogaja, sploh prot koncu julija in v začetku avgusta. Drugače pa je tam najbolj znan disko na Krku (imenuje se Crossroads), se splača mal pogledat. Velikokrat nastopajo kakšni taki znani pevci. Če pa disko ni dost dober, pol ti pa ostanejo še kakšne fešte z lokalnimi grupami, je tudi dobro - se poje, se pleše, se je, se pije :wink: upam, da sem kaj pomagala.
Briga me za dober vtis, od zdej naprej sem EGO!ST.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 25. Apr. 2010 12:25

NOVO!!!

A ima kdo kakšen link do apartmaja na Pagu? Preverjeno torej, pa da je plaža blizu po možnosti :)
Kateri kraj na Pagu je lep za bolj miren dopust v dvoje?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 22. Maj. 2010 14:16

Je bil kdo že v kraju Supetar ali Postira na Braču? Kako je kej tam? Kakšne so kej plaže?...
otka123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 23. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a otka123 » 23. Maj. 2010 14:22

Seveda, http://apartma-on.net/Cablewake-Apartments-Zrce/details.html imaš apartma pa ski lift katro za 180 € za 7 dni :jump: :jump:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Maj. 2010 1:22

Ima kdo še kake izkušnje z otokom Vis? :)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Maj. 2010 10:23

haley napisal/-a:Je bil kdo že v kraju Supetar ali Postira na Braču? Kako je kej tam? Kakšne so kej plaže?...
haley napisal/-a:Ima kdo še kake izkušnje z otokom Vis? :)
:hallo:
Vis je luštn, majhen, dokaj miren. Mi smo bli v Komiži, je ena večja plaža tam, pred hotelom, pa še kakšna manjša se najde. V Visu je bolj prometno in zgužvano, ne vem pa kako je s plažami.
Supetar: huh, mi smo mogoče mel mal smotano lokacijo, namreč je luka/pristanišče v tem kraju, mi smo bli pa dokaj blizu tega, zraven (ma še vedno dovolj oddaljeno) je pa plaža, kar velika - ampak cel dan na soncu, vsaj pred parimi leti, ko smo mi bli tam, je blo tko. Potem se pa spomnim še ene mal lepše, erm, tko, od luke se gre levo :D (več se ne spomnim), pa ful luštna, manjša, stran od naselja zato verjetno manj obljudena, v senčki..

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov