Hrvaška

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 14. Maj. 2006 15:44

SkY-MaN napisal/-a:A ima kaka izkusnje s korculo?baje da je tud bosna-neum uredu?


Mi smo šli z čolnom od Zadra pa do Korčule in smo tut tm neki dni ostal. Seveda smo šli vse v lastni režiji, pač 2 družini, 2 čolnčka in je blo super. Koručla mi je bla ful všeč...taka mičkena z polno zanimivih stvari :wink:

V neumu sicer še nisem bla...smo se pa pelal samo mimo z avto ko smo šli v Dubrovnik...no mal smo se ustavl tm pa pogledal...mene ni nevem kaj prepriču je pa res, da smo bli tm sam kako urco :?
Mi je blo pa hecn k je tm meja in komi prideš v Neum greš že vn :D fuul mičken :P
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 14. Maj. 2006 15:49

inchy84 napisal/-a:V neumu sicer še nisem bla...smo se pa pelal samo mimo z avto ko smo šli v Dubrovnik...no mal smo se ustavl tm pa pogledal...mene ni nevem kaj prepriču je pa res, da smo bli tm sam kako urco :?
Mi je blo pa hecn k je tm meja in komi prideš v Neum greš že vn :D fuul mičken :P


mi isto, k smo šli v Dubrovnik... :cool: ja to je blo tud men ful smešn k komi not prideš pa je že meja za vn...takrat sm pa prvič sploh vidla da je to tko, k sploh nism še nikol slišala za to..do takrat :D je pa kr kjutkan no, mičken ampk kjutkan, zdj kokr se js spomnm.. :wink:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
snow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a snow » 15. Maj. 2006 9:47

mogoče sem mal off topic ampak usen morm puvedat
od lani naprej se z hrvati pogovarjam samo še v angleščini, ker če kelnar ne razume: ali lahko dobim še en krožnik, prosim? potem jih jaz ne razumem čisto nič :P
kar se pa žura tiče se mi pa zdi, da če je prava drušna ni važno kje si.
jaz hodim na hrvaško izležavat, v lucijo se ga pa hod pit :D
Uporabniški avatar
tjaskaaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 326
Na forumu od: 10. 10. 2004
Kraj: nm

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaskaaa » 15. Maj. 2006 10:07

SkY-MaN napisal/-a:A ima kaka izkusnje s korculo?baje da je tud bosna-neum uredu?


jst sm bla v neumu trikrat:) blo mi je super...učas je biu neum bul tih,preprost..zdej je pa tm tok turistov,da me je lani kr na rit vrglo..ful folka in tud to je zanimivo..

drgač pa vse je pocen..maš tud fajn izlete:) dubrovnik maš bliz..

če te še kej zanima pa sam vprašej.. :)
Free your mind...
x|esa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 15. 5. 2006
Kraj: okolica ptuja

Neprebrana objavaNapisal/-a x|esa » 15. Maj. 2006 14:23

jaz sem tui za PAG-novalja-zrće .. in pa seveda komaj čakam da grem .. :razz: :razz: :twisted: :yau:
pussyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 15. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pussyka » 10. Jun. 2006 18:35

ka kera ve kje se da dobit poštne številke od hrvaške?(zaprešič)??
NUJNO RABIM
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 11. Jun. 2006 4:11

k se mi lih da :)
10290 zaprešić
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 26. Jun. 2006 13:23

A je bla katera že na Mljetu?
ded
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 9. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ded » 26. Jun. 2006 13:55

Tiavanna napisal/-a:A je bla katera že na Mljetu?


Moj brat hodi s punco dol vsak let. Njima je full vsec... js pa se nisem nasel casa, da bi sel pogledat :wink:

Porabim prakticno vse v Novalji :D Al pa kje dlje...

PS:
Sezona se je zacela... ta vikend smo bli v Baski na Krku... to je zdaj za mano, ker gremo vsako leto 1x sem :D Naslednji vikend Novalja... potem se bo pocasi potrebno pripravit za glavni dopust.

PSS:
Je pa zelo odvisno kaj si zelis od morja... ce zelis veliko zabave in dogajanja, potem ne mores falit z Novaljo (Zrce). Ce zelis vec miru, potem pa kjerkoli drugje :razz:
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 02. Jul. 2006 22:21

Kako pa je kej na Rabu?
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 03. Jul. 2006 8:52

------
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 9:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 10. Jul. 2006 10:59

Evo, ravno prišla nazaj z Mljeta. Blo je super! (sicer nam je vreme malo zagodlo, ampak nič kritičnega ;))
Ljudje so bli FUL prijazni, v hotelu so bla vsa obvestila, listi z informacijami, ankete,...v slovenskem jeziku (kar me je zelo pozitivno presenetlo, ker tega na Hrvaškem še nisem doživela). Edina slaba izkušnja je bla na bosanski meji...Un carinik se je obnašal totalno prepotentno, pol je hotel videt zeleno karto...Pa je nisva mela pripravljene. In v tisti naglici sva mu ponesreči dala zeleno karto od prejšnjega avta (sem zamenjala avto cca 1 mesec nazaj in mam vse papirje še v mapci :roll: ) sam sva pol takoj vidla napako in mu dala tapravo zeleno karto, Tipo je naredu celo sceno. :roll: Okay, sej štekam da mora ravnat po določenem postopku, sam je totalno zapretiraval. Sva morala ustavit, naju je zajebaval z nekimi vprašanji, fotokopiral potne liste, bil totalno nesramen...Kreten. :roll: Ampak se je vse srečno končalo. :) Aja, pa še prodajalka kart za trajekt se je delala da naju je razume ko sva rekla "dve osebi in avto" :roll: Res komplicirana fraza, ki se zelo razlikuje od njihovega jezika. :lol: Sicer pa...Morje je lepo, zlo čisto (zaradi česar je tam precej ježev, ampak se da :D), tut okolje je super, zlo čisto, fajn sprehajalne potke...Nama je blo res všeč. :top:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Jul. 2006 11:16

hehe, to so nas lani zajebal ko smo kupovali karte za trajekt..jst i kolegica sva šle tja in sva rekle vsaka posebej pač dve osebi in avto..in voznik je že vključen v avto, tko da razumejo (al pa hočjo tko razumet in goulfajo) kot avto+voznik+še dve osebi..in tolk smo potem plačal..ampak predn smo ugotovil smobli že na trajektu....... :evil:
Uporabniški avatar
sonč|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 2. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sonč|ka » 10. Jul. 2006 13:45

kaj so letos free smsmi na hrvaskem pa kdaj? :)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Jul. 2006 13:47

a se teb mal meša že od teh smsjov???a nebi poklicala na mobi al pa simobil centr in prašala!

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov