Grčija

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 15. Maj. 2011 16:17

mene je septembra na absolventu zeblo.
kopat se ni šel nobeden, ker je bilo morje ful mrzlo. kopala sem se samo enkrat pijana ponoči. bli smo čez dan v dolgih majcah. tudi pihalo je precej.

neki me zanima. julija, avgusta... po teh party otokih... rodos, zakintos... k pravite da žurajo mladi... kolk mladi to? ker na pagu so več al manj vsi pod 20.
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 01. Jun. 2011 10:19

Je bil že kdo na Karpatosu? Kakšno mnenje?
Uporabniški avatar
desigual
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 30. 11. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a desigual » 01. Jun. 2011 11:51

Karpathos je čudovit! :razz: Bila tam par let nazaj in sem bila zelo zadovoljna... je sicer vetroven otok, kot večina grških. Morje je super, čisto, plaže so čudovite. Midva sva najela dva dni avto in potem še dva dni skuter in sva malček raziskovala otok, zanimiva izkušnja. Zelo priporočam Karpathos :wink:
"I could never take a chance, on loosing love to find romance."
Uporabniški avatar
desigual
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 30. 11. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a desigual » 13. Jun. 2011 12:42

Kateri otok predlagate Rodos ali Santorini?
"I could never take a chance, on loosing love to find romance."
Uporabniški avatar
lana505
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 23. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lana505 » 14. Jun. 2011 20:48

Rodos, večji bolj zabaven!
Sicer je Santorini tud zlo lep, samo ga maš hitr dost (mislm tko dost je mejh in v 1 tednu ga lahko petkrat pregldaš):)
Če bi se jz letos šenkrat odločala Rodos. :)
sarimari
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 8. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a sarimari » 02. Jul. 2012 23:41

V Septembru bi se z fantom odpravila v Grčijo. Ker sma navdušena nad paddlanjem (surf deska na kateri stojiš in veslaš) bi tudi to izkoristila na dopustu. Sedaj me pa zanima kateri otok predlagate oz mesto, da se kaj dogaja. V mislih imam hotel blizu plaže, v mestu, da je kaj trgovin, zabava in da ni obala preveč na odprtem zaradi športanja, ker premočen veter in preveliki valovi ne pridejo v poštev.
tnx za info
Uporabniški avatar
Mucka*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 24. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mucka* » 10. Jul. 2012 18:30

...
Uporabniški avatar
Mucka*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 24. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mucka* » 12. Jul. 2012 12:10

Imameno vprašanje. V Grčiji ko imajo tiste štirikolesnike pa skuterje. A je treba za to imeti prav posebej izpit ali je pač dosti da predložiš izpit za avto (ampak avta ne moreva rentati ker ni še noben star 21)?
Hvala lepa! :)
Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 17. Avg. 2012 12:47

mene pa zanima,katere tipične grške jedi je res vredno poskusit? :)
Uporabniški avatar
Mucka*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 24. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mucka* » 22. Avg. 2012 11:52

Nevem če ti bo odgovor še prišel prav, ampak vseeno. Probati moraš: gyros, souvlaki, kleftiko, grško solato, tzatziki, mousaka; od pijač pa vsekakor ouzo! To se mi zdi da so nekako najbolj značilne jedi za Grčijo. Meni imajo vso hrano naravnost božansko, ko sva bila z mojim v Grčiji, se ni enkrat zgodilo da hrana nebi bila okusna!
ovechkin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a ovechkin » 01. Sep. 2012 17:41

Mene pa predvsem zanima, ali se s Grki da barantati oz. pogajati za ceno?

Torej recimo da lastnik hotela za nočitev zahteva 50€, a bi se dalo to kej nižat in pristat recimo na 30€ :D Just asking, ker vem da Hrvatov ne morš pripravit do česa takega. Trmasti ko sto mater! ;)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 02. Sep. 2012 8:42

nobenga hotelirja ne moreš pripravit do tega. Barantaš na tržnici ne pa v hotelu...
Pač pojdi v bolj poceni hotel če nisi pripravljen plačati za boljšega.
Uporabniški avatar
tyašii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 4. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a tyašii » 01. Mar. 2013 12:27

Js sm šla pa lansko leto, septembra z 2 kolegicama v Grčijo prek agencije Palma. Odločle smo se za njihovo ponudbo najugodnejše leteče počitnce kjer si loh izbirov med grškimi otoki pa še pomoje da egipt/tunija pa te podobne destinacije :) Za grške otoke si plačov tm nekje cca. 240€ vsega skupi ( avijon -avijon) , bla je neka fora da ti dejansko plačaš sam letalo, prenočišče pa oni. Finta je bla v tem, da si svojo dejansko destinacijo kjer boš preživeu tist tedn, zvedu šele 1 tedn pred odhodm. Super za kkšne avaturistke, kot smo me :D iiin vse nestrpne čakamo pošto, zvemo da gremo na Lefkas. Za prenočišče pa zveš šele k prideš tja ( nej bi biu nameščen v hotel/apartma z ** pa je NZ :D ) in pridemo na letališče , Preveza, ns pričaka vodička in ns odpeljejo do namestitve. Me osebno nebi mogle dobit boljše. Doble smo apartmaje Villa Flisvos, najlepši apartma ever z klimo, ventilatorji, terasa ni da ni, 50 metrov od plažice, zjutri so nm zajtrk prnesl dobesedno k mizi :D pa tut tale zajtrk sploh ni biu tok skromn ( vrč soka, vrčk mleka, kava, res dooobr kruh, marmelada pa maslo :) ), vodička iz agencije nm je zrihtala rent a car, čeprov nobena od ns ni bla še stara 21, res pocen vrjanta, otoček je fuuul mejhn, pa fuuul lep, plaže na zahodnem delu otoka ( pomoje :D )
do ene plaže vem da je blo tm nekje 80 stopnic, do še ene res leeepe plaže pa 370 stopnic...čis preveč vredno! :D ( google it - Porto Katciki, Egremni Beach, ... ) uglavnm lefkas vredn ogleda ret otoka resno! največ lepih plažic, rt otočka kjer se je ena boginja po legendi vrgla iz pečin, nekje na otoku so tut slapovi, je pa tipičn grški otok, na eni strani vetrovn na en pa ne :) hrana res dobra, domačini fuul prjazni!! :)
uglavn lefkas vam priporočam vsm :)
Never a failure, always a lesson. :)
Uporabniški avatar
tyašii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 4. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a tyašii » 01. Mar. 2013 12:39

Aja, še eno vprašanje, kam nam priporočate da gremo letos na počitnice? Šle bi spet tam nekje septembra že, pa ne iščemo žuranja pač pa oddih, en otok k je tok mejhn da ga prečesamo u enmu tednmu z avtočkm :) razmišljamo o santoriniju na lastno režijo :)
Never a failure, always a lesson. :)
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 06. Mar. 2013 11:27

lefkas :love:

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov