Couchsurfing

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 25. Nov. 2012 16:33

Sam potrjenega imam samo 1. gostitelja, na poti bom pa 3 mesece in bom verjetno še pri komu kasneje. No, vsaj za tega bom malo naštudirala profil, če ne pa res nekaj bolj univerzalnega.
Aja, pa jaz sem solzne oči dobila, ko sem enkart dobila razglednico od enega mojega gosta, ki si je očitno med pivom in izpraznjeno steklenico gina zapomnil, da sem nora na pingvinčke :kuss:
tinqi.winki
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 3. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a tinqi.winki » 25. Nov. 2012 20:51

sem že kar nekaj časa prijavljena in komaj čakam, da začnem uporabljat tko. nekako nimam časa oz $ za nič...in me živcira ko dobivam maile. kul je, ker maš tud dost stvari, ki bi jih ljudje (tujci) radi počeli v tu (snemali, fotografirali, sam žurali..) in se jim lahko pridružiš, te vabijo ...

tko da ja super stvar dons pa tko ali drugače ni stvari, kjer ti ne bi bilo treba biti previden, ali
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 25. Nov. 2012 21:04

tinqi.winki napisal/-a:nekako nimam časa oz $ za nič...in me živcira ko dobivam maile.


Pa sej ne rabiš $ (oziroma pri nas € :P ), če hočeš gostit. Sej noben ne pričakuje od tebe, da se greš taksista in jih na kremšnite na Bled voziš na lastne stroške ali kaj podobnega. Pač, če imaš možnost spijo pri tebi, se malo podružite, kaj skuhate skupaj, ali pa res samo kak sprehodek, žuranje...
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 25. Nov. 2012 21:25

@_patchouli_, najboljše nekaj univerzalnega potem ja.. upam samo da najdeš kakšno pravo malenkost, ki te ne bo preveč udarla po žepu.. ker boš najbrž v 3h mesecih zamenjala precej gostiteljev :)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 18. Dec. 2012 20:21

koliko prej je najbolje poslati "prošnjo" za bivanje v nekem mestu? :)
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 18. Dec. 2012 21:32

Jaz začnem z pošiljanjem nekje 14dni do enega tedna prej.. če je kakšna posebna priložnost.. praznik, silvestrovanje, je najbrž boljše čimprej..

Je pa tko da jaz že en mesec vnaprej najdem kandidate.. ljudi pri katerih bi želela bit, pa si prebereš couch-info, ker imajo ljudje dostikrat sami na profilu napisano, koliko vnaprej želijo prošnje..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 04. Feb. 2013 22:13

Jst sem vedno pošiljal že en mesec prej.. Vmes se imaš čas pogovorit z gostiteljem po skypu, si izmenjat informacije itd. Sem pa na tak način spal 2x, obakrat super izkušnja. Prvič sem dobil enga ful bogatega tipa v Londonu, tam sta bila v fletu še dva nemca, s kterima smo pol tud okol hodil.. Drugič sm pa koristil to možnost za novo leto, ko sva s kolegom našla en gej par v Minhnu.. Sprva jasno čist skeptična wtf, potem sva pa ugotovila, da sta oba zelo kul in imata pošlihtane zadeve, tko da ni domov noben prišel posiljen.. :D Osebno pa kot ženska ne bi hodil h tipom spat, sploh če ima samo eno, dve referenci..nikol se ne ve..
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 05. Feb. 2013 5:03

jst sm že 4× poslala "prošnjo za spanje" vidno vsem in posebej napisala, da iščem ženske, a se mi vedno javljajo le osebe moškega spola in čisto nobene ženske. Za prvič mi je pa malo smotano iti k enemu nepoznanemu tipu.

mogoče bil kdo na couch surfingu v Londonu-pri ženski? :D
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Shpaget
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 7. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shpaget » 21. Feb. 2013 15:47

Jst sm sla z eno kolegico u Pariz prvic preko couchsurfinga in sicer k enmu 8 let starejsemu hostu, ki je bil reees carski :D
Tko da jst mislm, da ni nobenga problema prvic it couchsurfat k tipu, sploh ce ma dobre reference. Ne vem, jst do zdaj se nikol nisem mela slabe izkusnje, pa tut u Londonu sm stanovala pri enmu fantu. :)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 01. Maj. 2015 22:21

Šla sem za 2 noči na Couchsurfing, s kolegico, sama tak ne bi upala.
Tip je imel dobre reference, vendar je bil mal čuden, spraševal je naju ful osebne in intimne stvari ( s kolkimi sm spala, kaka je razlika med Kitajci in Evropejci - v postli seveda, kdaj sem prvič sexala), sm komaj čakala da gremo naprej.
Občasno mam paranojo, da je imel v kopalnici kake skrite kamere ali kaj in da se ne bom kdaj kje vidla naga na spletu :/ Lohk da sam pretiravam, ne vem...

Smola pač. Ne vem če bom še kdaj šla na couch :D

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov