Beograd [združeni temi]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Louis Pitton
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 11. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Louis Pitton » 07. Nov. 2010 14:53

Cene v mal boljših lokalih so so večje kot pri nas.
Pri boljših klubih in splavih je potrebno vnaprej rezervirati,ker bo ogromen naval.
Osebno ne bi nikoli šel prek agencije,ker je to le nateg.Je pa res da nimaš skrbi zaradi prevoza.Pa še sami slovenci boste,kot bi praznovala v Ljubljani.
Ampak važno da se gre dol,kar je je.Predlagam da hodite ven v boljše klube in splave,da se mal umaknete od cenenih lokalov.Če planirate silvestrovati v zaprtem prostoru,kupite karte,da jih ne zmanjka.Cene se gibljejo od 30 € pa do 200 € (odvisno kakšne želje imate).
Mestni promet je odličen.Lepo se boste imeli :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Feb. 2013 14:23

Citiram v ustrezno temo:
*metika* napisal/-a:Hellou

S kolegico se v kratkem odpravlava za par dni v Beograd. Sicer sem že glede tega pogooglala tisoč in eno spletno stran ampak majo tko kompliciran sistem da groza :D Zanima me kako je z avtobusi po Beogradu? Baje majo nek tak sistem kokr je pr nas Urbana. Zanima me predvsm kaj se nama najbol splača, ker imava hotel 9km iz centra in avtobusno postajo direkt pred hotelom, pa vrjetno bova še po mestu kej hodile gledat. Če kdo ve kaj več o tem njihovem sistemu, cenah itd bi bla zelo vesela :)

Pa tut kšne druge informacije oz. nasveti so zlo dobrodošli :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 17. Feb. 2013 17:09

Torej, v Beogradu sem bil lani oz. predlani za novo leto (2011-12), lahko, da se je kaj spremenilo od takrat.

Takrat smo šli za novo leto dol in imeli apartmaje nekje malce stran od centra (Mirjevski bulevar).. Smo se pa vsak dan peljali v center in okoli z busom, ki ga nobeden ni plačeval, na šverc komerc :) Takrat smo tudi opazil, da tudi nobede od beograjčanov ni nič štempljal al karkoli, tko da očitno jim je to stalna praksa. Tudi nobenega nadzornika nismo videl. Po mojem se ti bus najbolj splača, ker je dokaj hiter, poceni (đabe), pa kar pogosti so. Taksi odsvetujem, ker smo plačal kar velik od železniške do teh apartmajev..
Če te pa še kej zanima, kar vprašej..
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 17. Feb. 2013 18:49

Tudi jaz sem se po Bg vozila z busom. 1x pa s taxijem - naju je s prijateljico nategnil in ene pol ure vozil, kasneje sva ugotovili, da bi šli lahko peš.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov