1-dnevni izleti po Sloveniji

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 09. Sep. 2009 18:34

Ni enodnevni in ni samo Slovenija, je pa zanimiva ideja za vikend:

http://www.benetke.com/showFullText.php ... 9552546688
nana.v
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 4. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nana.v » 04. Nov. 2009 12:24

Lipica je tudi zelo lep kraj za enodnevni izlet. :)
6ackpite
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 4. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a 6ackpite » 04. Nov. 2009 12:51

Pohod na Janče v okolici Ljubljane je odličen za nedeljski sprehod, posebaj v tem letnem času, listje in barve jeseni... Na Jančah se da tudi prenočiti, in potem imamo tudi jutranji sprehod, juhej :cool: :o
trnovljčanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 4. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a trnovljčanka » 04. Nov. 2009 13:15

Priporočam izlet v Iški Vintgar, tam je zares lepo. Zdaj pa samo še lep sončen dan in se odpeljemo na izlet:)
Uporabniški avatar
svetlana5
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 23. 2. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a svetlana5 » 14. Nov. 2009 17:15

Izlet v Strunjan
Jaz sem ga obiskala ob njihovem prazniku kakija, ampak splača se ga obiskati kadarkoli. :razz:
Uporabniški avatar
KristinĆk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 18. 9. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a KristinĆk » 18. Feb. 2010 14:05

No, midva s fantom pa drug teden pičiva na oddih v bled, za čez vikend. in seveda, da ne bova cele dneve v hotelu, sva se odločila da malo raziščeva gorenjski del. Torej kaj nama priporočate da greva pogledat? na prejšnjih straneh, so me navdušili: muzej talcev, dovžanova soteska, seveda bohinj, slap savica.. Ideje, ideje, gorenjci :)


muzej talcev vidim da ne pride v upoštev, kajti jan-feb je zaprt :(
Uporabniški avatar
kinderBUENOblack.^^
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 6. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a kinderBUENOblack.^^ » 06. Apr. 2010 19:28

Zdej je odvisno kere stvari te pač zanimajo : )
jaz bi svetovala poleti kakšne soline, kranjsko goro, kolpa...
popotnicaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 16. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a popotnicaaa » 16. Jun. 2010 11:10

Priporočam obisk Posavja...v teh poletnih dneh res super izlet...se splača tudi prespati kakšen dan ker je res veliko za pogledat in preizkusit... V okolici Brežic obstaja super Hostel Hicon zeleni raj res zelo ugodne prenočitve in mir v okolici Hostela ,sami gozdički in travnate površine... v bližini so terme Čatež kamor se res splača it :),tik zraven Hostela je tudi državna meja z Hrvaško in park prirode kjer imajo povno živali in narave.,grad Morkice in grad Brežice res super urejeno in vredno ogleda,repnice na Bizeljskem,reka Krka imajo urejeno kopališče ,igrala za otroke ,odbojko na mivki,paint ball...res super in ogleda vredno :) priporočam :) sploh v teh časih krize ko ni nevem kaj denarja za kakšne večje in bolj oddaljene destinacije...

še ena povezava z slikami vseh omenjenih lokacij http://www.facebook.com/pages/Jesenice- ... 308?ref=ts

lep pozdravček in prijetno poletje želim vsem
Uporabniški avatar
svetlana5
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 23. 2. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a svetlana5 » 19. Jun. 2010 16:42

Konec maja smo naredili izlet na Štajersko. Od Celja do Ptuja smo raziskovali preplet gotike in baroka v tamkajšnjih cerkvah in dvorcih. Zelo zanimivo, zelo lepo. :razz:
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 21. Jun. 2010 12:25

okolica bohinjskega jezera, pokljuške planine...najde se cel kup fajnih izletov (že tu gor ste dali ful dobre ideje ki jih bo treba realizirat)...cela Slovenija je super krasna samo ljubljana je pa zame :help: :nixweiss: ...
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
svetlana5
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 23. 2. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a svetlana5 » 10. Jul. 2010 11:03

Izlet v Koper, z vlakom, ob sobotah, nedeljah in praznikih je povratna vozovnica Ljubljana-Koper 12€ :razz:
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 12. Jul. 2010 15:32

Priporočam tudi Velenje. Prejšnji mesec sva se odpravila tja in me je prijetno presenetilo. Najprej sva obiskala grad in njihov muzej in se kar priključila skupini, da sva še marsikaj novega izvedela. Potem sva se odpeljala do Velenjskega jezera, kjer je prav lep zelen in urejen park. Če imate več časa se lahko sprehodite okrog, s kolesom pa lahko prekolesarite še do sosdenjih jezer. Po tem sva obiskala še rudnik, muzej, kjer se v rovih zadržiš kakšno uro in pol. Nato pa je bilo že konec dneva.
Velenje je kljub temu, da je zelo blokarsko naselje, prav lepo, zeleno, vodometi v krožiščih. Resnično lep vtis. V bistvu ti dan tam hitro mine.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
svetlana5
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 23. 2. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a svetlana5 » 17. Jul. 2010 17:11

Velenje mam še na seznamu mest, ki jih moram obiskat, grad obvezno :razz:
-rožca-
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a -rožca- » 22. Jul. 2010 7:28

Z fantom sva šla v torek na trip proti Novi Gorici. Zavila pa še zraven na Grad Štanjel + Vipavsko dolino + Solkan. Bolj tko na izi, da vidiš osnove. Šla sva popoldne ob 16ih iz LJ in se vrnila ob 23ih zvečer.
Grad Štanjel je noro lep. Vipava - mislim, da se bom enkrat kar preselila tam. Samo vožnja po pokrajni me je navdušla. V Novi Gorici sva šla malo čez center, je ravno nekaj dogajalo. In pogledat Solkanski most - slavni Bungge jumping. :) Na koncu NG proti Solkanu sva se ustavila še v eni super restavraciji. Bolj majhno je zgledalo, ampak hrana pa več kot odlična. Ime - "Pri Mikiju" se mi zdi!
Resnično priporočam - navdušena sem bla nad naravo in lepota Slovenije me je spet očarala! :oops: :cool:
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 22. Jul. 2010 7:45

(s)mej se

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov