hitri zmenki za samske

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 28. Sep. 2016 16:41

sirova štručka napisal/-a:individualne ure plesa ti nudijo povsod :P malo poguglaj...

jamraš, da si samski, hkrati pa priznavaš, da si štorast, trd na nezaželen način, in da bi pri plesu žensko kvečjemu poškodoval. Dalje pa najdeš vse izgovore, zakaj bi to stanje ohranjal. Ja ti ga kar daj... samo ob tem se pač ženska težko orosi.


Ok ok ok, sej maš prav :oops:

Čeprav za individualne ure plesa pa nisem vedel... že googlam :mrgreen:
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 28. Sep. 2016 17:38

Fi-Fi napisal/-a:
sirova štručka napisal/-a:individualne ure plesa ti nudijo povsod :P malo poguglaj...

jamraš, da si samski, hkrati pa priznavaš, da si štorast, trd na nezaželen način, in da bi pri plesu žensko kvečjemu poškodoval. Dalje pa najdeš vse izgovore, zakaj bi to stanje ohranjal. Ja ti ga kar daj... samo ob tem se pač ženska težko orosi.


Ok ok ok, sej maš prav :oops:

Čeprav za individualne ure plesa pa nisem vedel... že googlam :mrgreen:


Ej pa ne it na individualne ure nooo! Pojdi na skupno vadbo, že tam lahko spoznaš cel kup potencialnih partneric.
Jaz sem se nedolgo nazaj udeležila swing delavnice in ti tudi lahko povem, da me je bilo strah in mi je bilo na začetku neprijetno, ker imam kar se tiče plesa res dve levi nogi. Ampak si potem rečeš 'pa kaj potem, saj sem tu zato, da se naučim'. Sploh če greš na začetni tečaj, morajo pač pričakovati, da bodo tja prišli tudi ljudje, ki pač NE obvladajo korakov.
Tako da ti sam poskusi, ker ko boš šel tja že v kako tretjo, ne bo več tako zoprno, kot na začetku :) Pa kdo ve, mogoče sproti že koga obetavnega spoznaš :)
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 28. Sep. 2016 19:16

Mah ne vem, če ima človek dejansko interes do neke aktivnosti in ga dejansko zanima, je to ful velik plus in možnost za nova spoznanstva. Če ti pa res ni do tega, kaj se češ silit, ker se ti bo kot prvo vidlo, da ne uživaš in drugo, tudi če spoznaš tam kakšno, bo slej ko prej prišlo na dan, da v bistvu sploh ne plešeš rad. Najdi si neki kar te relativno veseli.

Pa tudi, zdi se mi, da lahko spoznaš ženske tudi old school zunaj, samo moreš bit malo bolj aktiven in ne pasivno stat pri šanku s kolegi in pljuckat tisto pivo cel večer in po možnosti še buljit v kakšen ekran. Sprehodi se malo in se razglej, mogoče srečaš koga poznanega, ko čakaš v vrsti na pijačo se s kakšno kej pohecaj, nekaj reci, mogoče se razvije debata.. karkoli. Vsi se držimo preveč zase..
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 28. Sep. 2016 23:56

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Sep. 2016 6:23

Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Sep. 2016 22:34

Fi-Fi napisal/-a:Da še enkrat obnovim malo to temo, kakšen dober predlog bi bil fajn.


Torej, kako naj desc star okoli 30 let spozna spozna kakšno punco? Če recimo v družbi ni nobene samske in primerne, službenih vez se izogibam, facebooka praktično ne uporabljam, ne plešem... torej kaj mi še preostane?

Tinder, Twoo, onaon in podobne strani ni bilo sreče, tam je malo morje všečkanja in nobene resnosti. Se mi zdi da so te strani bolj namenjene bildanju ega za večino punc tam gor.

Dostikrat preberem na kakem forumu jamranje punc, da ni več samskih tipov mojih let...in se sprašujem kje vsi tičimo, da se nikakor ne srečamo?


Bom povedal svoja opažanja, ker imam okoli sebe kar nekaj samskih 30 letnikov:

- ne zijaj forumov, kako samske ženske jamrajo kako ni nobenih oreng decov. To so moški ekvivalent tistih ki jamrajo da so vse ženske skurbane in ne vem kaj. Ni realna slika, samskih in kul žensk je na tone, tisti ki jamrajo pa so samski z razlogom...ker so piz*e.

-ona-on, twoo...ne vem, jaz sem bil na tem ko sem hotel neresne zadeve, in sem jih našel :D (Tinder še ni bil opcija), moji kolegi samo jamrajo kako so same ločenke in mlade mamice z otrokom...kar je nekako logično, ker ženska ki ima veliko opcij, ne bo iskala po internetu. Be real.

- po tekstu vidim da se omejuješ, in se zanašaš na zunanje dejavnike da si najdeš partnerico. To vidim tudi pri mojih kolegih, vsi računajo da bo en pripeljal samsko, lepo kolegico, da te bo kar ena kliknila. Dejstvo je, da se boš moral zmigati, kakšne dejavnosti tebe zanimajo jaz ne vem, če nisi za ples, ne pojdi plesat, če ti je lončarstvo, potem pojdi lončariti.
Hočem povedati je, da nehaj čakati da ti drugi povemo kaj moraš narediti, ker kot prvo ne vem kdo si, kot drugo pa: Vsem dol visi če si ti samski.
Nehaj računati na zunanje vplive, ker kot je rekel moj dober prijatelj, zunaj je vojna, in zakaj bi ti predstavil lepo samsko žensko :lach: .

- ključna stvar, ne vem kakšna pričakovanja imaš...ampak bodi malo realen, jaz poslušam da bodo vsi imeli neke 22 letnice, in oni so na neki poziciji...in kaj vse jim pripada. Včasih je treba realno pogledati,kdo si, kaj lahko ponudiš, in biti iskren do sebe,če si samski z razlogom in če imaš napačne poglede na ženske in svet. Povem bolj kot moje opažanje, da tipi ki so samski do 35ga, so samski z razlogom.

- v glavnem, nehaj se omejevati, nehaj zijati po internetu, in se enostavno spravi početi stvari ki s tebi kul.

- zadnji ansvet, ne poslušaj nobenega, ne mene, ne interneta, sam probavaj, kar deluje zate, ne deluje zame, in kontra.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 30. Sep. 2016 20:22

sirova štručka napisal/-a:Ko te zna moški pri plesu vodit, se lahko ženska počuti povsem varno in mu zaupa. Hkrati je pa ples priložnost, kjer se dve telesi povežeta in združita v skupen ritem, kar je lahko že samo po sebi erotično.
Varnost, zaupanje in erotična privlačnost, je pa tako to, kar si vsaka ženska želi.



A govoriš o nečem takem? :D


https://youtu.be/7v26gN8hil8
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 30. Sep. 2016 20:46

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 30. Sep. 2016 21:34

Če sem iskren mi je moja različica bolj všeč :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


nekako se več dogaja :lach:
mladi dolenc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 10. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a mladi dolenc » 28. Okt. 2016 10:52

zmenki na slepo - slaba ideja,..udeleženci se pripravijo/igrajo,...po moje tukaj ni nič naravnega,...brezveze :)
Andrey
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 29. 10. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrey » 21. Apr. 2019 21:23

Razmišljam o udeležbi na hitrih zmenkih ali zmenkih z ujemanjem v okviru Dogodkov za samske. Poslal sem jim mail, nato pa še pisal preko klepetalnika na FB strani in sicer vprašanje, v katerem kraju je največja verjetnost da bom srečal ženske iz svoje regije. Po dobrem tednu še vedno nisem dobil odgovora.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]