kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Feb. 2019 13:20

Samo kaj pa je ekperiment pri nastopu od Raiven tudi ne vem, sem mislila, da je to najbol tak tipicen ema nastop. Edino, da ima modre lase in mocan mejkap. Komad ni najbol posrecen.
Drugace scena, plesalci.. je itak vlozenega vec truda v nastop od Raiven. Samo izvajalca sta mi ljupsa onadva, glede na prejsnje njune pesmi oz Raiven ne poznam in me ni nikoli pritegnila.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 20. Feb. 2019 7:43

Ok, potem imamo zelo razlicne predstave, kaj je alter. Mogoce bi bilo netipicno za emo bolj ustrezen opis. Ceprav tega ne morem komentirat, ker ne spremljam eme ;D

Anyway, na zivce mi gre glavobol pa zdravstveni problemi.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Feb. 2019 8:05

Js si predstavljam alter bolj kaj, kar se na metelkovi pojavlja, pa kar kao ni toliko na mainstream radijskih postajah ne..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 20. Feb. 2019 11:06

Hayley, ja recimo nekako tako :D
Ma meni je ta pesem al pa nina puslar cist isto povprecen pop (sicer druga zvrst), samo ta je malo manj melodicen. O okusih se pa itak ne razpravlja, tako da saj je vseeno :cool:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 20. Feb. 2019 21:11

P.s. ok koncno dobila nazaj wifi, poslusala.. Meni sta ta dva tamala res lustna! :) Kaki 'The xx' bi s temi komadi brez problema imeli po par milj. ogledov.

Raiven blek.. ceprav se slisi, da zna pet, ce hoce.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Mar. 2019 15:23

Da se mi je stres začel vračati na fuj fej način.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 05. Mar. 2019 10:39

Ljudje, ki ne upostevajo tisto linijo zasebnosti v lekarnah. Sem danes bila sicer tiho, ampak to res preziram. Enako norim, ko se ljudje v vrsti za blagajno tok tiscijo, da ti zabijajo vozicek v hrbet. To pa vedno "znorim" in prosim, ce se lahko malo odstranijo.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Mar. 2019 10:55

- ^to se res slisi tecno, alpa da poznas zaposlene v lekarni, v domacem kraju so cisto v vseh lekarnah mame od sosolcev iz osnovne, dobro da ne hodim toliko pogosto tja.. sicer ni nic taksnega ampak recimo kaksnih jutranjih tabletk raje ne bi hodila iskat k njim (npr.)..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 05. Mar. 2019 16:17

Prednosti življenja v miljonskih mestih: še pomisliš ne, da boš srečal kog poznanega.
Mam pa jz ta sindrom zaskrbljenosti “kaj pa če me vseeno kdo vidi/prepozna” še iz SLO, ampak sem ga opustila že v veliki večini. :mrgreen:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 05. Mar. 2019 18:30

^ Am, jaz sem v 15-milijonskem mestu na drugem kontinentu spoznala osebo, ki je v sorodu z (sedaj ze sicer bivsimi) sosedi v domacem kraju. Ne se prevec sprostit :lol:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Mar. 2019 20:49

Tudi jaz sem ze v Singaporju naletela na ex-cimra :lol:
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 06. Mar. 2019 6:28

Ok, se eno zgodbico imam :D

Najprej, za backstory: v Bangladesu je okoli 160 milijonov ljudi in vec kot 150 milijonov uporabnikov mobilnih telefonov.
Pred ene 4 leti sem en dan sedela na sihtu in se dolgocasila. Na kar dobim sms od neznane stevilke. Pac samo v stilu hey, kako si. Ker sem dobivala dosti napacnih klicov/klicov od zdolgocasene mularije, se ponavadi nisem niti oglasala oziroma odgovarjala na neznane stevilke (se sedaj se ne). Ampak kot receno, mi je bilo dolgcas in sem se odlocila, da osebo na drugi strani trollam nazaj. Mu napisem nekaj v stilu, da zakaj posilja sms-je nakljucnim ljudem, na tak nacin se nikoli nihce ni dobil punce (90% razlog, da tipi v Bangladesu delajo to). Pac izmenjava par sms-ov in to je to. Cez par dni mi spet pise. Meni uspe od njega dobiti cel kup podatkov, jaz zanj ostanem vesoljec na misiji na zemlji. Tip ima svojo telefonsko preko Viberja povezano s facebookom, ga najdem tam in totalno prestrasim, ko vem en kup stvari o njen, ki mi jih ni nikoli povedal (ljudje, privacy settings, resno!). No, ampak decko je popolnoma normalen, simpaticen fant in tako se vedno vec pogovarjava, obcasno me tudi poklice. Po nekaj casa se zmeniva, da se dobimo na kosilu in tako spoznam njega in njegovega best frienda oba super decka. Postanemo dobri frendi, nekako ves cas visimo skupaj.
Po nekaj casa se pogovarjam z nekimi drugim frendom, ki je eden mojih prvih prijateljev tukaj. Mu omenim neko zelo specificno stvar od "sms frenda" in kar naenkrat ugotovima, da se poznajo; ne samo to, moj "stari prijatelj" jima je nekaksna figura starejsega brata in so kar nekaj doziveli skupaj.
Od 150.000.000 mobilnih stevilk je "sms frend" nasel ravno eno od skupne prijateljice njegovega "starejsega brata"

Ps: ne, zagotovo ni dobil stevilke od njega.
Pps: se opravicujem za off topic.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Mar. 2019 13:53

Ok wtf :D zakon. In me veseli, da je bil clovek ki pise random cifram (??) na koncu dejansko kul.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 26. Mar. 2019 11:39

Nova sodelavka. Tu je dobesedno 1 teden in vsako stvar: "ja to znam" "štekam kako se naredi, ne rabiš razlagat". Ja lej, meni je šefica rekla naj ti razložim in pokažem, če že znaš vse na tem svetu njej povej in se loti dela. Po drugi strani je pa vsake pol ure pri meni "kaj to delaš, dej mi pokaž" - Sori ma kaj te briga kaj to je delam, gtfo.
Blevh.

Na klinac mi gredo ljudje ki "vse vejo, vse znajo" ko se o stvari debatira in je treba bit pameten. Ko pa pride do dejanskega dela pa "dej pokaž". Fy
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 29. Mar. 2019 11:09

- Da vsakic, ko me v pisarni ni za pisalno mizo vec kot 10 minut, moj stol izgine. Imamo konferencno sobo polno stolov, ampak ne, gremo vzet patchoulijinega, ker zagotovo nima stola skrbno prilagojenega na svojo visino in hrbtenico :rolleyes:
- Ljudje, ki se na FB oznacijo kot "safe" v primeru nekih lokalnih nesrec, da lahko pac sami sebe vstavijo v tragedijo, s katero nimajo niti najmanjse veze. Bitch, no one thought you were even there :roll:

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov