Nega las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Feb. 2019 11:31

K Stevotu kot model :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Feb. 2019 11:35

Jaz sem se vedno sla kar v domoce mesto strizt, imam ze vec let istega frizerja. Niso pa cene nic manj kot v lj, ampak ker hodim priblizno 1x na leto se mi zdi cisto ok, sploh strizenje, po navadi za kakrsnakoli barvanja bolj nabijejo. Po moje ima vecina frizerskih salonov temu znesku priblizne cene, razen ce je v kaksnem naselju izven mesta..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Feb. 2019 13:07

Jaz grem v te poceni verige, ki so v dostikrat v kakih sparih, mercatorjih itd. Sicer ne v Lj, ampak v domacem sparu placam za samponiranje in strizenje ene 15-17 evrov z napitnino vred (ja, napitnino pustim). Nisem pa zahtevna, to kar jaz hocem, zna vsaka, ki frizersko naredi :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 19. Feb. 2019 13:42

A dejansko je 40 EUR realna cena za striženje, wtf. Se bom začela spet doma striči, prisparala bom 160 EUR pa ne bo neke razlike v frizuri....
Koliko potem pustite pri frizerju tiste ki se barvate?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Feb. 2019 13:47

No meni je kdaj vmes, ko nisem bila pri frizerju tudi mama malo postrigla konjice. Ma js se ne barvam redno enkrat sem imela pramene podobne barve svoji naravni in zdaj baleyage, ki tudi ne rabis barvat narastka. Okrog 100e sem na zadnje dala, ampak sem se sla po 3 letih spet barvat.. Mislim, da samo strizenje je 47, ce imas dolge lase, je posebi cenik kratki, srednji, dolgi..
Dajo pa kaksne, ki si grejo svetlit lase in postopoma na svetlo, tudi po 300..no tako sem od ene slisala enkrat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Feb. 2019 15:36

Striženje-mami. Barvanje-tudi mami. Raje se preko you tube-a naučim rezat lase, kot da dam 300€, no, ali pa 100€ za frizerja.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Feb. 2019 15:47

Ma ne vem, jaz sem se tako navadla, se ne bi mogla sama strizt, je vseeno frizer nek poklic. Raje dam za to, kot neke drage parfume, licila..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 19. Feb. 2019 15:51

saarijarvi napisal/-a:K Stevotu kot model :D


Komaj zdaj vidla :D. Btw se vedno dobivam SMS in klice od njih kljub temu da sem se strigla tam ene 3x pred 7 leti...
Tako da se stevotom ni šale :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Feb. 2019 17:36

hayley, hecala sem se. Cene so mi absurdne.
Mami me pa striže zato, ker je bila to njena prva narejena srednja šola in še vedno to del-sicer le za veselje.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Feb. 2019 17:54

Ne saj s kolegico, s katero sva obe želele baleyage sva se res nekaj časa hecali, da bolje, da ga narediva kar ena drugi. (Nisva vedele cene v 'mojem' frizerskem salonu, ona je videla v enem Ljubljanskem, da je 120e in sva mislile, da je tudi tukaj 120 ali več.. ) Samo potem, ko ti naredijo, se mi res zdi, da ni šans, da si to sam narediš, razen če si res posebno izkušen.. Navadno barvanje je drugo, si je tudi ona celo srednjo barvala v vse možne odtenke rdeče in vijolične sama.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Feb. 2019 19:28

Jaz se ravno to sekundo barvam nazaj na mojo 'naravno', 2 leti balajaža je blo dovolj :) mi je bilo sicer cisto kul, ampak sem se malo navelicala. Pa dela je precej s tem..
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Feb. 2019 19:47

Aja.. ne saj js mam pa v bistvu že zdaj ta baleyage zelo podoben mojim naravnim lasem, lih malček svetlejše pa kao toplejši odtenek, lih da je malo spremembe, ne vem, če mi je sploh dal kaj peroksida v barvo, ali res neki čisto malega.. Me je vprašal prvo, če želim peroksidno barvo al kakšno in sem sama rekla, da bolj temnejšo, mogoče grem naslednjič na bolj svetlo..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Feb. 2019 21:20

No sej naravno svetlejsim lasem itak bolj pase ta balayage, izgleda tako lepo 'sunkissed' :love:

P.s. lepo je bit nazaj na temni :D spet se pocutim kot 'jaz'.
M1RAl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 12. 10. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a M1RAl » 13. Okt. 2020 17:35

Kšn nasvet proper frizerja... Drgač pa lahko probaš Kitoko šampone.
Maychi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 8. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychi » 12. Avg. 2021 12:20

Sem naravna kodrolaska, ki obožuje ravne lase, saj si z mojimi kodri nisem všeč.. oziroma si nisem bila :) Skrivnost vsega je prava nega potem so kodrasti lasje nekaj najboljšega - saj imaš vedno frizuro kot da si bil pri frizerki :)
oja frizerka mi je nekoč dala testerje za probati od awapuhi wild ginger od paul mitchell in je najboljša zadeva kar sem jo poizkusila in je ne zamenjam! Povprašaj pri frizerskih salonih, boš zagotovo našla, ker se na veliko prodja! :) ali pa pobrskaj po spletni trgovini https://www.paulmitchell.si/sl/shop/awa ... ld-ginger/

Srečno! :razz:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]