Zobozdravniki - priporočila

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ali se bojite iti k zobozdravniku

da
103
62%
ne
63
38%
Skupaj glasov : 166

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 08. Jun. 2015 18:05

Jz tut še hodim k otroški, amapak se skos menjavajo in so vse OK :)
Za modrostni zob lahko priporočim dr. Žganka, ima koncesijo, edino se načakaš...
Ne bojim se zobarja, edino ko sm prvi modrostni zob ven dala in ko sm vidla da gre s škarajmi proti meni :idea: Hja, pol je bla mal kriza... Drgač pa nč ne boli.
SavnaMan666
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 17. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a SavnaMan666 » 04. Sep. 2015 12:40

Ve kdo za ordinacijo v MB-Slovenski Bistrici-CE-Ptuj, ki delajo kvalitetne in ne preveč drage bele polmbe?

Meni moj zobar računa 100€ za eno belo plombo. Kolega mi je priporočal ordinacijo Mezeg v Cerkljah na Gorenjskem, pri njih bi me stala bela plomba 40€.
danval
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 7. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a danval » 07. Sep. 2015 9:29

Za nekaj časa sem iskal priporočilo dobrega in kakovostnega zobozdravnika po normalnih cenah. Odločil sem se, da bi poslušali pohvale in priporočila dentalne turizma in za testiranje kakovosti, ki ponuja znani zobozdravnik Hrvaška. Imam pozitivne izkušnje, lep nasmeh in zdrave zobe ob nižjih cenah.
Maja935
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Maja935 » 22. Okt. 2015 9:22

Jst pa ze kar nekaj casa hodim k dr. Anji Siegl (http://www.ordinacija.si) in morem reci da sem zelo zadovoljna. Nizke cene za visoko kvaliteto storitve pa se takoj prides na vrsto. Zraven ti pa se profesionalno svetuje :) V zahvalo njej se zdaj vec ne bojim zobozdravnika :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 02. Maj. 2016 1:14

Ta tema je ze malo zaspala, sicer sem sla brat za nazaj, me pa vseeno zanima, ce ima kdo bolj 'frisne' izkusnje z:

Mihaelo Gajser (zd bezigrad; koncesija)

ali

Borisom Gasparovicem (samoplacnisko)

Zobarja se namrec bojim kot hudic kriza, a mi je padla plomba ven in ne bo druge, kot iti :cry: Kar berem po netu, nad ljubljanskimi zobarji na koncesijo nihce ni pretirano navdusen (poleg tega je baje toliko doplacil, da je prakticno vseeno, ce gres k privatniku).. Sem pa odprta tudi za druge predloge :hearts: Vazna mi je samo inekcija, ker je pri stari zobarci se v zivljenju nisem dobila in mi je s tem povzorcila dusevne rane ( :oops: )..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Maj. 2016 7:13

Magdalena Vehar, ZD za študente.

Vedno mi je dala injekcijo, oprema je top, super prijazna, top zobozdravnica.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 02. Maj. 2016 14:37

''do nadaljnega odsotna'' :) hvala, pocakam se na kak odg.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Maj. 2016 23:21

Preggo potem :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Jul. 2017 12:19

Je kdo bil pri stomatoestetiki Kuliš? :) Sem se narocila in sem takoooooooooo zivcna. Mislim, da ne bom spala vse do datuma.. :nein: zobarji..
pišček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 19. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a pišček » 22. Sep. 2017 11:37

Hodim k Mateju Javhu v Gorenjo vas. Zaenkrat nobenih pripomb, profesionalen in nežen (nekateri so pravi drvarji), vsako stvar, ki jo bo naredil razloži. Nudi dovolj informacij in mi ni treba za vsako stvar spraševat. Hodim pa preko zavarovanja ,samoplačniško zaenkrat še nisem potrebovala.
scarlett24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 24. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a scarlett24 » 25. Jan. 2018 0:06

Koga priporočate v Ljubljani - samoplačniško?
tri
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 23. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a tri » 23. Avg. 2018 8:36

:evil: Za vse ki se bojite zobozdravnika: Ne hodite v ZD Šiška še posebej ne k Jerneju Leben, ker vam bo za nič vrtal po koreninah in to brez protibolečinske injekcije, ker bo slučajno v dežurni službi in bo imel svoje razloge za to. :evil: :evil: :evil:
tri
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 23. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a tri » 23. Avg. 2018 8:44

Tam so zobozdravniki na splošno zelo skregani in to se vidi, ko te brez razloga pošiljajo na obravnavo v dežurno službo in potem tam doživiš maščevanje dežurnega zobozdravnika, v mojem primeru Leben Jerneja, ki bo namesto, da ti vstavi trak z zdravilom po navodilih tvojega zobozdravnika, začel kiretažo - čiščenje korenine brez protibolečinskih injekcij in ne da bi npr. pogledal sliko zoba posneto 2 dni prej. Zaradi takih raje ne jem drugega kot jabolka, jogurt, kruh in kakšen kos mesa za celo življenje, samo da ne grem k zobozdravniku nikoli več!!!!
nmaja4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 10. 9. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a nmaja4 » 13. Dec. 2018 10:02

Fora je ker težko dobiš prave info, ker so zaščiteni kot medvedi. Moj oče je pred časom rabil implantat, pa sem mu pomagala kar nekaj časa iskat. Večinoma ti po telefonu v ambulantah ne dajo nobenih informacij ali pa so z njimi zeloooo skopi. Na koncu sva našla portal ki pomaga z nasveti https://www.ezobozdravnik.si/implantat/ Vzeli so si več časa, nam razložili na kaj biti pozoren in po dogovoru so očetu priporočili zobarja, ki mu je nato dal implantant. Če nič drugega so bili v ordinaciji v ljubljani res ful prijazni in zaenkrat je tudi z zobom vse ok. Tako, da rabiš malo sreče, da gre vse skupaj ok skozi.
Je pa res to kar zgoraj pišete, in bi se tudi jaz izogibala zdravstvenih domov, stomatoloških klinik in podobnega. Sem od kolegic slišala že marsikaj negativnega. Jaz mojega privat koncesionarja ne zamenjam :)

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]