kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 13. Nov. 2018 15:21

Folk, ki se v kinu tako namesti, da vehementno zasede celo naslonjalo za roke na obeh straneh in to tako, da njegov komolec sega še čez tretjino mojega stola. In seveda ni šans, da bi se malo skrčil in ko se poskušam normalno nasloniti nazaj na svoj stol, me zabodeno gleda, zakaj sem se drznila dotakniti njegove roke.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Nov. 2018 15:26

^ Js bi kar rekla, ce se lahko umakne na svojo stran v takem primeru. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 13. Nov. 2018 15:35

Jup, nima kaj segat cez tvoj stol.

Glede tistega smajlija pa.. vidim ga predvsem v fb grupah, kjer je veliko zensk 40+ :D (interier, renoviranje, potovanja, itd).. dobesedno vsak drug komentar jih je poln.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 13. Nov. 2018 15:38

Zakaj je pa ravno ta smajli bolj nadlezen od vseh ostalih? :gruebel:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 13. Nov. 2018 15:42

Ker se je pojavil cez noc in mene asociira na nekaj zmesanega, krejzi (ergo ne pase na skoraj noben vsakodnevni pogovorni stavek, na katerega je po navadi pripopan). :D

Prevec sem na internetu, priznam.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 13. Nov. 2018 16:01

Jaz se pa spomnim, da ko sem še hodila v kino, mi je šlo najbolj na živce to, da si se najmanj 2x spotaknil ali bil pohojen pri mimohodih med sedeži.

Slika
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Nov. 2018 16:51

LOL :D

Pojdite v kino v Nepalu ali Indiji :D.

Vsakih 45min intermission za 10min da se gre po kokice, po tem 10min shitty indijskih trailerjev za filme.

Najhuje je pa da se folk smeji vsemu, tko Freddy Mercury zve da ima AIDS, in je ves šibek, in folk tko.. HAHAHAHA :D.

Ali pa Freddy pove nekomu ki mu uničuje življenje, in je izdajalec, in se folk smeji.

Jaz sem bil samo tako, um :D, a vi razumete čustva :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
*inkica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inkica* » 13. Nov. 2018 22:17

Pa to :D
Slika

Sem pa mogoče za odtenek bolj alergična na take, ki sedijo za mano in me potem, najverjetneje res nenamerno, pa vendar, butajo z nogami v sedež in z mojo srečo, imajo še napade kašlja. Ne velja samo za kino, tudi za razne koncerte, predavanja, dvoranske dogodke pač :) Vidim, da mam resen problem z intimnim prostorom :oops:
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 13. Nov. 2018 22:45

Oooo jaaa, brcanje v sedež kjerkoli... Strga se mi.
Samo a vi res vsi rečete, če vas te zadeve motijo? Ker meni so takšne konfrontacije ful neprijetne, sploh ker sem večinoma naletela na res neuravnovešene ljudi, ki so potem totalno razpi*deni nate, če kaj rečeš.
Uporabniški avatar
*inkica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inkica* » 15. Nov. 2018 18:35

Zelo nerodna situacija, se strinjam. Ponavadi ne rečem nič.
Ko sem bila v takem položaju v dvorani, sem se presedla takoj, ko je bilo mogoče. Na avtobusu sem tudi zelo občutljiva na nemirne noge potnikov za mano in sem se tudi že presedala. Če je možnost sem vedno na tak način ohranjala mirne živce :D , drugače pa res ne vem kaj bi.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Nov. 2018 19:10

Ce bi me kdo res brcal v stol bi rekla, hvala bogu nimam se hujsih izkusenj.

Bolj mi grejo na zivce tisti, ki na letalih dajo sedez nazaj, brez da prej vprasajo ce je ok. A ni logicno, da ce sam rad letis 'na komot', tudi tisti za tabo hoce bit kar se da na komot in brez tvojega zica v faci? :rolleyes: Tudi to recem.. pa ga po navadi dajo spet nazaj, ko vidijo, da spim. :D Kuzle.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 15. Nov. 2018 22:00

inkica, jaz sem bolj kot ti, če se da, se presedem :D

Drugače pa sem ravno maja naletela na takšne "kuzle" in to na cca 20 urnem letu. Neke ruske presrane stare babure. Da zic do fula nazaj, jaz pač visoka in že brez tega je bilo totalno neudobno. Pa jo moja sestra takoj potapka, če lahko prosim da stol nazaj in seveda ni hotela. Na srečo je moja sestra precej drugačna od mene in se je na polno skregala, je res rabila ene 5x zatežiti, da je pospravila sedež.
Tako da ja, ogromno folka brez nekih osnovnih manir. Ker tudi meni se zdi, da je nujno, da se prej vpraša, ko se zic dol daje. Halo no. Itak mi ni jasno, zakaj za vraga je sploh opcija, da se da sedež dol? ker itak je logično, da tistemu za sabo zelo poslabšaš potovalno izkušnjo. Bi bilo kul, če bi se lahko dal dol samo v primeru, da ga stevardesa odblokira ali kaj podobnega. Če je na primer zadaj frej prostor.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Nov. 2018 22:59

No, no... ne vem, če ima narodnost tu kaj veze.


Drugače pa jaz razne take situacije rešujem večinoma z neverbalno komunikacijo, ponavadi zaleže. V kolikor pa ne, se pa odstranim in najdem svoj mir kje drugje (če je možno).

Slika


Prepiri, sploh na javnih mestih, ni ravno nekaj kar bi se mi dalo...
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 15. Nov. 2018 23:12

Ne osebno vzeti Ananhas, se opravičujem, če se je tako slišalo, ampak ni bilo mišljeno kot da so zj rusi kaj bolj posebej nevzgojeni od katerekoli druge narodnosti. Pač če bi bile poljakinje, bi napisala poljske babure, če bi bile slovenske, prav tako. sem tako napisala, ker mi je prav v glavi ostalo, da jih je bila cela skupina nekih petih zelo sitnih rusinj, sploh nisem pomislila, da bom koga užalila s tem.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Nov. 2018 23:43

Ok, se razume.

Sorry, glede takih stvari sem, priznam, zlahka "triggered". Ker sem slišala marsikaj že, v vseh letih.
____________________


https://siol.net/novice/slovenija/ukrajinka-najhujse-zalitve-sem-dozivela-v-sloveniji-480169

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov