Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Sep. 2018 19:42

- se jaz tudi najrajs ne bi vec starala, bit nad 25 deluje res tu mac :D , v bistvu ze nad 23 in res, 18 deluje kot vceraj :nein:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 09. Sep. 2018 20:15

Ananhas napisal/-a:Čez 4 ure; Vse najboljše Saarijarvi! :bia:

- da pomoje vsakega ob rojstnih dneh, ki so med 25 in 30 malo zvije, po 30. si pa pomoje samo še tisto: fuck it :D :cool:
- da smo v bistvu (več kot) pol našega življenja stari - 50, 60, 70, 80, 90 (če prispemo do tja) kar je malo tesnobna misel..


hvala vnaprej :tach:

Ravno to je tisto strasljivo, 20ta naj bi bila najbolj razburljiva leta nasega zivljenja. In pol je kmalu konec. :lach: Staranje samo po sebi ni scary, scary je misel na to, da mladosti ne izkoriscas dovolj. Fear of missing out, pa to.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Sep. 2018 21:59

- da sem se vračala danes domov, ko je bila že tema in vidim na avtobusni (kjer trole ustavljajo) nekega (mlajšega) tipa, ki ima hlače dol in si ga drka. Bolano, zakaj bi kdorkoli to počel? A je katera tudi že kak tak prizor vidla?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 10. Sep. 2018 22:35

Po Ljubljani jih je baje kar veliko ja, je ze vec ljudi reklo. Slikaj in klici policijo.

- Da mi je Sarissima polepsala dan :ja:
- Da tu nimam se dovolj poznanstev za naredit kakrsnokoli praznovanje, do drugega leta moram pridno delat na tem :D
- Da sva sla proslavit v 'najboljse ocenjeno' indijsko restavracijo v mestu. Iskala sva jo 25min, na koncu prispes tja in vidis, da gre za mikroskopski plac s tocno tremi mizami in dvema zaposlenima.. ampak je bila hrana res vrhunska, worth it.
- woop wop se dva dni
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 11. Sep. 2018 14:14

Vse najboljše! :)

-je jesen krasna
-je moj kužek še lepši
-končno spet čas za chai latte <3
-so vodilni na mojem faxu totalno mimo in je vse skupaj katastrofa
-sem prišla do spoznanja, da ni potrebno, da bi me vsi ljudje marali in da je okej, če si kdo kdaj tudi kaj slabega misli.
-je moja najboljša prijateljica z gimnazije noseča. v bistvu res nimava več kaj dosti skupnega; se sicer še vedno radi dobiva, ampak sva res v totalno različnih življenjskih obdobjih. sem pa zelo vesela zanjo.
-sem bolj po naključju videla posnetek nekih youtuberjev, ki snemajo svoje otroke in sploh z enim fantkom so tako ravnali, da me je srce bolelo in sem si ga samo želela stisniti v objem, pa nimam ne vem kakšne materinske žilice razvite (vsaj za enkrat ne)
-si želim dolgega pogovora z dvema prijateljicama
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 16. Sep. 2018 9:09

* meni osebno je jesen malenkost pretopla :)
* imam ta vikend gospodično psičko v varstvu. in prvič dejansko "živim" s psom. morn povedat d je res kjut, ko se zbudiš ob tem kjut obrazku :D se čudovito razumeva, edino mal negativna izkušnja v parku tivoli... včeraj je bilo precej oblačno in posledično je bil park skoraj prazen. no, malo sem ji želela vržti žogico, in sem jo spustila s povodca (nikjer ni bilo nobenega :D), in bam. policaji :D hvala bogu sta bila oba policaja zelo razumna in prijazna, in sta mi dala samo opozorilo :D popisana sem bila vseeno, je bilo precej neprijetno, ampak ok...
* sem drugače res za to, da je pes na povodcu, ampak res... ogromna zelena površina, nikjer nobene žive duše... oh well.
* je zanimivo, da me čez teden zaradi službe vsak dan boli želodec. pride vikend. bam :D im cured.
* dva dni sem bila brez mejkapa, bleh lasi v čopu, trenirka. zdaj lepo oprani lasje, pa mal se bom zrihtala. i need it. počutim se ko trol, beh.
* sovražm money problems :(
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Sep. 2018 14:36

^ Dobro, da nisi bila vprašana za osebni dokument.

- je super, da je toplo, upam, da zdrži do konca septembra
- možno celo, da ne bom mela nobene poroke naslednje leto, ena kolegico bo preložila zrd nakupa stanovanja, druga pa še ni imela dorečeno ali naslednje leto ali pozneje, no na izletek kot spremstvo za pomerjanje oblek grem pa v vsakem primeru :D . V bistvu me ne zanimajo kaj zelo poročne obleke, ampak fajn priložnost za skupno druženje, ki ga je zelo malo v zadnjem času.
- ne maram jeseni, mogla bi živet nekje, kjer je skos poletje
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 16. Sep. 2018 18:23

Zakaj? saj sem napisala, da so me popisali :D ergo morala dati dokument, da so popisal podatke
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Sep. 2018 18:33

Ja ker so zadnje case kolobocije okrog tega, da te oglobijo, ce nimas pri sebi osebne, ko gres na sprehod..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 16. Sep. 2018 19:31

Ja treba vedno met dokument s sabo d te identificirajo. js sn prvo paniko delala, ker sem mislila, da mi lahko po pošti pošljejo kazen. je pa tko d morjo na licu mesta spisat al zapisnik al dat kazen... tko d sn mela res srečo.
je pa tko, d me majo zdj popisano in č nardim še kdaj enak "prekršek", pa lahko dobim kazen,
kazen je drgač 400e lol
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Sep. 2018 22:01

-* sem doma že nekaj dni, v ponedeljek sem zaprl eno veliko poglavje v življenju, in je lepo. Hvala Exit, ker mi resnično ne bi uspelo brez nje.
-* prodal kamero, in naročil novo kamero...Fujifilm X100F, čudovita kameta, hitra 35ka...in dejansko je kamera čudovita, res lep predmet.
-* je bilo lepo na obali, razen pes je bil tečen ko drek, pri Postojni sem razmišljal če bi ga peljal na evtanazijo v bolnico, Jezus kaka tečka.
-* menjam in spreminjam ful opreme za drug del potovanja, manj elekronike, več kamping opreme...pogrešal sem opremo in šanso bit neodvisen, hočem spati v gorah in na plažah.
-* grem čez 16 dni v Nepal, bom tam dva meseca, prvi mesec sem na treku treh prelazev, potem grem na nižje dele gledat živali.
-* se veselim da ne bom sam, po treh mesecih mi ni bilo problem biti sam...sem pa pogrešal da si raporediš opravke, pa to da je ceneje v paru :D.
-* čutim da so se nekatere stvari že spremenile v meni, težko objasniti, ampak je drugače, boljše, lažje, lepše.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 23. Sep. 2018 18:03

-sem začasno preseljena, ker sem končno dobila prakso :D
-novo mesto, novo okolje, novi ljudje, vsak dan služba. v glavnem, precejšnja sprememba.
-ampak ponoči mirno spim, sem tako presrečna, da bom končno imela narejeno, da sem dobila tako dobro mesto in mi neha viseti nad glavo
-so pa vsak dan težki primeri, ampak mi je zakon, ker sem se itak zaradi tega prijavila
-mi je žal, da bom NMN zamudila, ampak nič hudega, sem še vsako leto do sedaj bila
-sem danes odkrivala kotičke in nove potencialne kavarnice, zj bo pa treba kakšno preizkusiti :)
-sem edino malo osamljena, ker tu res nikogar ne poznam. tako da veliko prostega časa preživim v parku na sončku, kaj preberem, kaj napišem, malo po telefonu pobrskam...
-sem danes brala neke svoje stare dnevniške zapiske. sem šokirana nad svojo naivnostjo in nisem vedela ali mi je zapis smešen ali žalosten. neke vrste tragikomedija.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 25. Sep. 2018 19:38

-meh, še ena smrt več. počasi bo šlo moje obiskovanje pogrebov že v dvojne cifre.
-me je res prizadelo, sploh ker je bilo nenadno in brutalno
-mi je noro hudo zanj in njegovo družino
-sem zvedela novico med odmorom, se v parku zjokala in potem šla nazaj v službo kot da nič ni. neverjetno, kako je um sposoben zakleniti čustva.
-pišem, ker upam, da bo pisanje pomagalo. nekje dati ven. ker sem trenutno še na drugem koncu slovenije, stran od vseh, ki so drugače moja opora
-sem tudi jezna, zelo jezna na to, kako se stvari obrnejo.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 25. Sep. 2018 20:29

*da nisem pisala v to temo že dolgo
*je bil tempo zadnjih tednov naporen, full enih sprememb, pakiranja kufrov, rezerviranja kart, mam že malo dost vsega skup in še par dni potem pa mir.
*je bil današnji izlet s sestro res lep, zabaven, pogrešala sem njene fore.
*morava nardit kake plane za potovanja, decembra Stockholm fix, moram izkoristit, da mam zastonj prenočišče. :lol:
*še par dni in potem jovo na novo, ne vem, če me je kaj strah, bolj mam tisti cmok v grlu, da bo to nov začetek in da morm res res delat na ene par pomembnih stvareh, ki sem jih zapostavljala zadnje mesece, leta (?)
*odštevam dneve, da se spet vidiva. Pa ne zato, ker ne bi mela kaj počet sama s sabo, ampak zato, ker je preprosto kul, pogrešam najine debate v živo in še sto drugih stvari. <3
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 27. Sep. 2018 7:54

Hvala Exit, ker mi resnično ne bi uspelo brez nje.


i've got your back gurl :*

* mi je ta forum hecen do amena. res. lz je bil en random dude na forumu, k se mi je zdel kul. a ta tedn sem šla z njegovo familijo na večerjo, da proslavimo, njegovega očeta kličem, da mi nekaj doma porihta, bil pri meni čez vikend... wat :D pa da ne omenjat tut saarijarvi... :D svašta. hvala bogu, ampak mi je res hecno.
*obupala nad lastnikom. ne bom ga več gnjavila glede polic. tok mi gre na živce, da ga gnjavim že poool leta. mene bi že blo sram. ampak ja. čakam moment, ko se bo gospod spomnil, da mi omeni police, pa bom lahko samo ponosno rekla, da sem sama uredila. jao. JAO.
* sem imela zdaj krajši dopust (beri: podaljšan vikend). KAKO JE PASALO. neverjetno. čisto sem bila sproščena, dobre volje, naspala sem se, videla ogromno ljudi, čilirala... mi je sicer žal, da je tako hitro minilo, ampak sem to nujno potrebovala.
* bom konec meseca imela v varstvu enga kužka, pa malo razmišljam kakšno ceno bi postavila... lastnice ne poznam, in mi je res bv, da to zastonj delam (10 dni jo bom pazila), ampak nimam pojma kaj naj rečem, ko me vpraša glede denarja. a ma kdo kako idejo lol? :D
* uredila sem potni list, zavarovanje, kupila kvalitetne sandale, naročila torbice za pakiranje, zaščitni žepek za potni list, naročena za cepljenje. zdj sam čakam :D
* čez vikend sem drugače imela čistko, doma sem zmetala ene 10 vreč starih oblačil (par šlo v humano, ostalo romalo v smeti), stari papirji, stari zvezki.... ugl, neverjetno koliko stvari se mi je nakopičilo... tudi zdaj v ljubljani skos čekiram kaj bi lahko šlo v smeti... v primeru selitve sem ga samo naj* zaradi knjig. ker jih imam res dosti, nov regal, ki sem ga kupila pred kratkim, je namreč že čisto poln.
* naslednjič, ko pridem domov pa se z mamo lotiva še shrambe, ker imam tam shranjene še stare skripte s faksa... to bo še veselo :D na koncu bom imela čisto prazno sobo.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov