Friends with benefits ..?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 08. Sep. 2018 21:15

Hello,

Skratka mene zanima če bi mi lahko pomagale, ker vidim ( ko prebiram poste ) da živimo v družbi seks frendov , ons ipd...in da imate nekatere veliko več izkušenj kot jst. Anyway.. skratka mam oz.mel sem eno pač frendico ki sva se izključno dobivala za seks no emotions sam pač seks. In zdej je ona rekla da pa ne bo več taka da se bo zresnila in čakala na pravega tipa ( aka Prince on white horse ) oz. ker smo v 21.stoletju Princ v belem avtu :) Ampak to mi reče ona k je dala 20+ tipov čez ( ja pogovarjava se tud ne sam seksava ) ampak zdej mi je čudn ker zakaj kr naenkrat pa ne nima nobenga tipa novga niti ni zaljubljena v nekega mr.perfecta ampak kao da ona bo pa dobra....pfff.....girl cmon you fucked more guys then most girls did in zdej se gre neki little miss sunshine...tako da moje vprašanje se glasi :
Kako nej jo prepričam da ostane še neki časa taka Helij varianta ( get it...najlažji element :) ) kokr pa da zdej čaka na pravega<---njene besede ne moje?

Una ki bo dala najboljši odgovor in bo to tudi deloval bo dobila 10 karma točk :)

p.s. če sem kej narobe napisal v angleščini ali slovenščini se vnaprej opravičujem point je da razumete problem in postavljeno vprašanje :)

Thank you,
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Sep. 2018 21:56

Pac brez veze vse skupaj napisano.. naj ma punca toliko spolnih partnerjev kot zeli, ji to ne odvzame nobene pravice, da bi imela tudi bolj resno zvezo. Poisci si drugo prijateljico za seks pa je..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 09. Sep. 2018 7:53

#troll
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 09. Sep. 2018 18:11

Helij ni najlazji element.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 09. Sep. 2018 18:34

:lach:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Sep. 2018 19:44

Haha to sem tudi jaz razmisljala ob branju, ampak dzabe popravljat take poste..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 09. Sep. 2018 20:00

Thank you wasd :D

Sem bila že malo ogorčena da noben od prvih komentatorjev ni popravil te popolnoma zgrešene izjave :D

OP - kupi bel avto - problem rešen!
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]