Vse o mobilnih telefonih

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

anjabe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 27. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a anjabe » 29. Jul. 2016 8:00

One Plus so tudi odlični telefoni =)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 30. Jul. 2016 20:00

^Tudi mene se ni pustil na cedilu, za tako nizko ceno dobis res odlicen telefon :ja:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 13. Okt. 2016 9:45

H kateremu operaterju se najbolj splača?
Je kaka fora pri vseh teh Špar/Tuš/Merkator/Deichmann mobilih da majo tako ugodne cene?
Kako je pa s pokritostjo/internetom?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 13. Okt. 2016 20:02

Js sm presedlala na bob in zaenkrat nimam pripomb. Omrezje je tako ali tako Simobilovo, narocnina pa polovicna. Mam pa iz neta kupljen telefon, to mesecno odplacevanje je itak nateg.
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 13. Okt. 2016 22:08

Izimobil. Telekomovo omrežje, LTE, zakupljene enote lahko porabljaš kot tebi paše. Jaz recimo za klice ne porabim niti 100 enot. Kaj mi bo paket s 1000 minutami, če imam na Iziju za 7€ 1500 enot, ki so mi za vse skupaj več kot dovolj. Imaš pa tudi pakete z več enotami.
Uporabnica sem že eno leto, brez pripomb.
casper1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 1. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a casper1 » 20. Jan. 2017 22:40

Pozdravljene puncee

Mene pa zanima če je kera kdaj že kupla ovitek na tej spletni strani: https://www.topizbira.si/ ... mal me je strah pupovat kr nekje ko nepoznam strani

hvala za odgovore <3 <3
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 10. Jan. 2018 13:43

Jaz sem pa par mesecev nazaj kupila Huawei P10 in sem bila res super zadovoljna s telefonom, ker je top, dokler se niso začeli vrstiti razno razni virusi, ki so res že nadležni!! Komaj odklenem zaslon, že se prikaže neka reklama. Zgoraj na ekranu konstantno visi nek "obesek" z drugo reklamo, da ne omenjam fb in instagrama, ki kar naprej mečeta naprej neke reklame. Sem inštalirala antivirus za telefon, a nič bolje, mogoče je še celo huje. Kakšen predlog kaj naj? Je sploh še kakšna rešitev?? Za telefon plačujem preveč mesečno, da bi se to smelo dogajat!
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 10. Jan. 2018 14:02

To ti zelo verjetno smetijo aplikacije in ne android.
Izloči aplikacijo ki ti to dela in jo pobriši, should be fine.
Za vse ostalo je tu adblock.

Sem se pa od srca nasmejala:
"Za telefon plačujem preveč mesečno, da bi se to smelo dogajat!"

Tudi folk dosti plača za iPhone pa vseeno upočasnjujejo stare modele :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 11. Jan. 2018 20:55

Meni se pa zdi kar logično, da pričakuješ da nekaj funkcionira brez problemov, če ni poceni, sploh če je skoraj novo. Na iphone-u in kakem drugem telefonu prej nisem imela nikoli virusov. Aplikacije sem zbrisala in določene, ki jih uporabljam na novo, pa ni nič pomagalo.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Jan. 2018 21:51

Shrani svoje podatke in slike in vse na google drive, in tovarniško ponastavi telefon.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Alexis988
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Alexis988 » 13. Jan. 2018 13:46

Živjo vsem.

Eno vprašanje predvsem za uporabnice iPhona. Moj LG Nexus me počasi zapušča, star je že skoraj 4 leta in skrajni čas je, da si omislim nekaj drugega. Razmišljam o iPhonu... V letaku od Špara (stran 20 ^^ ) sem videla 7ko za 550 €, kar se mi zdi dobra cena, zanima me pa, kako je tistim med vami, ki ga uporabljate?

Priporočate? Ne? Zakaj?

Hvala lepa za odgovore! (;

LP
andrejkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 29. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a andrejkica » 01. Avg. 2018 13:55

Zdravo, mene pa zanima tale ponudba od A1, kjer skupaj z mobilnim telefonom LG G6 lahko vzameš še 32" televizijo: https://www.a1.si/telefoni/lg-g6-plus-32-tv-srebrna
A katera mogoče pozna? Je katera vzela? Zanima me namreč, kakšna je ta TV, če se jo splača kupiti, ali je bolje, da vzameš samo telefon? Verjetno ti potem prodajo še kakšen TV paket zraven, pa potem ni več tako ugodno...
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 17. Okt. 2018 16:28

Kateri je boljša izbira, predvsem gledam na čistost slik in različne funkcije pri fotografiranju (avtomatska zamegljenost ipd., da ne rabiš ročno tega popravljat v raznih fotoshop aplikacijah)? Huawei Mate 20 lite ali Huawei P20?
Zdaj mam kako leto Huawei P10 in sem kar zadovoljna, a bi ga menjala, ker bi doma malo drugače skombinirali kdo bi mel kater telefon in bi jaz potem novega vzela, če je že možno, saj moj včasih dela dokaj slabe slike (čeprav je svoj čas bil na trgu eden top telefonov kar se tiče samega fotografiranja).
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Okt. 2019 9:47

Kolk ponavadi stanejo polnilci za mobije, če moraš dodatno nabavit?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Okt. 2019 17:51

Mah za type c s zadniic v Telekomu dala 12eur.

Se ti pomojem ne splača kupovati za par EUR iz kakega eBaya, kolegici je skurilo baterijo...
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov