Kanarski otoki

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Apr. 2015 22:56

Ma njega vsak toliko časa malo meče.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 13. Apr. 2015 0:53

Nič me ne meče, jaz napišem tako kot je realistično. Par njenih odgovorov po temah sem prebral pa mi je kar slabo ratalo, koliko je to enega pametovanja... S tako glavo je težko živeti, bolje da ima uporabnica glavo samo za strižt ...
Napišem pa zato, ker je to širjenje neumnih stvari in samo smetenje foruma ... pridem ponoči gor pa ene 20 njenih odgovor pa eden bolje neumen kot drug :roll:

p.s: kakor koli fantje in dekleta nadaljujte z prvotno temo da ne bom še jaz smetilec tako kot uporabnica pred mano :wink: --Potovanja :arrow:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 13. Apr. 2015 9:05

Če misliš,da so moji prispevki smeti, je to tvoj problem. Pišem v ustrezne teme, torej za razliko od tebe, ne smetim foruma :) Kaj je neumno je pa tvoje mnenje, zelo subjektivno torej. Če te moti, ne rabiš brat, nihče te ne sili.

Da se vrnemo na Kanarce - Tenerifi - čudovit otok, s noro lepo naravo, vulkanskega nastanka, zato je tudi pesek črn, s super plažicami, sploh če greš na kakšne neobljudene in si dejansko skoraj sam tam...
Povezave s busi so solidne, glavno mestece ima super tržnico in poceni shopping :)
Mesto Puerto de la Cruz je meni osebno najlepše, saj ima sušo in odlično hrano, foren jogurti so top ;)
Skratka, upam da kmalu bookiram karte za tja :)
theiva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 7. 8. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a theiva » 25. Jul. 2018 9:19

hej, v jeseni bi želela odpotovati na Tenerife pa me zanima, če je slučajno že kdo potoval s to agencijo-https://www.potujnekam.com/tenerife Gledam tenerife last minute ponudbo in ne vem ali se mi splača vzet agencijo, namreč ponujajo kar precej aranžmajev ali je bolje v lastni izvedbi?

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov