obstoj veze z lažmi

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

vprašalko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 5. 5. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a vprašalko » 14. Jun. 2018 8:39

Naj omenim, da v času dovoljenega ni naredila nič.
In prevarala me je samo z enim.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Jun. 2018 8:49

Uu samo z enim, dosezek! :top:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Jun. 2018 8:51

Jaz berem, in mi ni jasno kaj hočeš?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Jun. 2018 9:17

Kapo dol. Z enim? Sanjska ženska.
Za vprašati se je, kaj hočeš od nje in zakaj. Zakaj iščeš pozornost in potrditev od nekoga, ki ti tega ne bo dal. Nikoli. Ženska te ne spoštuje.

Glede pogovora na prejšnji strani se večinsko podpišem pod Ananhas.
Moje mnenje je, da nimam nič proti temu, da gre moj recimo po službi na skupinsko pijačo (čeprav gre redko), pa je tudi mešana družba. Če bi hodil sam s sodelavko po službi na pijačo, bi mi bilo čudno in bi se mi glede na leta do zdaj prižgali alarmi. Isto njemu, ni tole enosmerno. Kar ne pomeni, da imava plašnice, ampak imava svoje meje in načela. Definitivno je tukaj kompatibilnost nujna, ne pa da en ne hodi po pijačkah, drugi pa (karikiram) išče nova poznanstva preko neta z random ljudmi.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 14. Jun. 2018 23:04

Led Zeppelin napisal/-a:Jaz berem, in mi ni jasno kaj hočeš?


Trolat.

Spet tista scena, kao ženske so ku*be, ne cenijo good guyev. Samo s tem, da je zdaj on malo bolj izviren in je vse skupaj zapakiral v neko zgodbo, ne pa direkt napisal “ženske ste k....” :mrgreen:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Jun. 2018 10:05

Možno, da je spet tisti pacient ja.

Čeprav je v končni fazi vse možno, mogoče ni trol - jaz sem poznala enega, ki je tu prišel pisat problem in so ga vsi tu označil za trola, jaz sem pa vedela, da je vse res, da človek dejansko tako razmišlja in živi :D

Ta zemlja marsikaj nosi. :D

Sicer pa za njegovo dobro upam, da trola, ker drugače je vse skupaj prav žalostno.
vprašalko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 5. 5. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a vprašalko » 15. Jun. 2018 10:09

Dejstvo je, da tako situacijo po vprašanju, ki je prvotno bil namen. Sem napisal zato ker, če je kdo v podobnem stanju bo vsaj vedel en primer kako se je odvil.
In zato, da si malo sprostim dušo in žalost.

Če se zamislim, mi je kar žalostno, da moja življenska izkušnja zgleda kot trolanje
:(
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 15. Jun. 2018 17:55

Ananhas, ja ... je dejansko vse možno, imaš prav. Samo pač jaz ko sem prebrala tisto izjavo, da človek vara in hkrati ljubi partnerja, nisem mogla pomislit na kaj drugega kot trolanje. Ker tudi če si poskušam nekak razložit, mi ne gre v glavo, kako bi ti dve stvari lahko bili združljivi.

Je pa res, da jaz mam ničelno toleranco do varanja vseh vrst, zato tut nekak se ne znam vživet v mišljenje nekoga, ki lahko varanje oprosti.

Pač pod vrste varanja jaz ne štejem samo varanja, ko je človek neposredno v razmerju, ampak tudi, da sexaš/flirtaš s človekom, ki je v zvezi, čeprav si sam samski. :heul:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov