Celulit

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 19. Mar. 2015 12:39

Učinek je, ampak zaradi masaže in vlaženja kože. Kava pa deluje bolj kot piling in izboljša videz kože.
Če si narediš večjo količino, obvezno hrani v hladilniku.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 22. Mar. 2015 14:42

Jaz poznam podoben recept, in sicer:
Sezamovo olje segrejemo, dodamo cimet in mleto kavo. Vmasiramo v kritične predele, povijemo s folijo in pustimo učinkovati pol ure.
Ja, deluje, kava in cimet izboljšata prekrvavitev, zaradi toplega sezamovega olja pa vse prodre v kožo veliko bolje.
Sidney
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 17. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Sidney » 22. Mar. 2015 17:17

Ja kava je baje super proti celulitu..morm probat :)
Karma has no deadline.
theiva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 7. 8. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a theiva » 13. Okt. 2017 8:51

Hej,
A mogoče katera ve kako se kaj obnese LPG Endermologija oziroma kavitacija? Gledam tukaj http://www.rehamed.si/celulit/ in nekateri pravijo, da kar pomaga, da se celulit odstrani me pa zanima, če je katera že šla na kaj podobnega?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Okt. 2017 9:23

Za moje pojme pomaga, da zgubiš par kg, si ene 10 min vsako jutro masiraš une dele kjer maš celulit z unimi materiali iz sisala al kaj podobnega, ješ zdravo,zmerno, necvrto, nepredelano hrano, ne preveč cukra, dosti zelenjave, piješ dosti vode, še malo športne aktivnosti..
Razne kreme ne pomagajo nič, ostali tretmaji pa ne vem, če že kaj pomagajo jih moreš pa skoz ponavljat, da ohraniš učinek.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
redsparow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 31. 5. 2018
Kraj: Murska Sobota

Neprebrana objavaNapisal/-a redsparow » 03. Jun. 2018 15:30

Da malo vrnem temo nazaj...
Moji "ex "sem pomagal pri celulitu z nekim zvarkom iz limoninega soka in kave. Točnega recepta ne znam.Sem pa fino s tem zvarkom vsakodnevno masiral do rdečice na koži na mestih s celulitom.In moram reči da je pomagalo.Po kakšnem mesecu je bila kot nova.
Elizaveta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 5. 8. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a Elizaveta » 11. Avg. 2021 13:32

Meni je za celulit najboljša moja krema in piling (ki jih delam sama), pa zasledila sem tudi, da naj bi suho ščetkanje pomagalo za zmanjševanje videza; sem našla ta članek https://www.wildfornature.si/suho-scetk ... -celulitu/ ; zdej moram pa samo še probat, če res pomaga...tudi kolegica mi je rekla, da je blo zanjo baje super

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov