Multifunkcijska naprava

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 16. Mar. 2010 17:57

Pozdravljeni,

zanima me, ali imate doma (ali v firmi) multifunkcijsko napravo. Sama imam trenutno Samsung SCX-4300 in sem precej nezadovoljna. Kot tiskalnik je sicer v redu, kopira pa reeeeeeeeeeees počasi, mečka in trga liste, toner je pa tudi zelo hitro prazen.

Predvsem bi rada slišala vaše izkušnje glede podobnih naprav, saj se odločam za novo - tokrat iz malce višjega cenovnega razreda, ker kopiranje nujno rabim zaradi službe. Predvsem pa želim nekaj hitrejšega in zanesljivejšega, da mi ne bo treba vsakega desetega lista vleči iz kopirca ven.

Kaj priporočate?
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
kajchyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 4. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a kajchyka » 18. Mar. 2010 23:56

jz mam doma od HPja, in sm full zadovolnja z njim, tiska hitr, kopira tud, edin kar je mal pocasen je pri skeniranju, ampak se tud to da prezvet...
so pa kartuse malo drazje...
Sinonim
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Sinonim » 18. Maj. 2010 14:10

To je tale hudič al...

Slika

Tud jz sm razočaran nad njim... Delal je enako sranje, trgal, sefral. Toner se pa je takoj spraznil....

Zdaj smo pa vzeli tega HP multifunkcijska laserska naprava LASERJET M1120N MFP pa je zadeva nepopisno boljša... :cool:

Slika
theiva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 7. 8. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a theiva » 24. Avg. 2017 16:24

Mi imamo doma model od Kyocere in smo zelo zadovoljni, sicer je malenkost velik, potrebujemo ga pa res samo za črno barvo, kupljen pa je bil tukaj http://www.anderwald.si/multifunkcijske-naprave Sicer res pride toner pol multifunkcijske naprave, ampak zaenkrat vredu dela. Glede hitrosti skeniranja pa težko rečem, ker sama ne uporabljam toliko.
zalaZala77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 27. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a zalaZala77 » 22. Mar. 2018 14:10

Če še kdo išče multifunkcijski tiskalnik, priporočam tega: https://www.anderwald.si/multifunkcijski-tiskalnik-kyocera-ecosys-m5526cdn. Ga imamo v službi že par let in dela brez problemov. Pa še pri Anderwaldu imajo akcijo do konca marca...Lahko prihranite tudi 100 Eur.
zapomnisi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 3. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a zapomnisi » 03. Okt. 2018 9:58

Tudi mi imamo v službi napravo Konica Minolta od Anderwalda: https://www.anderwald.si/multifunkcijski-tiskalniki

Smo res zadovoljni, dela super in hitro. Če pa že kdaj kaj zašteka, takoj pridejo popravit. Skratka priporočam!
tulipva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 21. 7. 2019

Neprebrana objavaNapisal/-a tulipva » 15. Okt. 2019 11:29

Preveri cene kartuš pred nakupom.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov