Koliko ste visoke?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 11. Avg. 2015 12:31

Sklepam po tem, ker si napisala.(zdaj si zbrisala, lol) :)
Sicer splošno težko razumem kaj napišeš... ampak tudi, če se že spoznaš na prehrano bi lahko vedela, da je sladkor sestavni del veliko živil in za naše telo izjemno pomemben tako kot marsikaj drugega kar nekateri zaradi vsesplošne ignorantske evforije z zdravo prehrano zanemarjajo :) Ampak pustimo to za kakšno drugo temo :)
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 11. Avg. 2015 12:40

^^ Najbrž je s ''cuker'' mislila samo ''bel, rafiniran sladkor''. Ampak kdo točno je pa v tej temi napisal, da je predebel (ali ne ve kako shujšat ali da ima težave s težo ... ), da bi bilo sploh smiselno, da se je oglasila s tistim prvim jeznim postom, pa res ne vem. :mrgreen:
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 12. Avg. 2015 13:45

MarijaNana napisal/-a:^^ Ja itak ... zdaj si pa izbrisala del, kjer si sama napisala, da moraš pazit, kaj ješ in na katerega se je katy (verjetno) navezala. :mrgreen: Sicer pa če smo vitke in zdrave, najbrž vsaj okvirno poznamo načela zdrave prehrane.


zbrisala sm ker je đabe govort zenskam k se vec k ocitno ne spoznajo na prehrano.In še vedno piše notr da je treba pazt kaj ješ,VSM ne samo men.za zdravje. be**** glupo .tema
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 12. Avg. 2015 16:35

^^ Ženska pa o čem ti bluziš? To je tema o tem, kako visoke so ženske uporabnice tega foruma. Odpri temo v forumu ''zdravje'' pa piši o zdravi prehrani, a prav? In daj malo se umiri, resno ... ker je prav patetično to tvoje razburjanje, ki niti nima nobenega realnega povoda v ničemer, kar je bilo napisano v tej temi pred tvojim prvim postom ...
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 12. Avg. 2015 17:57

Visoka sem 170 cm in zadovoljna z višino. Je taka povprečna velikost, da si lahko obujem petke in nisem tako visoka, da bi izstopala.

Edino, kar me včasih malo moti je to, da imam ekstremno nizko kolegico (150 cm) in je na koncertih malo zoprno klepetat (tudi če nimam pet). Me pa veseli, da se kolegica ne obremenjuje s svojo višino - načeloma je res tako, da za svojo višino nismo sami odgovorni in moraš sprejjeti to, kar dobiš :D

Ko sem pa še aktivno trenirala odbojko, sem si pa zelo želela, da bi zrasla še min 10 cm, ampak sem kmalu ugotovila, da se je moj razvoj zaključil in bom morala natrenirat svoj odriv :lach:
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 12. Avg. 2015 20:41

wtf Tina jaz te nič ne razumem.
a bo že kdo uredil podnapise prosim kr se zdaj samo režim vsakemu postu in ne morem debatirat :mrgreen:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Avg. 2015 23:29

Zadnjih n-postov je bilo pobrisanih, ker ne sodijo v to temo.

Sicer pa.. Sem bila prejsnji teden na zdravniskem, pa sem ocitno zrasla s 171 na 173 :cool: Me je prepricevala, da je meter sigurno natancen.

Very well, zdaj se lahko pri 23ih spet na novo zacahnam na okvirju vrat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Avg. 2015 7:31

^^ Waw res? Js sm bla tudi nazadnje ko sem se merila v srednji šoli 171 in me prou zanima če sem slučajno še kaj zrasla od tkrt :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Avg. 2015 8:01

Čestitam za dva centimetra :D!

Jaz sem bil v OŠ, en izmed najvišjih z 174....konec srednje šole 178. Vau :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov