Vragolije v savni

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 18. Jul. 2015 17:21

^^ Ne, samo simptomatično se mi zdi ... očitno te zelo obremenjuje, da vlačiš bivšega v čisto vsako temo, v kateri se oglasiš, celo v praktično vsak post ... moj mene niti slučajno ne obremenjuje do te mere (kar je tudi še kar jasno). ;)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 18. Jul. 2015 17:41

Napišem kdaj tudi kaj o bivšem s katerim sva se razšla 5 let nazaj, pa sm ga že zdravnaj prebolela in me ne obremenjuje. Izhajam iz svojih izkušenj in so ljudje, ki so bili del moje preteklosti ter me veliko naučili, za kar sem jim hvaležna.

Predlagam, da se vrnemo nazaj na temo savnanje :)

Sama sm marsikaj že po savnah videla, od oralnega sexa, pa nism šla tožarit folk varnostniku... ker me ne zanima kaj drugi počnejo, hodim v velnesu z večimi savnami in hodim tja da je meni fajn, da se sprosti, ne pa da se jezim kaj drugi počnejo...

Drgač mi pa ni jasno zakaj ste napadli tipa, hjoj, pač se mu je "zaluštalo" v savni, kot da se vam nikol ne :)
Po teh vročinah ne hodim v savno, pozimi sem pogosto tam in enostavno nisem tako zelo občutljiva. S partnerjem pa grem najraje v zasebno savno, ker mi sex po počivaličnih in kabinah sploh ne sede... Sex na javnem mestu je konec koncev tut prepovedan.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]