štirje slovenski vojaki grejo v Irak

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Se strinjate da grejo slovenski vojaki v Irak?

DA
9
33%
NE
18
67%
Skupaj glasov : 27

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 21. Mar. 2006 10:44

O grdo :(

Kje v LJ???

Hm nevem mogoče...ampak vem, da bodo drugo leto nekam hodil. Ker je od moje sošolke tm v 10 bataljonu.

No moj je trenutno še v kranjski vojašnici tk, da za zdej bo še vredu ampak kako bo pa v prihodnoti pa vprašanje. Ker se je govoril, da jih bodo neki prstavl. sam moj je zdej vodja skupine al kaj mah neki so ga povišal pa nevem točn kaj je zdej. Bomo vidl :?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 21. Mar. 2006 10:59

Ja v Lj...

Če jih bojo pa prestavljal je pa to skor sigurno v Lj, ker jih tam kao ful manjka. Pomoje je še najbol, če si v nadzoru zračnega prometa na Brniku... tam se majo mal bolj fajn. Kle v Lj pa skoz eni tereni pa fizična pripravljenost ipd. zato pa tut majo tok vojakov na bolniški k majo vsi neki kolena pa vezi zjebane...
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 21. Mar. 2006 11:02

Ja moj ma išias in je včasih zarad tega na bolniški.

Jst mojmu govorim nej neki nardi, da bo šel na Brnik. Moj ati je tm. In bi blo fajn, če bi se tja spokal.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 21. Mar. 2006 11:10

Ja tut jest mojmu govorim nej neki nardi, da ga prestavjo nekam kjer ni tok te fizične pripravljenosti k je že od avgusta na bolniški zardi kolena (tut operacijo je mel) in res nevem kako bo šel nazaj delat, ker je totalno izven fizične pripravljenosti zdej :? ... čeprov to, da te premestijo morš met itak veze, če ne ni nič :(

Hely najbol, da midve to zrihtava najinim fantom :wink:
Jest tut poznam eno k dela v kranjski vojašnici v kadrovski sam nevem kok lah kej ona nardi :?
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 21. Mar. 2006 11:19

Hm to pa nevem. Ker moj je v kranjski vojašnici ane. In bi blo full fajn če bi še na Brnik.
Sej mu morm spet mal zatežit. :P

Jah neki bo treba zrihtat :lol:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov