Stanje pri himni...

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 01. Jun. 2008 21:34

Raje priznaj, da ti grejo povsem druge stvari v nos


Recimo?
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 01. Jun. 2008 21:59

men je pa nasa himan ful lepa...mi gre tud kdaj kr na jok, če jo predvajajo ob športnih dosežkih naših športnikov, še posebej če koga poznam...to mi je najlepš...
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 01. Jun. 2008 22:01

*kayka* napisal/-a:men je pa nasa himan ful lepa...mi gre tud kdaj kr na jok, če jo predvajajo ob športnih dosežkih naših športnikov, še posebej če koga poznam...to mi je najlepš...


Heeee...jaz pa za naše športnike sploh ne navijam!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 01. Jun. 2008 23:12

Pontifex Maximus...sodeč po pisanju na forumu ti itak ne spoštuješ ne živih ne mrtvih, kaj šele da bi spoštoval simbole nekatere države.
Pač je tako, da ima vsaka država svoje simbole; zastavo, pesem, in kakšne druge pomembne stvari.In to se pač spoštuje.In ko se himna poje se tudi to spoštuje, ali naša ali od bilokatere države.Gre se pač za znak spoštovanja.
sicer pa če ne znaš spoštovat ljudi, te čist razumem zakaj ne znaš spoštovat himne.
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 03. Jun. 2008 12:08

Pontifex Maximus napisal/-a:
Bumerang napisal/-a:Kot da je tako težko tisto slabo minuto stati na nogah??? :roll: Grem stavit, da vsak komad od Gunsov traja dlje kot neka himna. In če lahko na nekem koncertu prestojiš dve uri ali celo več, ne vem zakaj ne bi mogel tisto bogo minuto namenit eni navadni himni?!


Zato, ker je pofl...in poflu ne moreš izkazovat spoštovanja. Poglej npr. himno nekdanje Sovjetske Zveze, Nemško himno, Angleško himno...in potem daj zraven Slovensko skrpucalo...Mogoče nam bi pa moralo biti v čast, da nas zamenjujejo s Slovaki! Heh...čeprav so oni ravno približno enaki cigani kot mi (ali vi).


Najbolj mi grejo na živce ljudje, ki ne spoštujejo države, v kateri živijo in jo znajo sam kur*at!!! Če ti kej ne paše in so vse druge države boljše, ne vem kaj še delaš tle???? Spokaj kufre, prodaj stvari in pojdi v kao rajsko Anglijo, Nemčijo al kam drugam :roll: .
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 03. Jun. 2008 13:39

moi T napisal/-a:Spokaj kufre, prodaj stvari in pojdi v kao rajsko Anglijo, Nemčijo al kam drugam :roll: .


pa še mi bomo mel mir... :D
Pa z vsem ostalim se tud strinjam...
Always look on the bright side of life!
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 03. Jun. 2008 18:34

:lach:

Če smem vprašat, na podlagi česa je skpucalo? Melodija, besedilo...? A to si tko strokovno ocenu al je pač bedna sam zato, ker je slovenska? :lach: :roll:
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 05. Jun. 2008 11:48

Tiavanna napisal/-a:Če smem vprašat, na podlagi česa je skpucalo? Melodija, besedilo...? A to si tko strokovno ocenu al je pač bedna sam zato, ker je slovenska?

:rofl:

Tebi PM pa predlagam, da gres na Presernov trg v Ljubljani in razbijes Presernov kip, ker ta tip je bil res pi*da - zaradi njega ne samo trpijo slovenski soloobvezni otroci ampak se vsi, ki morajo stat in poslusat naravnost nevzdrzno in pateticno besedilo njegove ciganske pesmi.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 05. Jun. 2008 15:07

Tiavanna napisal/-a::lach:

Če smem vprašat, na podlagi česa je skpucalo? Melodija, besedilo...? A to si tko strokovno ocenu al je pač bedna sam zato, ker je slovenska? :lach: :roll:


Muzikalno - ampak muzikalno je pa zato bedna, ker je slovenska...

Ti...tepka...opa kepka...a ni zanimivo, da imate/imamo slovenci sredi Ljubljane kip alkoholika, razuzdanca, ženskarja in pedofila? In vi ste celo nanj ponosni!
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 05. Jun. 2008 15:49

Pontifex Maximus napisal/-a:Muzikalno - ampak muzikalno je pa zato bedna, ker je slovenska...


Slovenska muska je vsa bedna, s skladateljem, po katerem je poimenovana najvecja dvorana CD na celu? Mimogrede, sploh ves, kdo je uglasbil Zdravljico?

Pontifex Maximus napisal/-a:Ti...tepka...opa kepka...a ni zanimivo, da imate/imamo slovenci sredi Ljubljane kip alkoholika, razuzdanca, ženskarja in pedofila? In vi ste celo nanj ponosni!


Ja jaz se popolnoma strinjam, to je S K A N D A L! Saj ti pravim, da je skrajni cas, da gres v gverilo in napades kip. Macola, sekira, veriga, you name it! Branil bos naso cast!

Ampak se vedno lahko pokazemo na uboge Ruse. Jim gre slabse, imajo se se bolj ciganske, pijanske, zenskarje kot Slovenci, pa se morilci zapovrhu!
Kip, Gori

Kaj so pa rekli na MNZ o drzavljanstvu ali se nisi povprasal?
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 05. Jun. 2008 15:57

kepka napisal/-a:
Ja jaz se popolnoma strinjam, to je S K A N D A L! Saj ti pravim, da je skrajni cas, da gres v gverilo in napades kip. Macola, sekira, veriga, you name it! Branil bos naso cast!

Jaz poznam enega ki pozna nekoga ki pozna nekoga, ki ročne granate prodaja pa podobne pripomočke..če kdo rabi za atentat na Prešerna zs

Ampak se vedno lahko pokazemo na uboge Ruse. Jim gre slabse, imajo se se bolj ciganske, pijanske, zenskarje kot Slovenci, pa se morilci zapovrhu!
Kip, Gori


Bogi rusi...njih pa res bog ne mara :D

Kaj so pa rekli na MNZ o drzavljanstvu ali se nisi povprasal?
:lach:

Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
eva.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 116
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a eva. » 03. Jul. 2008 11:20

Pontifex Maximus napisal/-a::lach:

Ti...tepka...opa kepka...a ni zanimivo, da imate/imamo slovenci sredi Ljubljane kip alkoholika, razuzdanca, ženskarja in pedofila? In vi ste celo nanj ponosni!



mi smo ponosni na njegovo delo na področju slovenske književnosti. ko boš ti napisu tak Sonetni venec kot ga je on, se bomo pa najprej pogovarjal ajprou?
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 03. Avg. 2008 17:25

Pontifex Maximus napisal/-a: Ti...tepka...opa kepka...a ni zanimivo, da imate/imamo slovenci sredi Ljubljane kip alkoholika, razuzdanca, ženskarja in pedofila? In vi ste celo nanj ponosni!


Lahko, da se bom zmotla ampak za moje pojme lahko to izjavi samo nekdo, ki je ali prespau use ure slovenščine sploh tiste v SŠ, ko je tolko govora o slovenski romantiki ali pa sploh ni hodu nit u SŠ kaj šele naprej.

Tisti, ki so malo širše izobraženi na Prešerna ne gledajo kot na alkoholika, razuzdanca, ženskarja in pedofila ampak kot na umetnika, ki je naredu ogromno za slovensko književnost.
In sploh pa razgledan človek pozna tudi kakšenga drugega umetnika iz zgodovine. . . In neverjetno- skor usi so bli "drugačni" kot je veljalo za njihov čas.

Meni gre na žiuce, ker dosti ljudi ne ve, da se po himni ne ploska. :roll:
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 03. Avg. 2008 19:50

ploska? tega pa še nisem doživela :)
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 03. Avg. 2008 23:51

pontifex ti si bedak :wink:

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov