Slovenski izobraževalni sistem

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 16. Apr. 2014 23:35

Anjeske napisal/-a:Kolikor sem slišala, bi število rednih in brezplačnih študijskih mest ostalo popolnoma enako, omejilo bi se pa število mest, za katera je treba plačevati šolnino (40% max od rednega programa, torej če imamo 100 rednih zastonj mamo potem zraven največ 40 izrednih plačljivih).


A ni tako, da bi bilo določeno število rednih mest in določeno število izrednih, za vsako od obeh oblik študija pa bi bilo 40% mest plačljivih? Če sem js prov razumela... Sepravi bi od redno vpisanih nekdo moral plačevati, nekdo drug pa ne :stupid:
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 19. Apr. 2014 11:49

floribunda napisal/-a:itak brezveze hodit na proteste. pa na volitve tudi. pa svoje mnenje je tudi kr neki met.

Tvoje mnenje bazira na pamfletih, glede na to, da ne znas odgovorit zakaj je zakon slab. Dvomim, da si ga prebrala, isto dvomim za avtorja tistega pamfleta (ceprav mogoce ga je in cinicno nacrtno take stvari pise).

Ewyx napisal/-a:A ni tako, da bi bilo določeno število rednih mest in določeno število izrednih, za vsako od obeh oblik študija pa bi bilo 40% mest plačljivih? Če sem js prov razumela... Sepravi bi od redno vpisanih nekdo moral plačevati, nekdo drug pa ne :stupid:

Ne ni tko. A si prebrala zakon? Ker po novem zakonu redni studij ne obstaja.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 19. Apr. 2014 13:37

^^Delno, sej zato pa pravim, da ne vem točno. Kako pa je potem?
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov