Schengen - Evropa brez meja

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 09. Jan. 2008 18:58

Če ti ni jasno, je bilo že pred padcem meja v Sloveniji ogromno nelegalnih priseljencev. Sedaj jih bo logično še več. In mnogi od teh so delali, delajo in bodo delali štalo.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 09. Jan. 2008 19:37

Zj ko ni več mej, nas bojo pa tujci pršli ropat - Oropala in pobegnila čez mejo.
GeorgeConstanza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 16. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a GeorgeConstanza » 12. Jan. 2008 12:28

Slovenija je bila in vedno bo tranzitna država. Vsi tujci, ki pridejo ilegalno gredo naprej proti razvitemu Zahodu in se ne ustavljajo v eni ubogi Sloveniji.

Meni bi bilo ful všeč, da tudi Slovenija postane malo bolj kulturno mešana, da se na ulicah kdaj sreča kakšnega črnca, kitajca, indijca, arabca... zdaj je dolgčas, smo vsi beli :roll:
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 12. Jan. 2008 13:17

GeorgeConstanza napisal/-a:Meni bi bilo ful všeč, da tudi Slovenija postane malo bolj kulturno mešana, da se na ulicah kdaj sreča kakšnega črnca, kitajca, indijca, arabca... zdaj je dolgčas, smo vsi beli :roll:
Očitno sedaj bolj slabo vidiš.
GeorgeConstanza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 16. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a GeorgeConstanza » 12. Jan. 2008 13:58

spermij napisal/-a:
GeorgeConstanza napisal/-a:Meni bi bilo ful všeč, da tudi Slovenija postane malo bolj kulturno mešana, da se na ulicah kdaj sreča kakšnega črnca, kitajca, indijca, arabca... zdaj je dolgčas, smo vsi beli :roll:
Očitno sedaj bolj slabo vidiš.


Sploh ne!
Je pa potrebno videti še kakšna tuja mesta, da ugotoviš da v Ljubljani ni ljudi iz odaljenih dežel.
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 12. Jan. 2008 14:09

G.C., res imaš slab vid, če do sedaj (vsaj v Ljubljani) še nisi zasledil ljudi iz oddaljenih držav.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 12. Jan. 2008 16:09

meni se pa to, da bi bilo v sloveniji več črncev, azijcev in eskimov sploh ne zdi nič posebej pozitivnega. pa ne me narobe razumet, ne vidim v tem nič slabega, ampak ne vem pa, zakaj bi živela kaj bolje, če bi vsako jutro na poti na faks srečala 5 pakistancev.
GeorgeConstanza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 16. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a GeorgeConstanza » 13. Jan. 2008 12:19

spermij napisal/-a:G.C., res imaš slab vid, če do sedaj (vsaj v Ljubljani) še nisi zasledil ljudi iz oddaljenih držav.


Vsega skupaj jih ni niti za vzorec in o tem jaz govorim!
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 16. Jan. 2008 0:44

^^ zdej jih bo vedno več
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 16. Jan. 2008 11:17

jullia_ napisal/-a:meni se pa to, da bi bilo v sloveniji več črncev, azijcev in eskimov sploh ne zdi nič posebej pozitivnega. pa ne me narobe razumet, ne vidim v tem nič slabega, ampak ne vem pa, zakaj bi živela kaj bolje, če bi vsako jutro na poti na faks srečala 5 pakistancev.


in od vsakega stran skakala če ma kšn kufr v roki, da ni kšna bomba :lach:
no, nevemče je to pogojeno z mati evropo, ampak učeri je enih petnajst mmmm nigerčkov igral fuzbal za bežigradom za našo šolo :P i like it :P

drgač pa šengen...Hja, edina dobra stvar je to da bo manj čakalnih vrst na mejah proti gor.Jih bo pa zato velik več za na morje na hrvaško :? je pa neumno zarad tega, če bo enkdo ukradu nek avto ga loh brez problema prec odpele v nemčijo recimo.In pa seveda švercanje vsega mogočega.vseeno bi moral bit nek nadzor nad tem.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 16. Jan. 2008 11:34

*purple* napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:meni se pa to, da bi bilo v sloveniji več črncev, azijcev in eskimov sploh ne zdi nič posebej pozitivnega. pa ne me narobe razumet, ne vidim v tem nič slabega, ampak ne vem pa, zakaj bi živela kaj bolje, če bi vsako jutro na poti na faks srečala 5 pakistancev.


in od vsakega stran skakala če ma kšn kufr v roki, da ni kšna bomba :lach:


no no, brez ksenofobije prosim. ni treba bit nestrpen do teh manjvrednih ras ;)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 16. Jan. 2008 11:36

nono men je itak vseen kdo je tuki in zame noben rasa ni manjvredna.sam imajo pa čudne fetiše s temi bombami :D
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 23. Jan. 2008 20:48

Jaz v teh odprtih mejah ne vidim nič pozitivnega, razen to, da se nam ne bo več treba ustaviti, pokazati dokumente ali pokazati, kaj si kupil (ko smo šli iz tujine domov), kar pa mi je itak vseeno, ker se mi ni težko ustaviti na eni meji. Zdaj bo samo še več švercanja itd.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Jan. 2008 22:56

eno od temeljnih načel EU je prost pretok surovin, dobrin, delovne sile in kapitala.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 23. Jan. 2008 23:02

na švercanje so pa pozabl :? Me zanima kako najdt en avto k ga ukradejo v ljubljani pa dopeljejo v nemčijo.zdej gre to veliko lažje kot je šlo prej.Pa droge in vse. :?

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron