Resnicna zgodovina ,kdo resnicno vlada na zemlji...

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 03. Avg. 2008 9:49

To je najverjetneje res, podobno kot večina Zeitgeista. Ampak vseeno; mi smo tak daleč nepomembni člani neke nepomembne države in kot posamezniki drastičnih spremememb ne bomo naredili.
Je pa vsekakor pravilno in mogoče celo edina rešitev iz vsega tega izobraževanje o realnem stanju.

Iluminati, imaš mogoče ti kakšno rešitev?
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 03. Avg. 2008 10:41

Resitev?

Preglejte material(pa se malo za-Googlajte)ustvarite si lastno mnenje in na podlagi resitev,ki so emenjene ukrepajte po svoji moci.

Enostavne resitve ni,ker so prevec mocni in so sli ze prevec dalec.

Sem pa siguren da jih bomo lahko ustavili ce,poberemo denar iz bank in ga pretopimo v zlato,diamante...,z drzavljansko nepokorscino,z nedovoljevanjem "Chipa" v telesu itd
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 03. Avg. 2008 11:19

Iluminati napisal/-a:Moski(50).
Tukaj lahko vidis samo minimalne informacije.
Raziskujem ze 7 let(takoj po 911).
Stvari so dosti bolj grozljive kot si predstavljas.
Saj ,ce se zaGooglas bos nasla se bolj grozljive stvari.
Najhuje pa je da se to ze dogaja tudi v Evropi.
Ce hoces ti lahko ves material na 5 DVD-jev pa ti posljem.(free!!!)
kantakt na ta e-mail waynetony@hotmail.com (zaenkrat ne dajem mojega slovenskega emaila)
LP


jaz se zzelo zanimam za omenjene zadeve... res zelo. nekaj o tem ze vem, verjetno pa zelo malo napram tebi.

zakaj pa bi mi poslal vse te zadeve zastonj?
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 03. Avg. 2008 12:02

Zato,ker so stvari prevec resne da bi jaz sluzil z njimi (ceprav sem porabil ogromno casa).
Uspeli bomo samo ce gre informacija do cimvec ljudi.Ves material potem daj se tvojim prijateljem,pa tudi skeptikom,pa se Jansi lahko posljes.
LP
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 03. Avg. 2008 13:03

Da se pripravlja "napad" na Evropo pa ni treba iti dalec:
Dnevnik.si :
http://www.dnevnik.si/novice/neverjetno/337883
S tem ,ko dodajo kokain v Euro bankovce (zanalasc,ker je prisoten v vseh bankovcih!!),se bodo ljudje prestrasil in sprejeli negotovinsko poslovanje (z Chipom v telesu!) brez problemov.
Sem vam rekel, da se stvari ze dogajajo (in se bodo zvrstili scenariji vedno hitreje),le povezati jih je trebe,zato mora moja informacija cim hitreje priti do cimvec ljudi!!
LP
Uporabniški avatar
dve olivi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dve olivi » 03. Avg. 2008 13:37

ce je kokain v bankovcih, jih bom z veseljem zbirala doma :lol:

vsekakor pa je resitev: da se vsi skupaj upremo, ves svet, sej nas je vec kot vseh vodilnih, ampak temu ne bo in ni tako, vsi bomo vzeli kar nam ponudijo in tako ubogljivo stopili h koncnemu nacrtu
eh
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 03. Avg. 2008 13:43

Stvar je zelo resna,ker ni bil najden kokain na ze uporabljenih bankovcih,ampak na novih!!!
Mislim,da humor pri tako resni stvari ni primeren!!
LP
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 03. Avg. 2008 13:59

Iluminati napisal/-a:Da se pripravlja "napad" na Evropo pa ni treba iti dalec:
Dnevnik.si :
http://www.dnevnik.si/novice/neverjetno/337883
S tem ,ko dodajo kokain v Euro bankovce (zanalasc,ker je prisoten v vseh bankovcih!!),se bodo ljudje prestrasil in sprejeli negotovinsko poslovanje (z Chipom v telesu!) brez problemov.
Sem vam rekel, da se stvari ze dogajajo (in se bodo zvrstili scenariji vedno hitreje),le povezati jih je trebe,zato mora moja informacija cim hitreje priti do cimvec ljudi!!
LP

Napad na EU? Ljudje se bodo prestrasili in nehali poslovat z gotovino, ker je gor kokain? Mislim, panika bi bila, crne koze. In bomo samo se s cipom v telesu okoli hodili? A mogoce v sluzbi dobis kes na roke, al ga dobis v neki fiktivni obliki? Nekateri imate prevec domislije.......

In jaz mislim, da vesolci vodijo svet ze od nekdaj. Ste gledal Stargate? Pomoje so nas naselili sem zato, da nas lahko gledajo in se nam smejijo, kako zganjamo paniko zaradi okuzenih bankovcev.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 03. Avg. 2008 14:10

Zivi raje v realnem svetu.
Ko bomo "spregledali"(nas frekvencni vidni spekter je samo 0,002%!!)bomo videli ce je sa kaj drugega okoli nas.
Zaenkrat pa se moramo prizemljiti in prepreciti "Plavokrvasem" da nas zasuznijo!.
Americane so ze, nas pa bodo lahko samo z strahom!!
Tako kot so uprizorili 2 svetovn vojni da sestavijo evropo skupaj,zaradi lazje kontrole,bodo posegli po ostali instrumentih.
Po-Googlaj malo da se malo seznanis z dejanskim dogajanjem,ne pa s tistim kar ti pove TV,casopis ali sola...!!
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 03. Avg. 2008 15:33

ILUMINATI... eni naj se slepijo, ce bo tako jim boljse... eni ne opazijo znake.

em kaj je s temi cipi??
Uporabniški avatar
dve olivi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dve olivi » 03. Avg. 2008 15:42

zaenkrat jih mamo v bancnih karticah in potnih listih, verjetno bodo napredovali tut kam drugam, nam pod kozo
eh
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 03. Avg. 2008 15:51

Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 05. Avg. 2008 11:55

Iluminati napisal/-a:Po-Googlaj malo da se malo seznanis z dejanskim dogajanjem,ne pa s tistim kar ti pove TV,casopis ali sola...!!


Torej, zbiranje informacij o uporabnikih, kot to pocne Google, se ti zdi pa sprejemljivo? To se dogaja v realnem svetu, za RFID pod kozo pa se malo pocakaj. Mimogrede, na bancni kartici ni nobenega RFID. Jaz je sicer ze ne bi hotela imet :D

Mene zanima, kaj ti delas, da te ne bodo zasuznjili, razen da na forumu ene izmed bolj Ameriskih in komercialno uspesnih chick-flick revij postas "pametne" linke in se delas, da ves kaj govoris? :rofl:
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 05. Avg. 2008 12:14

"Torej, zbiranje informacij o uporabnikih, kot to pocne Google, se ti zdi pa sprejemljivo? "
Ne ,ampak Google ti ne more vklopiti chipa za vklop dolocenega ukaza v mozganih!!

Porabil sem 7 let da sem zbral dovolj informacij,da mi je slika precej jasna in se mi zdi vmestno,da se ljudi informira o nevarnostih,ki jih bodo doletele zelo kmalu.
Kaj se delam? Ravnokar sem pisal Katarini Kresal glede Codex Alimentarious-a)sigurno nimas pojma kaj je to!
Treba je prepreciti da dajejo "legalno" strupe v hrano-mimogrede vsak dan jo kupujes!

Preberi si to (samo ne past takoj v nezavest):
http://www.green-living.us/codexarticles.pdf
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 05. Avg. 2008 17:21

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov