Protesti

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 03. Dec. 2012 15:04

jaz se lahk pofočkam :)

čeprav ko sm šla sem razmišljala, da je itak vseeno kdo zmaga. ker so gotofi ;)
Vsak raj ima svojo kačo.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 03. Dec. 2012 15:05

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 03. Dec. 2012 15:43

Jochie napisal/-a:
slovenc79 napisal/-a:
emm, mi ZAPRAVIMO 700€ na mesec. prihodek je večji :D plus, dodatni stroški za nepremičnine ki nam spet dajejo nek prihodek, itd, itd.. v glavnem, bajta kjer živimo, naš lajf, naš luksuz stane okol 700 na mesec, ja :) problemov pa nimamo zato ker mamo vedno dovolj rezerve, je red in ni dolgov, ni izgub. in ne skrbi :)


čakaj slovenc ko punco dobiš, se bodo stroški drastično povečali! :D :D :D
So true.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 03. Dec. 2012 21:13

takšne so še dražje! :wink:

floribunda napisal/-a:kolk vas je slo vceraj kej na volitve?


noben od kandidatov ni bil vreden obrabe mojih čevljev za 200m hoje od stanovanja do volišča in nazaj...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 04. Dec. 2012 23:53

da boste na tekočem z dogajanjem po sloveniji, vsaj kar se protestov tiče.

interaktivna shema protestov z urnikom protestov


včeraj je bilo na ulicah 20.000 ljudi.
21. se bodo protesti predvidoma združili s splošno stavko sviza. mislite, da bo to povečalo možnost uspeha in količino ljudi na ulicah?

kaj menit eo policijskem nasilju na protestih oziroma njegovi odsotnosti? včeraj so na shodu v ljubljani policisti sneli čelade in se pridružili shodu, ki se je vil po ljubljanskih ulicah, usmerjali ljudi in promet.
na trgu republike so bili navkljub vsemu v pripravljenosti robocopi, konjenica in vodni topovi.

protest je minil mirno. pridržali so le 5 mladoletnih oseb. slučajno sem šla v tistem trenutku mimo. aretacija je potekala popolnoma nenasilno. js sm bla na drugi strani ceste, zraven policajev s katerii so se tej,ki so mladoletnike pridržali, pogovarjali. v taistem dnevu so bili očitno pregledani že drugič. zasegli so jim nože in palice.

tudi v mariboru (vsaj poporočanju kolegice) je bila glavnina huliganov mladih petelinčkov.

kaj mladini špila v glavi in kak narod to vzgajamo?

mimogrede, komentarji na temo koliko stanejo ženske so bili pobrisani. mislim, da debat v drugih podforumih o tem ne manjka.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 06. Dec. 2012 17:54

Jaz sem bila v Celju na protestu in sem bila prav presenečena, ko sem potem preko medijev izvedela, da so aretirali 10 vandalov. Presenečena pa zato, ker se to ni zgodilo v tistih treh urah ko je bil trg pred občino poln, tako da očitno so se potem ko je bil protest že bolj ali manj končan malo ogreli alkoholizirani mladci in naredili kakšen tumjaht. Jaz sem bila tam med 16 in 19 uro, ljudi je bilo tam cca. 2500, v teh treh urah je poknilo manj kot 20 petard in drugih pirotehničnih sredstev. Najhuje kar je bilo je da so letele flaše v vrata občine, pa še tista poškodba je bila minimalna.

Na začetku sta protest spremljaja le dva policista, ki sta tudi nosila nagelnje. Ob cca. 17:30 uri, po tem ko se je skupina zamaskiranih mladcev (ampak res so bli škorci) malo ogrela in pričela metati flaše v vrata, prižigati Janševe slike in je poknilo nekaj petard je prišlo cca. 20 robocopov, ki so se postavili pred vrata občine. Druga pa ničesar, jaz nisem bila priča nobenim provokacijam policajev, niti nasilju.

Je pa tak da Šrotko ne ve točno, zakaj je Celje protestiralo. Stvar je pa čist simpl (pa sej tud on nima čistih rok, daleč od tega, je pa res tudi da Celje je pod njegovim mandatom pridobilo marsikaj), ampak za vraga pjanga, če že podpira Kanglerja, bi bil vsaj tih, ne pa da to javno trobi.

Zdaj Kangler je danes napovedal odhod z županskega stolčka, novi protesti pa se še napovedujejo dalje (proti razpustitvni mestnega sveta). Jaz upam, da če se je začelo, naj se tudi dokonča in da ne bo kar zdaj konec vsega ko da je vse v najlepšem redu.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 06. Dec. 2012 18:58

Jaz se ne bi mogla bolj strinjati s prostesti! In prvi rezultati se ze kazejo....kaj cmo lepsega :D
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 06. Dec. 2012 21:29

Bravo, odstavili so zupana, ki so si ga sami izbrali. Demokracija je res tiranija neumne vecine.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 07. Dec. 2012 10:52

v vsaki službi te sami zberejo in letiš, če si nesposoben oz če niso zadovoljni s tabo.
Vsak raj ima svojo kačo.
Noma32
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 7. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Noma32 » 07. Dec. 2012 13:30

Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 08. Dec. 2012 1:05

s0nckic4 napisal/-a:v vsaki službi te sami zberejo in letiš, če si nesposoben oz če niso zadovoljni s tabo.
drugi mandat
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
carrie_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 29. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a carrie_ » 08. Dec. 2012 19:37

Sej smo Pahorju zdej tud dali drugo šanso. Si jo je zaslužu? I don't think so. Če je volilna udeležba pod 50 % bi morala oba kandidata odstopit! V Slo je pa tako, da bi dobili novga predsednika tud z 1% volilne udeležbe.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 08. Dec. 2012 20:22

@ M

fora je, da je pač folku kliknal da tako delovanje nikamor ne pelje in so se pač začel bunit. do novih volitev pa je še daleč in folk živi preslabo ter noče čakat. pač jeza, ki se je nabirala že dolgo je zdaj prišla na površje.
Vsak raj ima svojo kačo.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 14. Dec. 2012 18:18

V prvem mandatu je bil Kangler priden, sredi drugega ga je začel srat.

Sej LJ je Jankovića tudi dvakrat volila, drugi mandat mu je celo dvakrat potrdila. Ko bo zmanjkalo denarja, bodo tudi v prestolnici preganjali Jankovića, brez skrbi.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 21. Dec. 2012 14:19

upam, da se boste tudi cosmopolitanke in cosmopolitani danes zbrali v čim večjem številu. ne bo odveč, če si prej preberete nakj koristnih nasvetov.

Slika

pazte na glave, izogibajte se pizdarijam in se vidimo na trgu republike, če pa niste v ljubljani pa v mestu vam najbližjih protestov.
ne gre se za leve in desne, gre se za nas!

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov