Primer koroške deklice Klare Kaker

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 27. Mar. 2012 21:05

http://slo-kronika.si/novice/primer-koroske-deklice-pricevanje-o-spolni-zlorabi-klare-kaker/

http://slo-kronika.si/novice/kronologija-primera-koroske-deklice-klare-kaker-toni-mi-piha-v-tico-toni-me-boza-po-tici/

(youtube)Tiskovna konferenca - Svetovalnica Akcija, 17. marec 2012

Kaj menite o tem? Za mene je to dokončen propad socialne in pravne države.

Pazite kaj delate in kolko bote hoteli dobro sočloveku, ker se lahko zgodi, da vas bodo za dobrodelnost zaprli.
Zadnjič spremenil Dioniz, dne 27. Mar. 2012 21:19, skupaj popravljeno 1 krat.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 27. Mar. 2012 21:11

“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Mikopina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mikopina » 29. Mar. 2012 10:22

A Slovenija je kdaj bila socialna ali pa pravna država? Za nekatere zagotovo ne ker če bi bila, potem bi morali zgraditi najmanj še ene 3 zapore, ker mi bilo premalo prostora za vse kriminalce in kradljivce pri nas!
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 30. Mar. 2012 21:40

“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 01. Apr. 2012 9:13

Če mene vprašaš, noben ne ve točno za kaj se gre. Kle se ne ve kdo pije, kdo plača.

Absurd, da je prišlo do medijskega izpostavljanja otroka. Dejstvo je, da kle noben ni ravno nedolžen. Še zdej se ne ve točno al je pršlo do zlorabe s strani dedka, mati tut ni svetnica, ker je otroka tut že zapustila kot malo, oče je šou predaleč s to medijsko vojno, polcija je pretiravala s tistim vdorom v dom. Skratka, ne moreš verjet, da se to dogaja v Sloveniji!
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 02. Apr. 2012 10:33

Mikopina napisal/-a:A Slovenija je kdaj bila socialna ali pa pravna država? Za nekatere zagotovo ne ker če bi bila, potem bi morali zgraditi najmanj še ene 3 zapore, ker mi bilo premalo prostora za vse kriminalce in kradljivce pri nas!


že če na vrata parlamenta rešetke postavjo bo veliko rešenega...ljudstvo v Sloveniji pač ni pomembno, bomo že nekak - sej 15% zvišanje dobrin (da ne govorim o bencinu) in 15% znižanje plače ni taka reč, ker se vsi totalno potolažimo ko izvemo, da so poslancem za 15 centom malco podražil..yupii :heul:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 02. Apr. 2012 10:46

OSebno menim, da deklica ni bila zlorabljena, ampak zmanipulirana in naučena, da govori o zlorabi. S strani socialnega delavca in očeta, ker konec koncev, to je bila njegova "pot do otroka". Sranje da ni večjega.

Sama sem mama, in vem, kako lahko je otroka "naučiti besed" in kako hitro verjame. Potrebovala bi cca 3 ure, da bi jo prepričala, da reče "J Janša me je božal po luliki". Ne ločujejo med domišljijo in realnostjo.

Včeraj mi je mala razlagala, da je bila na sprehodu v gozdu in je njeno prijateljico Kajo pojedel volk. Nato je prišel očka in jo izrezal ter rešil iz volkovega trebuha. Podam prijavo da okoli bloka hodi volk?
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 02. Apr. 2012 16:54

Daj rajš tisto o JJ. Bo vsaj nekaj dobrega iz tega :D
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 08. Apr. 2012 10:48

inaa napisal/-a:
Mikopina napisal/-a:A Slovenija je kdaj bila socialna ali pa pravna država? Za nekatere zagotovo ne ker če bi bila, potem bi morali zgraditi najmanj še ene 3 zapore, ker mi bilo premalo prostora za vse kriminalce in kradljivce pri nas!


že če na vrata parlamenta rešetke postavjo bo veliko rešenega...ljudstvo v Sloveniji pač ni pomembno, bomo že nekak - sej 15% zvišanje dobrin (da ne govorim o bencinu) in 15% znižanje plače ni taka reč, ker se vsi totalno potolažimo ko izvemo, da so poslancem za 15 centom malco podražil..yupii :heul:
15% znizanje plac ni za vse ljudi. Poleg tega pa ze dolgo ni vec 15%. Na koncu spet ne bo nic.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Vincent
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 12. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Vincent » 10. Apr. 2012 23:25

Men je pa že sam začetek grozen. Mtka, ki sploh ne skrbi za svojega otroka, se en dan spomne, da bi rada tega otroka vzela svojemu možu in ... socialna služba tega froca uzame fotru in ga da mtki?! In pol se začne vse komplicirat. Ne bi vedla, zakaj npr je imela tale mtka večje pravice do deklice kot fotr?!
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 11. Apr. 2012 21:40

Vincent napisal/-a:Men je pa že sam začetek grozen. Mtka, ki sploh ne skrbi za svojega otroka, se en dan spomne, da bi rada tega otroka vzela svojemu možu in ... socialna služba tega froca uzame fotru in ga da mtki?! In pol se začne vse komplicirat. Ne bi vedla, zakaj npr je imela tale mtka večje pravice do deklice kot fotr?!
Zato, ker je sodna praksa, da imajo zenske vecje pravice do otrok (in tudi sicer). Razen ce jo ravno najdejo z iglo v roki ali kaj podobnega.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Vincent
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 12. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Vincent » 11. Apr. 2012 22:45

Mahagonij napisal/-a:Zato, ker je sodna praksa, da imajo zenske vecje pravice do otrok (in tudi sicer). Razen ce jo ravno najdejo z iglo v roki ali kaj podobnega.


Ja sej glih to ... sodna praksa ... sam, če se mtka že na začetku odpove otroku in recimo dve leti za otroka skrbi oče ... potem pa se mtki zazdi, da bi ona mogoče pa mal mela zdej "svojega" otroka nazaj ... A veš ... ?!
V tem primeru je čist blesavo govorit, da ma mtka večje pravice do otroka ... ker ni čist nč za otroka naredila, razen da ga je rodila ... ampak ja ... sodna praksa ... wou.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 12. Apr. 2012 10:59

ker ni nič za otroka nardila....se strinjam, čeprav je razmišljanje napačno. Kakšne pravice? Otroka ne dodelijo nekomu zarad "nagrade", ne gre se za to, kdo ima večje pravice do otroka, ampak.....otrokovo dobro :wink: Ne, kaj je fer in kaj ni fer, kdo si ga bolj zasluži ipd.

In velja mnenje, da bi otrok bolj trpel brez mame kot brez očeta oziroma da mamo bolj potrebuje kot očeta.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Babs.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Babs. » 19. Apr. 2012 17:26

barbie_girl_85 napisal/-a:
In velja mnenje, da bi otrok bolj trpel brez mame kot brez očeta oziroma da mamo bolj potrebuje kot očeta.


in na čem točno temelji to mnenje?
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 19. Apr. 2012 17:35

Tudi meni to NI jasno.
Imate take predsodke zraven se pa čudimo zakaj folk ne more vidt familije z 2ma očijema.. :roll:

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov