Postopno ukinjanje študentskih bonov

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Se strinjate z vladnim predlogom?

Da
2
6%
Ne
29
94%
Ne vem, me ne zanima
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 31

Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 21. Avg. 2006 19:51

spet bo kreganje. kadarkoli se odpre kakšna tema povezana s študijem se študente deli na redne in izredne. vsi smo študenti,vsi mormo jest, vsi hočmo študirat, met diplomo, vsi! ne vem zaka se neki delimo, a ni izrednim že dost hudo k si morjo študij plačevat? pol bi se pa eni redni študentje še kako drugače spravli na njih.
glede bonov pa, md vikendi jih gre res večina domov, sam nekateri ostanejo v LJ ali Mb ali Kopru k se majo za učiti. isto velja za počitnice, sploh zimske, takrat so izpitni roki, študent je še vedno dost v tistem kraju kjer študira, sploh če doma ni pogojev da bi dubu mir za učit.
ne, ne strinjam se s predlogom vlade.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
*sashika*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 17. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *sashika* » 10. Sep. 2006 14:16

nisem še doživela, da nebi pogledali, če je moja študentska in če je veljavna. bi pa ukinila bone med poletnimi počitnicami.

Ewchk- in kaj bi ukinila izrednim študentom? saj tistim, ki so redno zaposleni ne morejo nič, ker nimajo nobenih ugodnosti.
jaz imam status rednega študenta, čeprav študiram izredno, da lahko delam na napotnice. bi pa veliko rajši videla, da ga nebi imela, in da bi dobila službo.
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 13. Sep. 2006 9:10

Če ukinejo bone čez poletje pade sem noter tudi september, ko ima kar veliko študentov še izpite, se morajo vpisati ipd. in za vse to moraš biti v lj in bi se vsekakor prileglo iti tudi nekam jest. Se vam ne zdi?

Še večja neumnost je pa to, da nekdo, ki recimo študira v Mb ali Kp v Lj ne more jesti na bone. Saj študent si povsod. Ne glede na to kje študiraš.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov