Pomilostitev Danila Kovačiča

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Se strinjate s pomilostitvijo?

Da
5
21%
Ne
19
79%
Skupaj glasov : 24

Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 02. Feb. 2006 9:27

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenija/20060201_3068757.php

Se strinjate?

Meni je kr slabo, ko slišm kej tacga. Tip delu cel lajf kozlarije, zdej je pa revček bolan in so postle na Dobu pretrde zanj...mislm wtf :wall: Nevem no, očitno pri nas vsak tavelik kriminalec, ki ga zastopajo Čeferini odleti na svobodo...s takimi in drugačnimi razlogi.

Nevem kaj je Drnovšek razmišljal, ko je podpisal to pomilostitev...moj oči je reku, da ni čist pr sebi...nevem, človek bi celo pomislil, da hoče postati naslednja Indira Gandhi in Nelson Mandela...? :roll:
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 02. Feb. 2006 9:33

ja, mal se mu je skisal .... definitivno ....
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 02. Feb. 2006 10:45

meni je čist mim...ja buuhuuu.... pa naj bi bil mičken manj "kriminalno usmerjen" pa mu ne bi blo treba bit na Dobu, ampak bi lahko bil v top bolnišnici... v koprski zapor nej bi ga premestil, tam je pa že skor kot top hotel.... jao... preklicat pomilostitev, pa ga nazaj v zapor strpat! naj odsluži ta tri leta pa par mescev :evil:
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
MissRap
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 3. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MissRap » 02. Feb. 2006 12:19

A je kšna z Ng?
Ne morjo enga podjetnika,k pere denar(itak ga vsi,pol bi moglo bit pou Slovenije v zaporu) dat zravn najhujših morilcev.
Hit in podobna velika oz. tudi manjša podjetja pač perejo denar.
Ma če bi bla kšna s primorske bi točno vedla,da tip je car.Prijazen,zmeram poskrbel za svoje delavce,in kaj če je opral nekej denarja.
Tak je cajt pač(pa ne da to odobravam).
Samo je res prijazen.
Vsa gariška regija ga pogreša v Hitu pa delouci vrjetno škripajo z zobmi k ga ni.
Upam,da me ne bo zdej kdo napadu,kako lahko podpiram pranje denarja.
Ga ne,samo na žalost so taki cajti,k ga poskušajo in ga večina.
LP
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 02. Feb. 2006 13:05

kr neki, bil je obsojen, zaporu se je na veliko izmikal, pol je za par dni celo pristal na dobu, takoj nato so ga premestil na psihiatrijo v polje, zdej je pa kr pomiloščen.
sramota.
MissRap
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 3. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MissRap » 02. Feb. 2006 13:10

Ja pa pomisli ne vem,da bi ti npr.v obrambi nekoga ubila,pa bi te obsodili na 1 leto,pa bi te dali med une pedofile in morilce na dob,bi se vrjetno tudi izmikala.
Al ne?
LP
parižanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 1. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a parižanka » 02. Feb. 2006 16:03

Se čist strinjam da so ga pomilistili ker je res zakon. Sama delam v Hitu in vem kako je. Ko je bil on direktor je blo vse poštimano, poskrbel je za delavce in jih pravično plačal. Zdejšnja oblast pa nima pojma. Kaj mislite da zdej nobeden ne pere denarja? Lih tako ga.Navijam za Danila Kovačiča in da bi prišel nazaj v Hit.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 02. Feb. 2006 16:13

Jst sicer nimam dost pojma, za kaj gre pri vsej zadevi, ampak ko sem slišala za to, sem bila prav pozitivno presenečena nad Drnovškovo odločitvijo. :)
parižanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 1. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a parižanka » 02. Feb. 2006 16:26

Vprašanje kaj je vse odzat za tem ker mi ne vemo. Lohk da so kakšne mučke.Saj veš kako je v politiki
kai
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 28. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kai » 02. Feb. 2006 23:40

Drnovšek je čist zasral s to svojo potezo. Čudim se, da ta luknja v ustavi dejansko še obstaja (da lahko predsednik pomilosti kaznjenca). Kaj hočejo s tem pokazati dobroto? Za moje pojme to ni dobrota ampak navaden bullshit.

Večina ljudi, s katerimi sem se pogovarjala o temu, meni, da na Drnovška ne vpliva denar. Pravijo, da nanj vpliva njegova bolezen; da nima več možganov na pravi valovni. S tem se preprosto nočem strinjati. Sicer je pa Kovačič tako ali tako zapisan kot kriminalec. Za vedno. Ne glede na to, a gre v zapor. Vsi bodo vedno vedeli - to je oni, ki je kradel. Mogoče ma pa življenje že tako ali tako uničeno.

Isto je delal tudi Tito, za 29. novembra vsako leto. Spuščal je kaznjence na prostost. Ampak on je spuščal ven vsaj ljudi, ki so bili že nekaj časa v zaporu, ki so večino svojega 'dolga državi' že tako ali tako izpolnili. Tudi s tem se ne strinjam, ampak je bolje to, kot na plano spustiti kriminalca, ki ima za sabo enomesečni pripor?

Kdo ve.. ustavo je treba pa vsekakor spremenit.
bounce around kai like bunniez
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Feb. 2006 9:20

...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
parižanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 1. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a parižanka » 03. Feb. 2006 17:48

kai napisal/-a:Drnovšek je čist zasral s to svojo potezo. Čudim se, da ta luknja v ustavi dejansko še obstaja (da lahko predsednik pomilosti kaznjenca). Kaj hočejo s tem pokazati dobroto? Za moje pojme to ni dobrota ampak navaden bullshit.

Večina ljudi, s katerimi sem se pogovarjala o temu, meni, da na Drnovška ne vpliva denar. Pravijo, da nanj vpliva njegova bolezen; da nima več možganov na pravi valovni. S tem se preprosto nočem strinjati. Sicer je pa Kovačič tako ali tako zapisan kot kriminalec. Za vedno. Ne glede na to, a gre v zapor. Vsi bodo vedno vedeli - to je oni, ki je kradel. Mogoče ma pa življenje že tako ali tako uničeno.

Isto je delal tudi Tito, za 29. novembra vsako leto. Spuščal je kaznjence na prostost. Ampak on je spuščal ven vsaj ljudi, ki so bili že nekaj časa v zaporu, ki so večino svojega 'dolga državi' že tako ali tako izpolnili. Tudi s tem se ne strinjam, ampak je bolje to, kot na plano spustiti kriminalca, ki ima za sabo enomesečni pripor?

Kdo ve.. ustavo je treba pa vsekakor spremenit.


On ni kradel.Pozanimaj se zakaj gre da boš vedla in ne boš govorila neumnosti
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 03. Feb. 2006 18:35

Drnovšku se je sfuzlal zarad holistične medicine čist ... če mal pa se bo včanu v hare krišno, pa začeu z ruho prodajat kruh po bajtah ... sam pustmo nega, on je naredu veliko za SLO, zdej se mu je mal zrolal ...
Zame je gospodarski kriminal takoj za umori ... in še prenizke so kazni v SLO ... Sadar danes dobil 3 leta aresta, pokradel pa nevemokoliko milijonov ... ta bi mogu za vsak milijon dobit pou leta aresta ... ne pa 3leta ... dejte no ... kok življenj uničijo taki ... en enga kokne, gre za 20let v arest in to je to ... gospod tapata pokrade 200 mio tolarjev, jih "pospravi" v tujini, pride z aresta po 2letih in mu še zmer ostane ta keš ... to je napaka ... ampak sej mamo veliko pravnikou, ki spadajo pod uglede poklice, pa se bojo že oni kej pametnega spomnili ... mi tehniki tko nimamo pojma :P
ne, ni prou, da so ga spustili ... ne glede kaj je naredu za NG ... pa Hitlerja za narodnega heroja ... brezveze ... vsi morjo bit pred sodiščem enaki ... ne glede na zdravstveno stanje ... in koji **** je kovačič, da ne bo šu v arest ... Ne, ne podpiram tega!
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 03. Feb. 2006 19:09

bejbika napisal/-a:Drnovšku se je sfuzlal zarad holistične medicine čist ... če mal pa se bo včanu v hare krišno, pa začeu z ruho prodajat kruh po bajtah ... sam pustmo nega, on je naredu veliko za SLO, zdej se mu je mal zrolal ...
Zame je gospodarski kriminal takoj za umori ... in še prenizke so kazni v SLO ... Sadar danes dobil 3 leta aresta, pokradel pa nevemokoliko milijonov ... ta bi mogu za vsak milijon dobit pou leta aresta ... ne pa 3leta ... dejte no ... kok življenj uničijo taki ... en enga kokne, gre za 20let v arest in to je to ... gospod tapata pokrade 200 mio tolarjev, jih "pospravi" v tujini, pride z aresta po 2letih in mu še zmer ostane ta keš ... to je napaka ... ampak sej mamo veliko pravnikou, ki spadajo pod uglede poklice, pa se bojo že oni kej pametnega spomnili ... mi tehniki tko nimamo pojma :P
ne, ni prou, da so ga spustili ... ne glede kaj je naredu za NG ... pa Hitlerja za narodnega heroja ... brezveze ... vsi morjo bit pred sodiščem enaki ... ne glede na zdravstveno stanje ... in koji **** je kovačič, da ne bo šu v arest ... Ne, ne podpiram tega!


se strinjam cist s tabo....!!!!
Zdej nej se sadarja pa auerja pomilosti pa je .... :roll:
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 03. Feb. 2006 19:49

bejbika napisal/-a:ne glede na zdravstveno stanje ... in koji **** je kovačič, da ne bo šu v arest ... Ne, ne podpiram tega!


Pri nas se mi zdi pravi fenomen, kako naši kriminalci "čudežno" zbolijo, ko je treba plačat za svoje napake...jst bi jih pol vse doživljenjsko v Polje strpala... :roll:
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron