Pomilostitev Danila Kovačiča

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Se strinjate s pomilostitvijo?

Da
5
21%
Ne
19
79%
Skupaj glasov : 24

Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 09. Feb. 2006 10:43

Oooooooooooooooo kok ste pametni.....kolk velik je še golfivcev u Sloveniji, k jim zaradi takšnih ali drugačnih vez niso niti sodil....Kovačič je pa vsaj neki naredu :D ......... men je pa všeč, ker je brihtn pa znajde se...pa dobrga odvetnika ima ....................
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 09. Feb. 2006 13:41

uršy napisal/-a:Oooooooooooooooo kok ste pametni.....kolk velik je še golfivcev u Sloveniji, k jim zaradi takšnih ali drugačnih vez niso niti sodil....Kovačič je pa vsaj neki naredu :D ......... men je pa všeč, ker je brihtn pa znajde se...pa dobrga odvetnika ima ....................


ja neredu je za svojo rit in čist za nč druzga...........pa vsak goljufivc bo enkrat pršu na svoj račun.....bresskrbi........no razen parlamentarcev in poslancem, tem res nebojo nkol sodil, ko tok pokradejo..........
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 09. Feb. 2006 14:50

Jest se strinjam s pomilostitvijo.
Saj ni vzel on, je razdelil med ljudi in tako vsem omogočil boljše življenje.
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 09. Feb. 2006 15:39

Kaj looooliraš opium......on je velik nakradu zase, velik je dal pa tud za druge...torej goričane....pa so bli vsi zadovoljni.....eni pa sam zase kradejo :wink:
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 02. Mar. 2006 20:47

Jah najbolje da se zdej vsi ki so v zaporih obrnejo na našega milostnega predsednika in bo kr lepo vse pomilostil in bojo naši zapori lepo prazni in bomo edina država na svetu, ki ne bo imela zaporov.
Mislim čist preveč. Če si je zaslužil sedet naj odsedi kazen,da ne bo potem počel spet pi*darij pol se bojo pa po glavi tolkl joj kaj smo naredil :stupid: ??
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
tascica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 19. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tascica » 03. Mar. 2006 16:34

ste brale zlocin in kazen? Ko Rastolnikov ubije staro zoprno bogato starko (po nesreci je se njeno sestro cesar ne odobravam) da bi potem njen denar razdelil med revne ljudi, ki umirajo vsak dan. Meni se zdi njegova odlocitev pravilna (ceprav jih vecina tega ne podpira, niti Dostojevski baje:) ) No v glaunem z enim slabim dejanjem bi naredu ful dobrih. tko je Danilo iz bara naredu celo podjetje od katerega zivi zdej vecina Goricanov. Tko da vprasanje je, komu je sploh kradu? in od tega baje sploh nc ni slo v njegov zep. je prsu na tak velik polozaj, malo so mu zrasla krila in je naredu par napak. je pa zaradi tega tudi ze dosti pretrpel, tko da mu res prvoscim pomilostitev. naj v miru uziva zivljenje do konca. Bravo Drnovscek.
Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 18. Nov. 2007 10:07

v določenih primerih se strinjam s pomilostitvijo, v tem primeru pa mislim, da ni bilo ravno upravičeno....

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov