Policija v Ljubljani

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 03. Feb. 2008 22:47

No sej....važno da si ti vedno neki kontra celmu svetu, pa je koza sita in volk cel. Uživaj še naprej...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 03. Feb. 2008 22:48

a bi se vidva lepo prosim to zmenla na zs? :roll:
konc OT
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Uporabniški avatar
Racman
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 22. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Racman » 03. Feb. 2008 23:08

exdancer napisal/-a:jah lej mal sikanja na eni in na drugi strani in dobiš tak končn rezultat..
sj veš smo vsi ljudje in ne moreš zdj užaljeno tuki svojo gonit. morš priznat da nisi prov ravnal, in ja tud polcaj ni prov ravnal. ampak kaj veš mogoče ga je pa predn je tebe ustavu kdo razjezu...ni ravnal prav, samo a ti pa lahko rečeš da si ravnal prav k si hotu pobegnt? kako pa nj odreagira na tvoj pobeg? če je hotu samo tvojo osebno ti pa si hotu zbežat? pa normalno da bo pomislu da kj skrivaš...dj poglej mal realno na vse skup.
oprosti res smo te napadl zdj tuki, samo mislm da lahko priznaš da tvoja zgodba kake pravne osnove nima..


Hotu sem pobegnit, ker nisem bil prepričan, da je to policaj. Zadeva se je razvila zato, ker mi tip ni hotel pokazati značke. Če bi mi jo pokazal, bi blo vse ok. Tako da moj beg je le posledica njegove reakcije....
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 03. Feb. 2008 23:24

sj ti hočm to povedat....ne veš zakaj je reagiru tko kt je. ne moreš vedet zakaj ti ni hotu od blizu pokazat značke. pač njemu se je zdel zadost da ti je pokazu tok kokr ti je (ker je pač on v svoji glavi pomembn ker je le policaj in eni-ne leti točno na njega- misljo da so boga za j** prjel če so na tej poziciji), teb pa to ni blo vredu... ti si mel v glavi svojo verzijo (k je oprosti mal filmska :) ) in si zato pomislu na najslabš in hotu pobegnt...on pa ni vedu zakaj ti bežiš in te je avtomatično aretiru. temu se reče slaba komunikacija. kakorkoli obrneš, ne njegova in ne tvoja reakcija nista bili na mestu. s tem da je pač on državni organ in njemu ne moreš nič, on pa teb lahko zato ker si bežal in si zbudu upravičeni sum.
pa maš naše pravosodstvo..ni pravično ampak tko pač je. naslednič pa vrjamm da boš premislu kako boš odreagiru ane :wink:
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov