Policija v Ljubljani

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 02. Feb. 2008 22:46

Racman napisal/-a:Še pred tem sem se drl ko zmešan naj mi nekdo pomaga (en kolesar je celo pelal mimo, a ni storil ničesar, bumbar), in sem zaradi tega fasal kar krepak udarec v čobe (še zej mam otečeno vse skup).

Racman napisal/-a:le kriknil sem biciklistu, naj mi pomaga


no tule pa nisi glih konsistenten pri izjavah o tem kaj se je res zgodlo.
moje mnenje...užaljen moški ego ker so te ustavli policaji in zdj mal napihuješ zgodbo in se smiliš nam vsem.
že možno da si bil kot sam praviš malce pijan. ampak kokr si napisu sta s kolegom začela pit ob 5ih in končala ob polnoči. nazadne k sm preštela je blo to 7 ur in težko ti vrjamem da si spil samo par piv. pa tud če si, se od piva lahko hudo napiješ. če pa si pil zraven še koktejle kokr opisuješ v prvem postu...tvoja malce pijanost še tok bolj ne zdrži.
in če pogledaš s policajeve plati....ti ko spiješ eno pivo se ti že zavoha v sapi in če si ti polcaja sprašvau če ti prbliža značko, pr tem da ti je smrdelo z ust po pivu....kaj pa bo mislu druzga kokr da ga en pijančk zafrkava v glavo. in če si potem še probu pobegnt...men ni nč čudno da sta te aretirala. vredu nebi te smela kresnt...ampak spet vprašanje, kaj si naredu takega da sta te udarla....si mogoče kšnga udaru al pa odrinu ob tem svojem vpitju, pa se tega sploh ne zavedaš?
zgodbice o tem kok si nedolžen kot angelček prhran za svojo mamo, da bo še naprej misnla kok pridnga fantička ma doma..pa za svoje kolege da bojo misnli kak car si, k so te policaji po nedolžnem napadli. ne si pa delat blamaže na televiziji, ker ne boš naredu bedakov iz policajev ampak boš sam izpadu bedak. tvoja zgodba niti slučajno ne bo vzdržala na sodišču, sploh pa ne še boš tako "konsistenten" kot si tu na forumu.
pa verjem da bi te podprla če bi res mel kako zgodbo proti policajem, ker daleč od tega da bi bili nedolžni in se ukvarjali samo s pomembnimi stvarmi...samo tvoja zgodba je mal preveč sumliva da bi kr tko vrjela...bi mogla bit zravn al pa vidt posnetk, da bi verjela tvoji tako opevani nedolžnosti.
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 03. Feb. 2008 0:26

exdancer napisal/-a:
Racman napisal/-a:Še pred tem sem se drl ko zmešan naj mi nekdo pomaga (en kolesar je celo pelal mimo, a ni storil ničesar, bumbar), in sem zaradi tega fasal kar krepak udarec v čobe (še zej mam otečeno vse skup).

Racman napisal/-a:le kriknil sem biciklistu, naj mi pomaga


no tule pa nisi glih konsistenten pri izjavah o tem kaj se je res zgodlo.
moje mnenje...užaljen moški ego ker so te ustavli policaji in zdj mal napihuješ zgodbo in se smiliš nam vsem.
že možno da si bil kot sam praviš malce pijan. ampak kokr si napisu sta s kolegom začela pit ob 5ih in končala ob polnoči. nazadne k sm preštela je blo to 7 ur in težko ti vrjamem da si spil samo par piv. pa tud če si, se od piva lahko hudo napiješ. če pa si pil zraven še koktejle kokr opisuješ v prvem postu...tvoja malce pijanost še tok bolj ne zdrži.
in če pogledaš s policajeve plati....ti ko spiješ eno pivo se ti že zavoha v sapi in če si ti polcaja sprašvau če ti prbliža značko, pr tem da ti je smrdelo z ust po pivu....kaj pa bo mislu druzga kokr da ga en pijančk zafrkava v glavo. in če si potem še probu pobegnt...men ni nč čudno da sta te aretirala. vredu nebi te smela kresnt...ampak spet vprašanje, kaj si naredu takega da sta te udarla....si mogoče kšnga udaru al pa odrinu ob tem svojem vpitju, pa se tega sploh ne zavedaš?
zgodbice o tem kok si nedolžen kot angelček prhran za svojo mamo, da bo še naprej misnla kok pridnga fantička ma doma..pa za svoje kolege da bojo misnli kak car si, k so te policaji po nedolžnem napadli. ne si pa delat blamaže na televiziji, ker ne boš naredu bedakov iz policajev ampak boš sam izpadu bedak. tvoja zgodba niti slučajno ne bo vzdržala na sodišču, sploh pa ne še boš tako "konsistenten" kot si tu na forumu.
pa verjem da bi te podprla če bi res mel kako zgodbo proti policajem, ker daleč od tega da bi bili nedolžni in se ukvarjali samo s pomembnimi stvarmi...samo tvoja zgodba je mal preveč sumliva da bi kr tko vrjela...bi mogla bit zravn al pa vidt posnetk, da bi verjela tvoji tako opevani nedolžnosti.


:flehan: :gut: točno tako!
In končaj že s to tožbo, vbij si v glavo da ne boš dosegel čisto nič s tem.V drugo pa rajš premisli kako boš ob takih situacijah ravnal.
Uporabniški avatar
Racman
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 22. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Racman » 03. Feb. 2008 2:19

exdancer napisal/-a:
Racman napisal/-a:Še pred tem sem se drl ko zmešan naj mi nekdo pomaga (en kolesar je celo pelal mimo, a ni storil ničesar, bumbar), in sem zaradi tega fasal kar krepak udarec v čobe (še zej mam otečeno vse skup).

Racman napisal/-a:le kriknil sem biciklistu, naj mi pomaga


no tule pa nisi glih konsistenten pri izjavah o tem kaj se je res zgodlo.
moje mnenje...užaljen moški ego ker so te ustavli policaji in zdj mal napihuješ zgodbo in se smiliš nam vsem.
že možno da si bil kot sam praviš malce pijan. ampak kokr si napisu sta s kolegom začela pit ob 5ih in končala ob polnoči. nazadne k sm preštela je blo to 7 ur in težko ti vrjamem da si spil samo par piv. pa tud če si, se od piva lahko hudo napiješ. če pa si pil zraven še koktejle kokr opisuješ v prvem postu...tvoja malce pijanost še tok bolj ne zdrži.
in če pogledaš s policajeve plati....ti ko spiješ eno pivo se ti že zavoha v sapi in če si ti polcaja sprašvau če ti prbliža značko, pr tem da ti je smrdelo z ust po pivu....kaj pa bo mislu druzga kokr da ga en pijančk zafrkava v glavo. in če si potem še probu pobegnt...men ni nč čudno da sta te aretirala. vredu nebi te smela kresnt...ampak spet vprašanje, kaj si naredu takega da sta te udarla....si mogoče kšnga udaru al pa odrinu ob tem svojem vpitju, pa se tega sploh ne zavedaš?
zgodbice o tem kok si nedolžen kot angelček prhran za svojo mamo, da bo še naprej misnla kok pridnga fantička ma doma..pa za svoje kolege da bojo misnli kak car si, k so te policaji po nedolžnem napadli. ne si pa delat blamaže na televiziji, ker ne boš naredu bedakov iz policajev ampak boš sam izpadu bedak. tvoja zgodba niti slučajno ne bo vzdržala na sodišču, sploh pa ne še boš tako "konsistenten" kot si tu na forumu.
pa verjem da bi te podprla če bi res mel kako zgodbo proti policajem, ker daleč od tega da bi bili nedolžni in se ukvarjali samo s pomembnimi stvarmi...samo tvoja zgodba je mal preveč sumliva da bi kr tko vrjela...bi mogla bit zravn al pa vidt posnetk, da bi verjela tvoji tako opevani nedolžnosti.


Za razliko od enih pijem v zmernih količinah in včasih se da zgoditi, da eno pivo srkam tudi po eno uro. Ampak pustmo zdaj to.

Udrinil nisem nobenega, udaril tudi ne, to sem 100%. Ker že drugače po naravi nisem take sorte, da bi človeka kar butnil, če bi me gnjavu na cesti oz. kjerkoli. Še najmanj pa neka dva nabildana tipa..

Ko vas bota enkrat na cesti ustavila dva tipa, ki se bosta izdajala za policista ter vas na koncu oropala, se spomnite na to temo. Me prav zanima kako boste pametni takrat in kaj si boste mislili o ljudeh, ki bodo pisali taka sporočila zoper vas.
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 03. Feb. 2008 13:38

lej bil si nažgan, policaji so te stavili, ok ql je... ne delaj drame zdaj bolj kot je treba...

ja ok, če pa me kdaj slučajno kdaj oropajo ljudje ki se pretvarjajo da so policaji pa obljubim da se bom psomnila na tvjo temo... kakoli ne vidim kje točno je povezaa, ker tapravi policaji včeraj te pač niso oropali...

in če bi vidla take odzive bi mogoče še enx premislila, kolko se jaz dejansko spomnim od prejšnjega večera in na kraj pameti mi ne bi prišlo da grem tožit nekoga ali lkaj podobnega ampak bi bla besna na sebe ker sem tak kreten da sem se ga nasekala, ker otrok božji če piješ od petih do polnoči in spiješ povprečno pir na uro je blo to vseeno 7 pirov, ajd recimo da si pil dlje.. 4 do pet pirov zih in oprosti po tem nisi trezen...

verjemi nesem dosti in ljubim laško, tak da približno vem v kakšnem stanju si po 5 ali več piru...
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 03. Feb. 2008 15:18

Ja seveda veš, ampak ti si ženska on je pa moški. Moško telo presnavlja alkohol popolnoma drugače kot žensko, in ti si lahko po petih pirih totalka nalita, on bo pa malo okajen...tako da, ne preveč posploševat. :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
the Queen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 12. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a the Queen » 03. Feb. 2008 15:21

McLarnovc napisal/-a:Ja seveda veš, ampak ti si ženska on je pa moški. Moško telo presnavlja alkohol popolnoma drugače kot žensko, in ti si lahko po petih pirih totalka nalita, on bo pa malo okajen...tako da, ne preveč posploševat. :wink:

:top:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 03. Feb. 2008 19:38

McLarnovc napisal/-a:Ja seveda veš, ampak ti si ženska on je pa moški. Moško telo presnavlja alkohol popolnoma drugače kot žensko, in ti si lahko po petih pirih totalka nalita, on bo pa malo okajen...tako da, ne preveč posploševat. :wink:


to pa res nima veze al je moški al ženska.Ne moreš po tem sklepat, ampak po posamezniku kok ga nese in kakšen bo po določeni količini alkohola :wink:

sicer pa Racman a so te oropali?Mislim da ne.
In ja verjetno ej že marsikdo naletel na individualno policijsko kontrolo na cesti, tudi jaz.Praznila sem žepe, torbo, pokazala dokumente, se normalno pogovarjala.aja pa bli so krimiči brez našitka policija, samo značko je pokazal.In smo vse mirno rešili, ker noben ni bežal, noben ni sikal.In kaj, naj zdej dam u cajtnge? :)
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 03. Feb. 2008 19:46

*purple* napisal/-a:In ja verjetno ej že marsikdo naletel na individualno policijsko kontrolo na cesti, tudi jaz.Praznila sem žepe, torbo, pokazala dokumente, se normalno pogovarjala.aja pa bli so krimiči brez našitka policija, samo značko je pokazal.In smo vse mirno rešili, ker noben ni bežal, noben ni sikal.In kaj, naj zdej dam u cajtnge? :)


najbolš da res daš da ne bo vsak mislu da živi v filmu in ga hočjo ugrabt :twisted:
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 03. Feb. 2008 21:15

*purple* napisal/-a:
McLarnovc napisal/-a:Ja seveda veš, ampak ti si ženska on je pa moški. Moško telo presnavlja alkohol popolnoma drugače kot žensko, in ti si lahko po petih pirih totalka nalita, on bo pa malo okajen...tako da, ne preveč posploševat. :wink:
to pa res nima veze al je moški al ženska.Ne moreš po tem sklepat, ampak po posamezniku kok ga nese in kakšen bo po določeni količini alkohola :wink:


JA, to IMA vezo. Ženska(recimo brez pivskih navad) bo po 5 pirih bolj pijana kot moški(isto brez pivskih navad). To je dejstvo, ki ga ne moreš izpodbit, pa če se med hojo po trepalnicah povzpneš na vrh zobotrebca. To da moško telo drugače presnavlja alkohol kot žensko, je pa znanstveno dokazano.. :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 03. Feb. 2008 22:05

No jst pa pravim da ne.Odvisno je do organizma telesa, kok dobro prenaša in tle ni moški-ženska, organizem je ključni kok bo prenesu.sicer pa to ne spada v sklop teme, ampak vseeno.jst se s tem pač ne strinjam.
Uporabniški avatar
Racman
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 22. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Racman » 03. Feb. 2008 22:20

*purple* napisal/-a:
McLarnovc napisal/-a:Ja seveda veš, ampak ti si ženska on je pa moški. Moško telo presnavlja alkohol popolnoma drugače kot žensko, in ti si lahko po petih pirih totalka nalita, on bo pa malo okajen...tako da, ne preveč posploševat. :wink:


to pa res nima veze al je moški al ženska.Ne moreš po tem sklepat, ampak po posamezniku kok ga nese in kakšen bo po določeni količini alkohola :wink:

sicer pa Racman a so te oropali?Mislim da ne.
In ja verjetno ej že marsikdo naletel na individualno policijsko kontrolo na cesti, tudi jaz.Praznila sem žepe, torbo, pokazala dokumente, se normalno pogovarjala.aja pa bli so krimiči brez našitka policija, samo značko je pokazal.In smo vse mirno rešili, ker noben ni bežal, noben ni sikal.In kaj, naj zdej dam u cajtnge? :)


Glej, policist mi je dolžan pokazati nek uraden dokument, če ga za to prosim. Povej mi, zakaj mi ni hotel pokazati značke od bližje, če sem ga za to lepo prosil? Tudi če si je mislil, da sem navaden mulc, si tega ne bi smel dovoliti.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 03. Feb. 2008 22:26

Lej racman, mene ni bilo zraven da bi vedela kaj točno se je dogajalo.v prvem postu ki si ga spisal mi je zgledalo, kot da ti policaja jebeš v glavo.nevem kaj si počel, tko da ne bom trdila nič konkretnega.vseeno pa če si mu težil, potem že dobro sam veš zakaj je bilo tako.tudi tsto s kolesarjem.Naprej si napisal da si vreščal in se drl, potem pa da si samo kriknil, kar pa ni isto.Nevem, meni se zdi kot da vse tole ni blo čist nedolžno in da se pa ti vseeno počutiš oškodovanega.
sicer pa tko kot sem v temi o marboru, ki ni varen, napisala.Včasih je boljše bit tiho, kot pa sikat, sploh pri zadevah kjer imaš lahko kakršnekoli probleme. :) in če bi situacija bla tolk nedolžna kot ti praviš, ne vidim razloga zakaj bi te odpeljali in grem stavit da te tudi nebi.
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 03. Feb. 2008 22:32

jah lej mal sikanja na eni in na drugi strani in dobiš tak končn rezultat..
sj veš smo vsi ljudje in ne moreš zdj užaljeno tuki svojo gonit. morš priznat da nisi prov ravnal, in ja tud polcaj ni prov ravnal. ampak kaj veš mogoče ga je pa predn je tebe ustavu kdo razjezu...ni ravnal prav, samo a ti pa lahko rečeš da si ravnal prav k si hotu pobegnt? kako pa nj odreagira na tvoj pobeg? če je hotu samo tvojo osebno ti pa si hotu zbežat? pa normalno da bo pomislu da kj skrivaš...dj poglej mal realno na vse skup.
oprosti res smo te napadl zdj tuki, samo mislm da lahko priznaš da tvoja zgodba kake pravne osnove nima..
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 03. Feb. 2008 22:37

*purple* napisal/-a:No jst pa pravim da ne.Odvisno je do organizma telesa, kok dobro prenaša in tle ni moški-ženska, organizem je ključni kok bo prenesu.sicer pa to ne spada v sklop teme, ampak vseeno.jst se s tem pač ne strinjam.


Ni res. Point je v tem, da se v moškem telesu alkohol deloma razgradi že v želodcu, torej pride v kri že deloma razgrajen. V ženskem telesu pa pride alkohol kot tak direktno v kri, ker v ženskem želodcu ni snovi, ki bi alkohol znale razgraditi, v moškem želodcu pa te snovi so. Suma sumarum? Kakorkoli gledaš, bo ženska po petih pirih bolj nalita kot moški. Pika.
p.s In ne, to nima nobene veze z navajenostjo telesa na alkohol. :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 03. Feb. 2008 22:42

ok, se pač ne strinjava :) in ne tud jst ne govorim o navajenosti, ampak še vedno trdim da je organizem tisti, ki odloča o tem.

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron